Fundusz Szkoleniowy dla ZSOS

10 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Piotr Bicz - awatar

Marcin Piotr Bicz

Organizator zbiórki

Witam!


Działamy od 2012 roku w Skierniewickim oddziale Związku Strzeleckiego spędzając wolny czas na nauce i szkoleniu po to by móc przekazać dalej całą zdobytą wiedzę i umiejętności innym dzieląc się tym czego jesteśmy w stanie dokonać dzięki własnej determinacji i pasji.


Stanowimy garstkę uczniów i studentów którzy chcą coś zmienić na lepsze, aktywizując się i pomagając wszędzie tam gdzie tylko możemy być pożyteczni.


Niejednokrotnie słyszymy pytania: Po co to robicie? Co z tego macie?


Dewizą którą obraliśmy to "Suo Motu" -  łac. „Z własnej inicjatywy”. Działamy w ramach stowarzyszenia Związku Strzeleckiego - organizacji zapoczątkowanej przez Józefa Piłsudskiego kierującej się wytycznymi zawartymi w prawie strzeleckim:


1. Dobro i pomyślność niepodległej Rzeczypospolitej Polskiej jest pierwszym i najwyższym prawem strzeleckim.


2. Strzelec służy Rzeczypospolitej jest dla niej gotów do wszelkich poświęceń.


3.Strzelec jest wzorowym obywatelem, a jeżeli zajdzie taka potrzeba –żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej.


4. Strzelec jest człowiekiem honoru, charakteryzują go wysokie wartości moralne.


5.Strzelec drogą szkolenia indywidualnego i zbiorowego kształtuje swoja osobowość i charakter, jest wytrwały, zdyscyplinowany, mężny i śmiały.


6. Strzelec postępuje uczciwie wobec każdego człowieka, jest uczynny, koleżeński i ofiarny.


7. Strzelec karnie, sumiennie i ściśle wypełnia rozkazy swoich przełożonych i władz Związku Strzeleckiego, wkładając w ich wykonanie całą swoją inicjatywę.


8. Strzelec czynem i zachowaniem popularyzuje w swym środowisku ideały braterstwa i służby.


9. Strzelec działa w myśl ideałów strzeleckich, w duchu dyscypliny i porządku organizacyjnego.


10. Strzelec nieustannie pogłębia swą wiedzę oraz doskonali sprawność fizyczną i umiejętności.


W ramach swojej działalności nie zamykamy się tylko na siebie samych i przy każdej okazji staramy się promować postawy patriotyczne, działać szkoleniowo tak jak robimy to między innymi w szkołach które nas zapraszają.


W ramach swojej działalności zajmujemy się zagadnieniami przeszkolenia proobronnego związanymi z m.in.: musztrą, regulaminami, bronioznawstwem, taktyką i historią wojskowości.


Tam, gdzie nie kończą się nasze chęci do działania, bywa tak, że kończy się zakres naszego wolnego czasu bądź możliwości finansowych, dlatego też bardzo chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie poprzez wpłaty na cel tej zbiórki – oświadczając wszystkim dobroczyńcom, że środki będą przeznaczone na zakup sprzętu szkoleniowego i materiałów dydaktyczny zarówno jak pokrycie kosztów związanych z udziałem w kursach i dalszym szkoleniu. Nawet w przypadku gdy nie mają Państwo sposobności aby wspierać nas finansowo zachęcamy do przekazywania darowizn w innej postaci, np: wyposażenia, podręczników szkoleniowych, mebli, tablic, kompasów, śpiworów, lornetek.


Jesteśmy dumni, że spotyka nas ten przywilej noszenia munduru strzeleckiego w pełni poszanowania dla jego symboliki oraz regulacji prawnych z tym związanych. Deklarujemy także otwartość na współpracę z osobami i organizacjami, czy też instytucjami które podzielają nasze cele.


Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu:


[email protected]


www.facebook.pl/ZSSkierniewice (wiadomość)


tel. kom. 784 257 900


Więcej informacji na temat naszej działalności można znaleźć na poniższych stronach www:


www.zwiazek-strzelecki.pl


www.facebook.pl/ZSSkierniewice


Ze Strzeleckim pozdrowieniem!


Dziękujemy!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marcin Piotr Bicz - awatar

  Marcin Piotr Bicz

  21.01.2019
  21.01.2019

  W ostatnich dniach ponownie prowadziliśmy zajęcia dla uczniów II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, część relacji można zobaczyć na naszej stronie na facebook.pl
  www.facebook.com/ZSSkierniewice/

  Zdjęcie aktualizacji 24 688

10 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Piotr Bicz - awatar

Marcin Piotr Bicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij