Konkurs Informatyczny SDK

104 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku - awatar

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku

Organizator zbiórki

W imieniu szkoły Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku - Organizatora III Słupskich Dni Komputerowych „SDK”, konkursu "SDK SCRATCH" oraz Słupskiego Konkursu Robotyki „ROBOTS”, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie nas w ich organizacji. Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc w postaci wsparcia finansowego w celu zakupu nagród oraz jego organizacji.  Konkursy odbywają się od trzech lat, a w tym roku odbędą się w dniu 26 kwietnia 2017 r.

W konkursach startują uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, uczniowie z ogromną pasją przygotowują się do tych wydarzeń, dla niektórych to pierwsze tego typu doświadczenie - zaprezentowanie siebie przed innymi. To dla wszystkich wielkie wyzwanie i ogrom pracy. Dlatego chcieliśmy wszystkim uczestnikom podziękować za wkład pracy chociaż drobną nagrodą ;)  Chcemy tym samym pokazać, że szkoła to nie tylko siedzenie w ławkach ale super aktywne działanie, a nauka przez zabawę i pozytywnie nakręconą atmosferę jest nie tylko porywająca ale i pasjonująca ;)

Dodatkowo z naszej strony jako podziękowanie za udzielone wsparcie możemy zaproponować: partnerstwo w organizacji konkursu, reklamę na stronie internetowej szkoły, możliwość wystawienia swojego stoiska podczas konkursu lub postawieniu standu reklamowego w naszej szkole w trakcie trwania konkursu jak i po jego zakończeniu.

 • Konkurs/wydarzenie o zasięgu miejskim i gminnym III edycja Słupskich Dni Komputerowych  (26.04.2017), 
 • Konkurs o zasięgu miejskim i gminnym "SDK Scratch"
 • Konkurs o zasięgu miejskim i gminnym III Słupski Konkurs Robotyki „RobotS” (26.04.2017), 


Strona internetowa szkoły http://www.zsp1slupsk.pl 

Fanpage facebook https://www.facebook.com/sdkslupsk/

Strona wydarzenia SDK http://new.zsp1slupsk.pl/node/58

Strona konkursu RobotS http://new.zsp1slupsk.pl/node/31


Na stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje o w/w wydarzeniach.

 

 

Serdecznie dziękujemy 

Organizatorzy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku (dawny Elektryk)

ul. Szczecińska 60, 76-200 Słupsk

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak) - awatar

  Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak)

  28.02.2017
  28.02.2017

  powodzenia!

104 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku - awatar

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Szymon 'Hitman' Burak - awatar
Szymon 'Hitman' Burak
2
Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak) - awatar
Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak)
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij