Zbiórka złotynakilometr dla Hani vol. 6 - miniaturka zdjęcia

złotynakilometr dla Hani vol. 6

Zbiórka złotynakilometr dla Hani vol. 6 - zdjęcie główne

złotynakilometr dla Hani vol. 6

15 107 zł z 16 985 zł (Cel)
Wpłaciło 211 osób
Wpłać teraz
 
Marta Mielec - awatar

Marta Mielec

Organizator zbiórki

To już szósta edycja akcji #złotynakilometr! 

Ogromnie cieszymy się, że niezmiennie trwacie przy Hani wspierając ją w każdym możliwym aspekcie życia :) A tych, którzy pojawili się tutaj pierwszy raz serdecznie witamy i zapraszamy! 

Ale o co tutaj właściwie chodzi?!

Akcja #złotynakilometr została zorganizowana przez biegowych przyjaciół Hani Mielec i ma na celu zgromadzenie środków na jej leczenie i rehabilitację. Idea jest bardzo prosta-każdy przebiegniety kilometr zamieniamy na złotówki i wpłacamy na zbiórkę. 

Mamy pewność, że to co robimy ma sens i przynosi realne efekty! 

Kim jest Hania?

Nastolatką, która w pakiecie startowym w biegu zwanym życiem otrzymała nieoperacyjną wadę serca pod postacią niezbalansowanego wspólnego kanału przedsionkowo-komorowego, hipoplazją lewej komory, zespołem Downa, astygmatyzmem, krótkowzrocznością, hipotonią mięśni i stawów i niedoczynnością tarczycy. 

W trzecim miesiącu życia przeszła operację zamknięcia przetrwałego przewodu tętniczego i przełożenia tętnicy błądzącej. W czwartym roku natomiast zespolenia systemowo-płucnego, by poprawić jakość i komfort jej życia. Jest to leczenie paliatywne. Kolejne operacje są planowane wyłącznie w momencie bezpośredniego zagrożenia życia w związku z ogromnym ryzykiem niepowodzenia. Jest pod stałą opieką kardiochirurgów i kardiologów z Gdańska, endokrynologa, specjalisty chorób oczu i terapeutów. Jej rozwój jest opóźniony, dlatego priorytetem jest dla nas usamodzielnianie i wspomaganie w poznawaniu świata. 

Potrzebuje stałej rehabilitacji ruchowej, by wzmacniać mięśnie, budować i utrwalać prawidłowe nawyki. Uwielbia zajęcia hipoterapii, dogoterapii, a nawet te z wymagającym fizjoterapeutą :) Stała praca zarówno w domu jak i na turnusach rehabilitacyjnych przynosi bardzo dobre efekty w postaci wydłużenia czasu koncentracji, rozwijaniu się mowy, zdolności poznawczych, rozwijaniu motoryki małej i wielu innych. 

Stała rehabilitacja w połączneiu z ogromem miłości, wsparcia i akcepracji pozwala zdziałać cuda! 

Potrzebujemy Waszej pomocy!

Wyłącznie dzięki Wam mamy możliwość zapewnienia Hani harmonijnego rozwoju, a w przyszłości samodzielności, o którą wspólnie tak bardzo walczymy! 

DO ZOBACZENIA NA BIEGOWYCH ŚCIEŻKACH! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Cybulska - awatar

  Anna Cybulska

  24.01.21
  24.01.21

  Buziaczki i tulanki Dla Madki i dla Hanki :*

 • Sylwia Sokół - awatar

  Sylwia Sokół

  24.01.21
  24.01.21

  Licytacja.... Trzymajcie się <3

 • Jakub Kluziński - awatar

  Jakub Kluziński

  22.01.21
  22.01.21

  Przelewam z zaokrągleniem w górę za 45,63 km przebiegnięte między 1 a 14 stycznia 2021 roku :) Powodzenia Haniu! :)

 • Basia - awatar

  Basia

  19.01.21
  19.01.21

  Najlepszego:) w przyszłym roku postaram się nabiegać więcej:)😊

  • Marta Mielec - awatar

   Marta Mielec - Organizator zbiórki

   21.01.21
   21.01.21

   Baaaaaaaardzo dziękujemy!!! <3

 • Asia - awatar

  Asia

  19.01.21
  19.01.21

  Dużo zdrowia dla Hanuli! Postaram się za rok wybiegać więcej :)

  • Marta Mielec - awatar

   Marta Mielec - Organizator zbiórki

   19.01.21
   19.01.21

   Ogromne dzięki za wsparcie! Tobie też najlepszości!

15 107 zł z 16 985 zł (Cel)
Wpłaciło 211 osób
Wpłać teraz
 
Marta Mielec - awatar

Marta Mielec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 211

M. Kunke- koszulka złoty i koszulka PZM - awatar
M. Kunke- koszulka złoty i koszulka PZM
120
Przemysław - awatar
Przemysław
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sylwia Sokół - awatar
Sylwia Sokół
110
Anna Cybulska - awatar
Anna Cybulska
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Paweł Biniarz - awatar
Paweł Biniarz
220
Jakub Kluziński - awatar
Jakub Kluziński
50
BasiaO - awatar
BasiaO
64
Michał Capała - awatar
Michał Capała
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij