Zbiórka Działania Fundacji Zobacz Jestem - miniaturka zdjęcia

Działania Fundacji Zobacz Jestem Jak założyć taką zbiórkę?

Działania Fundacji Zobacz Jestem

835 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja Zobacz… JESTEM została założona w styczniu 2013 roku. Powstała aby pomagać osobom dotkniętym m.in. zaburzeniami odżywiania się, depresją, przemocą rówieśniczą. Fundacja zajmuje się również profilaktyką samobójstw dzieci i młodzieży.


Fundacja w swojej siedzibie prowadzi m.in. bezpłatną terapię, warsztaty i grupy wsparcia. Niestety w tym roku zabrakło nam funduszy na opłacenie lokalu, który jest nam niezbędny, aby dalej pomagać.


Filarem działań fundacji jest praca wolontariuszy. Podejmujemy wiele inicjatyw.
We wrześniu 2016 roku rozpoczęliśmy pierwszą w Polsce kampanię na rzecz profilaktyki samobójstw dzieci i młodzieży "Zobacz ZNIKAM", w którą zaangażowały się szkoły i setki wolontariuszy. W listopadzie 2016 roku zorganizowaliśmy ogólnopolską konferencję dotyczącą zaburzeń odżywiania się. W 2016 roku prowadziliśmy bezpłatne warsztaty arteterapeutyczne dla dzieci i młodzieży.


W poprzednich latach zorganizowaliśmy m.in. cykl szkoleń "Babcia Niania, Dziadek Nianiek", regularne warsztaty "Depresja w spódnicy czyli Mamo, uśmiechnij się" oraz spektakl teatralny "Gramy a nie Ćpamy" z udziałem podopiecznych fundacji. Z większą ilością naszych działań możesz zapoznać się pod tym linkiem: http://zobaczjestem.pl/category/aktulanosci/

Otrzymaliśmy nagrodę “S3KTOR 2015” w kategorii Zdrowie przyznaną przez prezydenta  m.st. Warszawy za zorganizowanie bezpłatnego cyklu warsztatów "nie JESTEM sam" skierowanych do chorych na zaburzenia odżywiania się, ich rodzin i partnerów.

Od października 2016 r. posiadamy status fundacji OPP. 

Pieniądze, które zbieramy, są nam potrzebne na opłacenie lokalu Fundacji. Jeżeli uda nam się przetrwać dzięki Twojej pomocy, to w 2017 r. przeszkolimy przynajmniej 100 nauczycieli, pedagogów i psychologów w zakresie profilaktyki samobójstw dzieci i młodzieży, będziemy kontynuować bezpłatne grupy wsparcia. Podejmiemy się też na pewno wielu innych działań mających na celu przeciwdziałanie samobójstwom i przemocy rówieśniczej. 


Pomóż nam pomagać dalej.


Przydatne linki:

Strona Fundacji: http://zobaczjestem.pl/

Strona kampanii "Zobacz ZNIKAM": http://zobaczznikam.pl/

Strona Fundacji na Facebooku: https://web.facebook.com/ZobaczJestem/?fref=ts

Sprawozdania finansowe Fundacji: http://zobaczjestem.pl/category/raporty-i-sprawozdania/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
835 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50
Tina Fert - awatar
Tina Fert
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Konrad - awatar
Konrad
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Simone Wolnowski - awatar
Simone Wolnowski
30
Fundacja Zobacz. Jestem - awatar
Fundacja Zobacz. Jestem
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij