Hotelik dla Griszki

1 234 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

1 dzień w hoteliku =14 zł

Zbieramy pieniążki na hotel dla Griszy, która prawie całe swoje 3 letnie życie spędziła w schronisku. Po ostatniej próbie adopcji, która na szczęście nie doszła do skutku (niestety nie możemy wytłumaczyć Griszy, że musiałaby się zaprzyjaźnić z krótkim łańcuchem przy budzie) Grisza kompletnie załamała się i straciła nadzieję- do tej pory była psem bardzo aktywnym, a po ostatnich wydarzeniach przestała chodzić, jeść, pić. Całe dnie wpatruje się w jeden punkt. 

Niestety chwilowo nie możemy znaleźć jej domu tymczasowego, a boimy się, że Grisza długo nie przetrwa w obecnym stanie, dlatego zbieramy na kilka miesięcy hoteliku, który pozwoliłby nam doprowadzić Griszę do równowagi psychicznej i fizycznej. Dzięki hotelikowi będziemy mogli ją wykąpać, poznać, zabierać na spacery, zrobić jej ładne zdjęcia, które pomogą znaleźć jej prawdziwy dom. Dom przez duże D. Obecne zdjęcia brudnego, skudlonego psa niestety nie zachęcają, a w schronisku, które jest bardzo daleko, nie mamy możliwości regularnej pomocy.

Nie prosimy o dużo. Prosimy Cię o przelanie 1 złotówki, która pomoże nam pokryć koszty zmieniania świata Griszy. 

Koszt jednego miesiąca w hoteliku to 420 zł. 


Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy do tej pory wpłacili na Griszę najdrobniejszą kwotę. Dziękuję za Wasze wielkie serducha oraz, że nie pozostaliście obojętni na jej los. 


tel. 884 636 602

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.10.2017
  31.10.2017

  Powodzenia Grisza!! 🙂 Wracaj do zdrowia!!! Mam nadzieję, że znajdziesz Super Dom!!! 😉

  • Monia Kucharska - awatar

   Monia Kucharska - Organizator zbiórki

   06.11.2017
   06.11.2017

   Panie Mateuszu, każda kwota jest bardzo cenna, ale gorąco dziękuję za ogromne wsparcie dla Griszy. Ona czuje się już zdecydowanie lepiej!

1 234 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
570
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata Tyczyńska - awatar
Renata Tyczyńska
25
Agata Wrzesińska - awatar
Agata Wrzesińska
18
Adam - awatar
Adam
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
59
Stanisław Gaczyński - awatar
Stanisław Gaczyński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij