Zbiórka Transport do marzeń! #MOTOCROSS - miniaturka zdjęcia

Transport do marzeń! #MOTOCROSS Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Transport do marzeń! #MOTOCROSS - zdjęcie główne

Transport do marzeń! #MOTOCROSS

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Zniszczoł - awatar

Artur Zniszczoł

Organizator zbiórki


Nazywam się Artur Zniszczoł, 21 lat - pasjonuje się oraz czynnie, amatorsko uprawiam sport ekstremalny zwany - MOTOCROSS'em.Zakochałem się w motocyklach mając 7 lat albo i wcześniej. Wracam do pasji po 8. latach przerwy i nie zamierzam zwalniać tempa swojego rozwoju, ani zmieniać swojego holistycznego podejścia do tematu.Dlatego proszę Was o wsparcie, abym mógł dalej realizować swoje marzenia. Do pełnego rozwoju, treningów na profesjonalnych torach oraz startów w zawodach potrzebuję pojazd - samochód dostawczy, którym mógłbym transportować mój sprzęt na takowe tory.

Jest to jeden z elementów, który może się przyczynić do zrealizowania mojego życiowego celu, więc oczywistym jest jakie to dla mnie ważne! 


Z góry dziękuję!


A tak wyglądała moja zajawka kiedy miałem 13 lat:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Zniszczoł - awatar

Artur Zniszczoł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij