Zbiórka POMOC w leczeniu Jakuba - zdjęcie główne

POMOC w leczeniu Jakuba

471 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Mrzyczek - awatar

Ewa Mrzyczek

Organizator zbiórki

Witam! jestem mamą Jakuba . Bardzo kocham mojego synka i zrobię dla niego wszystko by był szczęśliwy i zdrowy. Jakub urodził się 29.04.2014 .Jest pogodnym i wesołym chłopcem. Na pierwszy rzut oka nie widać że coś jest nie tak.Gdy syn miał 2,5 roku zdiagnozowano u niego autyzm wczesnodzieciecy. Jednak autyzm to nie wszystko. W 2018 roku wykryto u dziecka podwójna mutacje genu MTHFR ,Trombofilie wrodzona (nadkrzepliwosc) oraz alergie na roztocze kurzu a pod koniec 2019 roku stwierdzono niedobór XII czynnika krzepliwosci.Syn miewa częste krwawienia z nosa. Od ponad 6 lat Kubuś uczestniczy w intensywnej i wielokierunkowej terapii. Wymaga leczenia i suplementacji. Suma tych działań spowodowała ogromny postep w rozwoju Kubusia .Syn ma duże szanse na normalne funkcjonowanie w przyszłości. Niezbędnym elementem terapeutycznym jest integracja społeczna oraz możliwość  wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne. Wiemy ,że jako rodzice robimy wszystko, co jest w naszej mocy ahy nasze dziecko miało lepszy start w samodzielnym życiu. 

Zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi,których los chorych dzieci nie jest obojętny o wsparcie finansowe . Będę bardzo wdzięczna za wsparcie. 

Z góry dziękujemy za pomoc Rodzice Jakuba. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
471 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Mrzyczek - awatar

Ewa Mrzyczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
pozdrawiam - awatar
pozdrawiam
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MmOo - awatar
MmOo
100
Ewa Mrzyczek - awatar
Ewa Mrzyczek
6
Magdalena Kowalczyk - awatar
Magdalena Kowalczyk
4
Agnieszka Nowak-Zawadzka - awatar
Agnieszka Nowak-Zawadzka
50
Ewa Mrzyczek - awatar
Ewa Mrzyczek
5
NS koleżanka z technikum :) - awatar
NS koleżanka z technikum :)
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij