Zbiórka Utrzymanie koników z wykupu - zdjęcie główne

Utrzymanie koników z wykupu

1 345 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monja Li - awatar

Monja Li

Organizator zbiórki

Mam na imię Monika,pochodzę z Włocławka i bardzo kocham zwierzęta. Na początku maja 2017 zaangażowałam się ze wspaniałymi osobami do ratowania koników z transportu do rzeźni. Udało się zebrać 7000 zł przez tydzień.Koniki trafiły do Fundacji Pasikonik,do wspaniałych ludzi kochających zwierzaki. Potrzebujemy pieniążków na ich utrzymanie ( opieka weterynaryjna,kowal,wyżywienie itp. oraz na przyczepkę by bezpiecznie przewozić koniki ratowane przez Pasikonika). Koniki na chwilę obecną są bezimienne. Trwa licytacja- kto ofiaruje najwięcej zostanie rodzicem chrzestnym klaczki albo kucyka :D Koniki tak będą miały na imię :)

Wszystkim o dobrych serduchach serdecznie dziękuję za pomoc,wsparcie i piękny gest.Pamiętajcie karma wraca :)

Fundacja Pasikonik

Wierzchosławice 452

33-122 Wierzchosławice

Nr konta na stronie FB


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anka Pacholak - awatar

    Anka Pacholak

    04.05.2017
    04.05.2017

    Mam nadzieje ze sie uda !!!!!!!

1 345 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monja Li - awatar

Monja Li

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grazyna - awatar
Grazyna
100
Agnieszka Merczyńska - awatar
Agnieszka Merczyńska
20
Sylwia Hajbowicz - awatar
Sylwia Hajbowicz
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Innowacka - awatar
Barbara Innowacka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wioletta - awatar
Wioletta
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij