Zbiórka Działania Fundacji Zobacz Jestem - miniaturka zdjęcia

Działania Fundacji Zobacz Jestem Jak założyć taką zbiórkę?

Działania Fundacji Zobacz Jestem

885 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja Zobacz… JESTEM została założona w styczniu 2013 roku. Powstała aby pomagać osobom dotkniętym m.in. zaburzeniami odżywiania się, depresją, przemocą rówieśniczą. Fundacja zajmuje się również profilaktyką samobójstw dzieci i młodzieży.


Fundacja w swojej siedzibie prowadzi m.in. bezpłatną terapię, warsztaty i grupy wsparcia. Niestety w tym roku zabrakło nam funduszy na opłacenie lokalu, który jest nam niezbędny, aby dalej pomagać.


Filarem działań fundacji jest praca wolontariuszy. Podejmujemy wiele inicjatyw.
We wrześniu 2016 roku rozpoczęliśmy pierwszą w Polsce kampanię na rzecz profilaktyki samobójstw dzieci i młodzieży "Zobacz ZNIKAM", w którą zaangażowały się szkoły i setki wolontariuszy. W listopadzie 2016 roku zorganizowaliśmy ogólnopolską konferencję dotyczącą zaburzeń odżywiania się. W 2016 roku prowadziliśmy bezpłatne warsztaty arteterapeutyczne dla dzieci i młodzieży.


W poprzednich latach zorganizowaliśmy m.in. cykl szkoleń "Babcia Niania, Dziadek Nianiek", regularne warsztaty "Depresja w spódnicy czyli Mamo, uśmiechnij się" oraz spektakl teatralny "Gramy a nie Ćpamy" z udziałem podopiecznych fundacji. Z większą ilością naszych działań możesz zapoznać się pod tym linkiem: http://zobaczjestem.pl/category/aktulanosci/

Otrzymaliśmy nagrodę “S3KTOR 2015” w kategorii Zdrowie przyznaną przez prezydenta  m.st. Warszawy za zorganizowanie bezpłatnego cyklu warsztatów "nie JESTEM sam" skierowanych do chorych na zaburzenia odżywiania się, ich rodzin i partnerów.

Od października 2016 r. posiadamy status fundacji OPP. 

Pieniądze, które zbieramy, są nam potrzebne na opłacenie lokalu Fundacji. Jeżeli uda nam się przetrwać dzięki Twojej pomocy, to w 2017 r. przeszkolimy przynajmniej 100 nauczycieli, pedagogów i psychologów w zakresie profilaktyki samobójstw dzieci i młodzieży, będziemy kontynuować bezpłatne grupy wsparcia. Podejmiemy się też na pewno wielu innych działań mających na celu przeciwdziałanie samobójstwom i przemocy rówieśniczej. 


Pomóż nam pomagać dalej.


Przydatne linki:

Strona Fundacji: http://zobaczjestem.pl/

Strona kampanii "Zobacz ZNIKAM": http://zobaczznikam.pl/

Strona Fundacji na Facebooku: https://web.facebook.com/ZobaczJestem/?fref=ts

Sprawozdania finansowe Fundacji: http://zobaczjestem.pl/category/raporty-i-sprawozdania/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
885 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50
Tina Fert - awatar
Tina Fert
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Konrad - awatar
Konrad
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Simone Wolnowski - awatar
Simone Wolnowski
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij