Zbiórka Pani Teresa potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

Pani Teresa potrzebuje pomocy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pani Teresa potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Pani Teresa potrzebuje pomocy

40 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Pałys - awatar

Mariusz Pałys

Organizator zbiórki

Mam na imię Mariusz, panią Teresę (63lat) poznałem przypadkiem wychodząc z dziewczyną i pieskiem na spacer, zaprosiła Nas na kawę do siebie podając adres zamieszkania, odwiedziliśmy ją bo wspominała o samotności, gdy tylko weszliśmy rzuciły się nam w oczy warunki w jakich żyje, pani Teresa śpi na materacu, nie ma ciepłej bieżącej wody od 2 lat, ponieważ zepsuł się podgrzewacz gazowy i nikt się tym nie zainteresował, przeciekają jej rury, całe mieszkanie jest w opłakanym stanie i wypadało by je odświeżyć, pani Tereska na domiar złego ma długi które musi spłacać za syna a sama chadza nocą i zbiera puszki by dorobić do życia... Proszę dobrych ludzi o wsparcie finansowe by wszystko jej naprawić i zapewnić lepsze życie. Pani Maria Sama prosiła o pomoc i wyraziła zgodę na umieszczenie zbiórki oraz zdjęć w sieci.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Pałys - awatar

Mariusz Pałys

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij