Zbiórka Budujemy Dom Aniołków - miniaturka zdjęcia

Budujemy Dom Aniołków

Zbiórka Budujemy Dom Aniołków - zdjęcie główne

Budujemy Dom Aniołków

40 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Lukasz Shepard - awatar

Lukasz Shepard

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

nazywam się Laskowski Łukasz i reprezentuje Fundację "Z Seca dla Serca". Piszę do Państwa ponieważ poszukuję ludzi o wielkim sercu, pragnących wesprzeć nasze działania. Obecnie głównym celem naszej organizacji jest budowa Domu Hospicyjnego dla chorych dzieci na Podkarpaciu. Jest to niezwykle ważnie miejsce, ponieważ w promieniu kilkudziesięciu kilometrów nie ma podobnej placówki, gdzie chore dzieci mogą otrzymać konieczną dla nich pomoc i opiekę. Niestety bez Państwa wsparcia finansowego nie osiągniemy upragnionego celu.

Przybliżę Państwu na jakim etapie jest budowa. Otrzymaliśmy działkę od Gminy Zaleszany oraz pozwolenie na budowę. Obecnie na terenie trwają prace przygotowawcze do prac ziemnych. W tym momencie nasze działania skupiają się na zebraniu funduszy na budowę fundamentów.

Czas ma tutaj ogromne znaczenie.  Im wcześniej zbierzemy wymaganą kwotę, tym szybciej powstanie upragniony Dom Hospicyjny dla chorych małych istot. Liczy się każdy Państwa datek, niezależnie od kwoty. Wierzę, że dzięki Państwu w krótkim czasie zbierzemy wymaganą ilość pieniędzy! Dziękuję z całego serca za pomoc!

Dokładne miejsce:

Dziękuję za wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Lukasz Shepard - awatar

  Lukasz Shepard

  03.01.19
  03.01.19

  Otrzymaliśmy pozwolenie od Starostwa Stalowowolskiego na budowę Domu Hospicyjnego! To kolejny krok przybliżający nas do powstania naszego dzieła! Czekaliśmy na nie około miesiąca i po długim oczekiwaniu wreszcie się udało 🙂 Najbliższy cel to zbiórka na fundamenty! Roboty ziemne muszą być wykonane kompleksowo z ich wylaniem. Liczy na Was i będziemy na bieżąco informować o postępach. Dziękujemy, że jesteście z nami i pozdrawiamy!

  Zdjęcie aktualności 23 833

40 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Lukasz Shepard - awatar

Lukasz Shepard

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Paula - awatar
Paula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij