Zbiórka Działania Fundacji Zobacz Jestem - miniaturka zdjęcia

Działania Fundacji Zobacz Jestem

Działania Fundacji Zobacz Jestem

635 zł z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Fundacja Zobacz… JESTEM została założona w styczniu 2013 roku. Powstała aby pomagać osobom dotkniętym m.in. zaburzeniami odżywiania się, depresją, przemocą rówieśniczą. Fundacja zajmuje się również profilaktyką samobójstw dzieci i młodzieży.


Fundacja w swojej siedzibie prowadzi m.in. bezpłatną terapię, warsztaty i grupy wsparcia. Niestety w tym roku zabrakło nam funduszy na opłacenie lokalu, który jest nam niezbędny, aby dalej pomagać.


Filarem działań fundacji jest praca wolontariuszy. Podejmujemy wiele inicjatyw.
We wrześniu 2016 roku rozpoczęliśmy pierwszą w Polsce kampanię na rzecz profilaktyki samobójstw dzieci i młodzieży "Zobacz ZNIKAM", w którą zaangażowały się szkoły i setki wolontariuszy. W listopadzie 2016 roku zorganizowaliśmy ogólnopolską konferencję dotyczącą zaburzeń odżywiania się. W 2016 roku prowadziliśmy bezpłatne warsztaty arteterapeutyczne dla dzieci i młodzieży.


W poprzednich latach zorganizowaliśmy m.in. cykl szkoleń "Babcia Niania, Dziadek Nianiek", regularne warsztaty "Depresja w spódnicy czyli Mamo, uśmiechnij się" oraz spektakl teatralny "Gramy a nie Ćpamy" z udziałem podopiecznych fundacji. Z większą ilością naszych działań możesz zapoznać się pod tym linkiem: http://zobaczjestem.pl/category/aktulanosci/

Otrzymaliśmy nagrodę “S3KTOR 2015” w kategorii Zdrowie przyznaną przez prezydenta  m.st. Warszawy za zorganizowanie bezpłatnego cyklu warsztatów "nie JESTEM sam" skierowanych do chorych na zaburzenia odżywiania się, ich rodzin i partnerów.

Od października 2016 r. posiadamy status fundacji OPP. 

Pieniądze, które zbieramy, są nam potrzebne na opłacenie lokalu Fundacji. Jeżeli uda nam się przetrwać dzięki Twojej pomocy, to w 2017 r. przeszkolimy przynajmniej 100 nauczycieli, pedagogów i psychologów w zakresie profilaktyki samobójstw dzieci i młodzieży, będziemy kontynuować bezpłatne grupy wsparcia. Podejmiemy się też na pewno wielu innych działań mających na celu przeciwdziałanie samobójstwom i przemocy rówieśniczej. 


Pomóż nam pomagać dalej.


Przydatne linki:

Strona Fundacji: http://zobaczjestem.pl/

Strona kampanii "Zobacz ZNIKAM": http://zobaczznikam.pl/

Strona Fundacji na Facebooku: https://web.facebook.com/ZobaczJestem/?fref=ts

Sprawozdania finansowe Fundacji: http://zobaczjestem.pl/category/raporty-i-sprawozdania/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
635 zł z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50
Tina Fert - awatar
Tina Fert
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Konrad - awatar
Konrad
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Simone Wolnowski - awatar
Simone Wolnowski
30
Fundacja Zobacz. Jestem - awatar
Fundacja Zobacz. Jestem
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij