Zbiórka Z sercem dla Krystiana - zdjęcie główne

Z sercem dla Krystiana

3 340 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Krystian urodził się 04.08.2010r w Zabrzu. Jest wesołym dzieckiem, lubi się uczyć. Po urodzeniu rozpoznano u niego wadę serca - HLHS zespół hipoplazji lewego serca. 

Przeszedł kilka operacji na otwartym serduszku oraz zabiegi cewnikowania. Wymaga regularnego oznaczenia poziomu krzepliwości krwi INR w trakcie leczenia przeciwzakrzepowego. Do tego potrzebny jest aparat do pomiaru INR - CoaguCheck XS i paski pomiarowe, które są bardzo drogie.  
Krystian jest pod stałą opieką lekarzy, codziennie przyjmuje leki.
Stan zdrowia Krystiana pogorszył się i w chwili obecnej czeka na przeszczep serca.  Koszty leczenia są dość wysokie i przekraczają nasze możliwości.
Obecnie Krystian jest pod kontrolą na kardiochirurgii w Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Prokocimiu oraz w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. 

Mimo pogarszającego się zdrowia Krystian jest wesoły i nie traci nadziei,  że przeszcze się uda i będzie mógł cieszyć się życiem. 

 Bardzo gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc. 

Krystian z Ciocią 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 340 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 63

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga Pająk - awatar
Kinga Pająk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Prezent od 7A SP.33 - awatar
Prezent od 7A SP.33
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Bożena Sierociuk - awatar
Bożena Sierociuk
50
Danuta - awatar
Danuta
50
Nadia - awatar
Nadia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij