Zbiórka Budujemy Dom Aniołków - zdjęcie główne

Budujemy Dom Aniołków

40 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Shepard - awatar

Lukasz Shepard

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

nazywam się Laskowski Łukasz i reprezentuje Fundację "Z Seca dla Serca". Piszę do Państwa ponieważ poszukuję ludzi o wielkim sercu, pragnących wesprzeć nasze działania. Obecnie głównym celem naszej organizacji jest budowa Domu Hospicyjnego dla chorych dzieci na Podkarpaciu. Jest to niezwykle ważnie miejsce, ponieważ w promieniu kilkudziesięciu kilometrów nie ma podobnej placówki, gdzie chore dzieci mogą otrzymać konieczną dla nich pomoc i opiekę. Niestety bez Państwa wsparcia finansowego nie osiągniemy upragnionego celu.

Przybliżę Państwu na jakim etapie jest budowa. Otrzymaliśmy działkę od Gminy Zaleszany oraz pozwolenie na budowę. Obecnie na terenie trwają prace przygotowawcze do prac ziemnych. W tym momencie nasze działania skupiają się na zebraniu funduszy na budowę fundamentów.

Czas ma tutaj ogromne znaczenie.  Im wcześniej zbierzemy wymaganą kwotę, tym szybciej powstanie upragniony Dom Hospicyjny dla chorych małych istot. Liczy się każdy Państwa datek, niezależnie od kwoty. Wierzę, że dzięki Państwu w krótkim czasie zbierzemy wymaganą ilość pieniędzy! Dziękuję z całego serca za pomoc!

Dokładne miejsce:

Dziękuję za wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lukasz Shepard - awatar

  Lukasz Shepard

  03.01.2019
  03.01.2019

  Otrzymaliśmy pozwolenie od Starostwa Stalowowolskiego na budowę Domu Hospicyjnego! To kolejny krok przybliżający nas do powstania naszego dzieła! Czekaliśmy na nie około miesiąca i po długim oczekiwaniu wreszcie się udało 🙂

  Najbliższy cel to zbiórka na fundamenty! Roboty ziemne muszą być wykonane kompleksowo z ich wylaniem. Liczy na Was i będziemy na bieżąco informować o postępach.

  Dziękujemy, że jesteście z nami i pozdrawiamy!

  Zdjęcie aktualizacji 23 833

40 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Shepard - awatar

Lukasz Shepard

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Paula - awatar
Paula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij