Zbiórka Budujemy Dom Aniołków - zdjęcie główne

Budujemy Dom Aniołków

40 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Shepard - awatar

Lukasz Shepard

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

nazywam się Laskowski Łukasz i reprezentuje Fundację "Z Seca dla Serca". Piszę do Państwa ponieważ poszukuję ludzi o wielkim sercu, pragnących wesprzeć nasze działania. Obecnie głównym celem naszej organizacji jest budowa Domu Hospicyjnego dla chorych dzieci na Podkarpaciu. Jest to niezwykle ważnie miejsce, ponieważ w promieniu kilkudziesięciu kilometrów nie ma podobnej placówki, gdzie chore dzieci mogą otrzymać konieczną dla nich pomoc i opiekę. Niestety bez Państwa wsparcia finansowego nie osiągniemy upragnionego celu.

Przybliżę Państwu na jakim etapie jest budowa. Otrzymaliśmy działkę od Gminy Zaleszany oraz pozwolenie na budowę. Obecnie na terenie trwają prace przygotowawcze do prac ziemnych. W tym momencie nasze działania skupiają się na zebraniu funduszy na budowę fundamentów.

Czas ma tutaj ogromne znaczenie.  Im wcześniej zbierzemy wymaganą kwotę, tym szybciej powstanie upragniony Dom Hospicyjny dla chorych małych istot. Liczy się każdy Państwa datek, niezależnie od kwoty. Wierzę, że dzięki Państwu w krótkim czasie zbierzemy wymaganą ilość pieniędzy! Dziękuję z całego serca za pomoc!

Dokładne miejsce:

Dziękuję za wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lukasz Shepard - awatar

  Lukasz Shepard

  03.01.2019
  03.01.2019

  Otrzymaliśmy pozwolenie od Starostwa Stalowowolskiego na budowę Domu Hospicyjnego! To kolejny krok przybliżający nas do powstania naszego dzieła! Czekaliśmy na nie około miesiąca i po długim oczekiwaniu wreszcie się udało 🙂

  Najbliższy cel to zbiórka na fundamenty! Roboty ziemne muszą być wykonane kompleksowo z ich wylaniem. Liczy na Was i będziemy na bieżąco informować o postępach.

  Dziękujemy, że jesteście z nami i pozdrawiamy!

  Zdjęcie aktualizacji 23 833

40 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Shepard - awatar

Lukasz Shepard

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Paula - awatar
Paula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij