Lukasz Shepard - awatar

Lukasz Shepard

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

nazywam się Laskowski Łukasz i reprezentuje Fundację "Z Seca dla Serca". Piszę do Państwa ponieważ poszukuję ludzi o wielkim sercu, pragnących wesprzeć nasze działania. Obecnie głównym celem naszej organizacji jest budowa Domu Hospicyjnego dla chorych dzieci na Podkarpaciu. Jest to niezwykle ważnie miejsce, ponieważ w promieniu kilkudziesięciu kilometrów nie ma podobnej placówki, gdzie chore dzieci mogą otrzymać konieczną dla nich pomoc i opiekę. Niestety bez Państwa wsparcia finansowego nie osiągniemy upragnionego celu.

Przybliżę Państwu na jakim etapie jest budowa. Otrzymaliśmy działkę od Gminy Zaleszany oraz pozwolenie na budowę. Obecnie na terenie trwają prace przygotowawcze do prac ziemnych. W tym momencie nasze działania skupiają się na zebraniu funduszy na budowę fundamentów.

Czas ma tutaj ogromne znaczenie.  Im wcześniej zbierzemy wymaganą kwotę, tym szybciej powstanie upragniony Dom Hospicyjny dla chorych małych istot. Liczy się każdy Państwa datek, niezależnie od kwoty. Wierzę, że dzięki Państwu w krótkim czasie zbierzemy wymaganą ilość pieniędzy! Dziękuję z całego serca za pomoc!

Dokładne miejsce:

Dziękuję za wsparcie!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Lukasz Shepard - awatar

  Lukasz Shepard

  03.01.19
  03.01.19

  Otrzymaliśmy pozwolenie od Starostwa Stalowowolskiego na budowę Domu Hospicyjnego! To kolejny krok przybliżający nas do powstania naszego dzieła! Czekaliśmy na nie około miesiąca i po długim oczekiwaniu wreszcie się udało 🙂 Najbliższy cel to zbiórka na fundamenty! Roboty ziemne muszą być wykonane kompleksowo z ich wylaniem. Liczy na Was i będziemy na bieżąco informować o postępach. Dziękujemy, że jesteście z nami i pozdrawiamy!

  Zdjęcie aktualności 23 833

Lukasz Shepard - awatar

Lukasz Shepard

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Paula - awatar
20
Paula
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij