Zbiórka Pomoc rodzinom ofiar Zofiówka - miniaturka zdjęcia

Pomoc rodzinom ofiar Zofiówka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc rodzinom ofiar Zofiówka - zdjęcie główne

Pomoc rodzinom ofiar Zofiówka

230 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W obliczu katastrofy w kopalni “Zofiówka” wspieramy rodziny ofiar. 

W sobotę 23 kwietnia przed godziną 4 rano w kopalni “Zofiówka” doszło do wstrząsu. 42 górnikom udało się wyjść, pozostałym 10 nie. Niestety żaden z zaginionych górników nie przeżył. We wtorkowy wieczór zakończyła się akcja poszukiwawcza. Wszystkich udało się przetransportować na powierzchnię.

Poruszeni tragedią w kopalni “Zofiówka” uruchamiamy zbiórkę na pomoc poszkodowanym rodzinom górników, którzy zginęli w wyniku sobotniego wstrząsu. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar oraz mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże im przejść te najtrudniejsze momenty. 

Zebrane środki utworzą fundusz wsparcia rodzinom ofiar tej tragedii. Zostaną przekazane bezpośrednio do Fundacji Rodzin Górniczych: https://fundacjafrg.pl.

- Dziękujemy za podjętą inicjatywę i zrozumienie ciężkiej sytuacji rodzin, które dotknęła ostatnia tragedia górnicza w kopalni Zofiówka. Rodziny górników poszkodowanych w wypadkach na kopalniach są obejmowane naszą pomocą i tak też będzie w tych tragicznych okolicznościach. Wdowy otrzymają pomoc w formie zapomóg doraźnych, a dzieci w postaci co miesięcznego stypendium - mówi Ryszard Wyględacz, Prezes Fundacji Rodzin Górniczych. - Zależy nam bardzo, aby nie pozostawiać naszych rodzin bez pomocy, aby czuli oni, że ktoś o nich myśli, że o nich dba. Każde wsparcie przyczyni się do poprawy losów rodzin pozostałych po górnikach - apeluje Prezes.

Wesprzyj zbiórkę i pomóż rodzinom ofiar tragedii w kopalni “Zofiówka”.

Źródło fot. https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-04-26/kopalnia-zofiowka-ciala-wszystkich-gornikow-zostaly-odnalezione-sa-transportowane-na-powierzchnie


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja Pomagam.pl - awatar

    Fundacja Pomagam.pl

    23.06.2022
    23.06.2022

    Dziękujemy za przekazywane wsparcie dla poszkodowanych rodzin z KWK Zofiówka. Dzięki Wam możemy pomagać! Wypłaciliśmy już pierwsze zapomogi dla wdów po górnikach, którzy stracili życie w wypadku. Pomagaj razem z nami! Liczy się każda złotówka!

230 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Boguś - awatar
Boguś
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sebastian R - awatar
Sebastian R
20
Od Fabianka - awatar
Od Fabianka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij