Fundusz Szkoleniowy dla ZSOS

10 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Piotr Bicz - awatar

Marcin Piotr Bicz

Organizator zbiórki

Witam!


Działamy od 2012 roku w Skierniewickim oddziale Związku Strzeleckiego spędzając wolny czas na nauce i szkoleniu po to by móc przekazać dalej całą zdobytą wiedzę i umiejętności innym dzieląc się tym czego jesteśmy w stanie dokonać dzięki własnej determinacji i pasji.


Stanowimy garstkę uczniów i studentów którzy chcą coś zmienić na lepsze, aktywizując się i pomagając wszędzie tam gdzie tylko możemy być pożyteczni.


Niejednokrotnie słyszymy pytania: Po co to robicie? Co z tego macie?


Dewizą którą obraliśmy to "Suo Motu" -  łac. „Z własnej inicjatywy”. Działamy w ramach stowarzyszenia Związku Strzeleckiego - organizacji zapoczątkowanej przez Józefa Piłsudskiego kierującej się wytycznymi zawartymi w prawie strzeleckim:


1. Dobro i pomyślność niepodległej Rzeczypospolitej Polskiej jest pierwszym i najwyższym prawem strzeleckim.


2. Strzelec służy Rzeczypospolitej jest dla niej gotów do wszelkich poświęceń.


3.Strzelec jest wzorowym obywatelem, a jeżeli zajdzie taka potrzeba –żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej.


4. Strzelec jest człowiekiem honoru, charakteryzują go wysokie wartości moralne.


5.Strzelec drogą szkolenia indywidualnego i zbiorowego kształtuje swoja osobowość i charakter, jest wytrwały, zdyscyplinowany, mężny i śmiały.


6. Strzelec postępuje uczciwie wobec każdego człowieka, jest uczynny, koleżeński i ofiarny.


7. Strzelec karnie, sumiennie i ściśle wypełnia rozkazy swoich przełożonych i władz Związku Strzeleckiego, wkładając w ich wykonanie całą swoją inicjatywę.


8. Strzelec czynem i zachowaniem popularyzuje w swym środowisku ideały braterstwa i służby.


9. Strzelec działa w myśl ideałów strzeleckich, w duchu dyscypliny i porządku organizacyjnego.


10. Strzelec nieustannie pogłębia swą wiedzę oraz doskonali sprawność fizyczną i umiejętności.


W ramach swojej działalności nie zamykamy się tylko na siebie samych i przy każdej okazji staramy się promować postawy patriotyczne, działać szkoleniowo tak jak robimy to między innymi w szkołach które nas zapraszają.


W ramach swojej działalności zajmujemy się zagadnieniami przeszkolenia proobronnego związanymi z m.in.: musztrą, regulaminami, bronioznawstwem, taktyką i historią wojskowości.


Tam, gdzie nie kończą się nasze chęci do działania, bywa tak, że kończy się zakres naszego wolnego czasu bądź możliwości finansowych, dlatego też bardzo chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie poprzez wpłaty na cel tej zbiórki – oświadczając wszystkim dobroczyńcom, że środki będą przeznaczone na zakup sprzętu szkoleniowego i materiałów dydaktyczny zarówno jak pokrycie kosztów związanych z udziałem w kursach i dalszym szkoleniu. Nawet w przypadku gdy nie mają Państwo sposobności aby wspierać nas finansowo zachęcamy do przekazywania darowizn w innej postaci, np: wyposażenia, podręczników szkoleniowych, mebli, tablic, kompasów, śpiworów, lornetek.


Jesteśmy dumni, że spotyka nas ten przywilej noszenia munduru strzeleckiego w pełni poszanowania dla jego symboliki oraz regulacji prawnych z tym związanych. Deklarujemy także otwartość na współpracę z osobami i organizacjami, czy też instytucjami które podzielają nasze cele.


Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu:


[email protected]


www.facebook.pl/ZSSkierniewice (wiadomość)


tel. kom. 784 257 900


Więcej informacji na temat naszej działalności można znaleźć na poniższych stronach www:


www.zwiazek-strzelecki.pl


www.facebook.pl/ZSSkierniewice


Ze Strzeleckim pozdrowieniem!


Dziękujemy!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marcin Piotr Bicz - awatar

  Marcin Piotr Bicz

  21.01.2019
  21.01.2019

  W ostatnich dniach ponownie prowadziliśmy zajęcia dla uczniów II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, część relacji można zobaczyć na naszej stronie na facebook.pl
  www.facebook.com/ZSSkierniewice/

  Zdjęcie aktualizacji 24 688

10 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Piotr Bicz - awatar

Marcin Piotr Bicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij