Zbiórka Konkurs Informatyczny SDK - miniaturka zdjęcia

Konkurs Informatyczny SDK

Konkurs Informatyczny SDK

104 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku - awatar

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku

Organizator zbiórki

W imieniu szkoły Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku - Organizatora III Słupskich Dni Komputerowych „SDK”, konkursu "SDK SCRATCH" oraz Słupskiego Konkursu Robotyki „ROBOTS”, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie nas w ich organizacji. Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc w postaci wsparcia finansowego w celu zakupu nagród oraz jego organizacji.  Konkursy odbywają się od trzech lat, a w tym roku odbędą się w dniu 26 kwietnia 2017 r.

W konkursach startują uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, uczniowie z ogromną pasją przygotowują się do tych wydarzeń, dla niektórych to pierwsze tego typu doświadczenie - zaprezentowanie siebie przed innymi. To dla wszystkich wielkie wyzwanie i ogrom pracy. Dlatego chcieliśmy wszystkim uczestnikom podziękować za wkład pracy chociaż drobną nagrodą ;)  Chcemy tym samym pokazać, że szkoła to nie tylko siedzenie w ławkach ale super aktywne działanie, a nauka przez zabawę i pozytywnie nakręconą atmosferę jest nie tylko porywająca ale i pasjonująca ;)

Dodatkowo z naszej strony jako podziękowanie za udzielone wsparcie możemy zaproponować: partnerstwo w organizacji konkursu, reklamę na stronie internetowej szkoły, możliwość wystawienia swojego stoiska podczas konkursu lub postawieniu standu reklamowego w naszej szkole w trakcie trwania konkursu jak i po jego zakończeniu.

 • Konkurs/wydarzenie o zasięgu miejskim i gminnym III edycja Słupskich Dni Komputerowych  (26.04.2017), 
 • Konkurs o zasięgu miejskim i gminnym "SDK Scratch"
 • Konkurs o zasięgu miejskim i gminnym III Słupski Konkurs Robotyki „RobotS” (26.04.2017), 


Strona internetowa szkoły http://www.zsp1slupsk.pl 

Fanpage facebook https://www.facebook.com/sdkslupsk/

Strona wydarzenia SDK http://new.zsp1slupsk.pl/node/58

Strona konkursu RobotS http://new.zsp1slupsk.pl/node/31


Na stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje o w/w wydarzeniach.

 

 

Serdecznie dziękujemy 

Organizatorzy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku (dawny Elektryk)

ul. Szczecińska 60, 76-200 Słupsk

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak) - awatar

  Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak)

  28.02.17
  28.02.17

  powodzenia!

104 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku - awatar

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Szymon 'Hitman' Burak - awatar
Szymon 'Hitman' Burak
2
Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak) - awatar
Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak)
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij