Zbiórka MÓGŁ ZAMARZNĄĆ-Potrzebna POMOC ! - miniaturka zdjęcia

MÓGŁ ZAMARZNĄĆ-Potrzebna POMOC ! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka MÓGŁ ZAMARZNĄĆ-Potrzebna POMOC ! - zdjęcie główne

MÓGŁ ZAMARZNĄĆ-Potrzebna POMOC !

60 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Kilka dni temu dostałyśmy zgłoszenie z prośbą o pomoc - pies od kilkunastu godzin siedział na śniegu przy drodze przy minusowej temperaturze !!! 

Pies trząsł się z zimna i nie ruszał się z miejsca. Psu trzeba było natychmiast pomóc... 

Gdyby został w tym miejscu mógłby nie przeżyć... 

Pies trafił pod naszą opiekę. 

Był wyziębiony, głodny i wystraszony. 

Musimy pokryć koszty jego utrzymania w hotelu, kastracji, szczepienia i czipowania. 

Prosimy Was o wsparcie !!! Nasza sytuacja finansowa nie jest dobra. Z uwagi na dużą ilość zwierząt które znajdują się pod naszą opieką, mamy spore zaległości finansowe w lecznicach i hotelach. Mimo tego, nie mogłyśmy przejść obojętnie obok tego nieszczęścia.

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie !

Za każdy wpłacony grosz będziemy bardzo wdzięczni ! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
60 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij