Zbiórka Utrzymanie koników z wykupu - miniaturka zdjęcia

Utrzymanie koników z wykupu

Zbiórka Utrzymanie koników z wykupu - zdjęcie główne

Utrzymanie koników z wykupu

1 345 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Monja Li - awatar

Monja Li

Organizator zbiórki

Mam na imię Monika,pochodzę z Włocławka i bardzo kocham zwierzęta. Na początku maja 2017 zaangażowałam się ze wspaniałymi osobami do ratowania koników z transportu do rzeźni. Udało się zebrać 7000 zł przez tydzień.Koniki trafiły do Fundacji Pasikonik,do wspaniałych ludzi kochających zwierzaki. Potrzebujemy pieniążków na ich utrzymanie ( opieka weterynaryjna,kowal,wyżywienie itp. oraz na przyczepkę by bezpiecznie przewozić koniki ratowane przez Pasikonika). Koniki na chwilę obecną są bezimienne. Trwa licytacja- kto ofiaruje najwięcej zostanie rodzicem chrzestnym klaczki albo kucyka :D Koniki tak będą miały na imię :)

Wszystkim o dobrych serduchach serdecznie dziękuję za pomoc,wsparcie i piękny gest.Pamiętajcie karma wraca :)

Fundacja Pasikonik

Wierzchosławice 452

33-122 Wierzchosławice

Nr konta na stronie FB


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anka Pacholak - awatar

    Anka Pacholak

    04.05.17
    04.05.17

    Mam nadzieje ze sie uda !!!!!!!

1 345 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Monja Li - awatar

Monja Li

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grazyna - awatar
Grazyna
100
Agnieszka Merczyńska - awatar
Agnieszka Merczyńska
20
Sylwia Hajbowicz - awatar
Sylwia Hajbowicz
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Innowacka - awatar
Barbara Innowacka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wioletta - awatar
Wioletta
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij