Zbiórka Fundusz Szkoleniowy dla ZSOS - miniaturka zdjęcia

Fundusz Szkoleniowy dla ZSOS

Fundusz Szkoleniowy dla ZSOS

10 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Marcin Piotr Bicz - awatar

Marcin Piotr Bicz

Organizator zbiórki

Witam!


Działamy od 2012 roku w Skierniewickim oddziale Związku Strzeleckiego spędzając wolny czas na nauce i szkoleniu po to by móc przekazać dalej całą zdobytą wiedzę i umiejętności innym dzieląc się tym czego jesteśmy w stanie dokonać dzięki własnej determinacji i pasji.


Stanowimy garstkę uczniów i studentów którzy chcą coś zmienić na lepsze, aktywizując się i pomagając wszędzie tam gdzie tylko możemy być pożyteczni.


Niejednokrotnie słyszymy pytania: Po co to robicie? Co z tego macie?


Dewizą którą obraliśmy to "Suo Motu" -  łac. „Z własnej inicjatywy”. Działamy w ramach stowarzyszenia Związku Strzeleckiego - organizacji zapoczątkowanej przez Józefa Piłsudskiego kierującej się wytycznymi zawartymi w prawie strzeleckim:


1. Dobro i pomyślność niepodległej Rzeczypospolitej Polskiej jest pierwszym i najwyższym prawem strzeleckim.


2. Strzelec służy Rzeczypospolitej jest dla niej gotów do wszelkich poświęceń.


3.Strzelec jest wzorowym obywatelem, a jeżeli zajdzie taka potrzeba –żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej.


4. Strzelec jest człowiekiem honoru, charakteryzują go wysokie wartości moralne.


5.Strzelec drogą szkolenia indywidualnego i zbiorowego kształtuje swoja osobowość i charakter, jest wytrwały, zdyscyplinowany, mężny i śmiały.


6. Strzelec postępuje uczciwie wobec każdego człowieka, jest uczynny, koleżeński i ofiarny.


7. Strzelec karnie, sumiennie i ściśle wypełnia rozkazy swoich przełożonych i władz Związku Strzeleckiego, wkładając w ich wykonanie całą swoją inicjatywę.


8. Strzelec czynem i zachowaniem popularyzuje w swym środowisku ideały braterstwa i służby.


9. Strzelec działa w myśl ideałów strzeleckich, w duchu dyscypliny i porządku organizacyjnego.


10. Strzelec nieustannie pogłębia swą wiedzę oraz doskonali sprawność fizyczną i umiejętności.


W ramach swojej działalności nie zamykamy się tylko na siebie samych i przy każdej okazji staramy się promować postawy patriotyczne, działać szkoleniowo tak jak robimy to między innymi w szkołach które nas zapraszają.


W ramach swojej działalności zajmujemy się zagadnieniami przeszkolenia proobronnego związanymi z m.in.: musztrą, regulaminami, bronioznawstwem, taktyką i historią wojskowości.


Tam, gdzie nie kończą się nasze chęci do działania, bywa tak, że kończy się zakres naszego wolnego czasu bądź możliwości finansowych, dlatego też bardzo chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie poprzez wpłaty na cel tej zbiórki – oświadczając wszystkim dobroczyńcom, że środki będą przeznaczone na zakup sprzętu szkoleniowego i materiałów dydaktyczny zarówno jak pokrycie kosztów związanych z udziałem w kursach i dalszym szkoleniu. Nawet w przypadku gdy nie mają Państwo sposobności aby wspierać nas finansowo zachęcamy do przekazywania darowizn w innej postaci, np: wyposażenia, podręczników szkoleniowych, mebli, tablic, kompasów, śpiworów, lornetek.


Jesteśmy dumni, że spotyka nas ten przywilej noszenia munduru strzeleckiego w pełni poszanowania dla jego symboliki oraz regulacji prawnych z tym związanych. Deklarujemy także otwartość na współpracę z osobami i organizacjami, czy też instytucjami które podzielają nasze cele.


Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu:


[email protected]


www.facebook.pl/ZSSkierniewice (wiadomość)


tel. kom. 784 257 900


Więcej informacji na temat naszej działalności można znaleźć na poniższych stronach www:


www.zwiazek-strzelecki.pl


www.facebook.pl/ZSSkierniewice


Ze Strzeleckim pozdrowieniem!


Dziękujemy!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marcin Piotr Bicz - awatar

  Marcin Piotr Bicz

  21.01.19
  21.01.19

  W ostatnich dniach ponownie prowadziliśmy zajęcia dla uczniów II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, część relacji można zobaczyć na naszej stronie na facebook.pl www.facebook.com/ZSSkierniewice/

  Zdjęcie aktualizacji 24 688

10 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Marcin Piotr Bicz - awatar

Marcin Piotr Bicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij