Konkurs Informatyczny SDK

104 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku - awatar

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku

Organizator zbiórki

W imieniu szkoły Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku - Organizatora III Słupskich Dni Komputerowych „SDK”, konkursu "SDK SCRATCH" oraz Słupskiego Konkursu Robotyki „ROBOTS”, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie nas w ich organizacji. Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc w postaci wsparcia finansowego w celu zakupu nagród oraz jego organizacji.  Konkursy odbywają się od trzech lat, a w tym roku odbędą się w dniu 26 kwietnia 2017 r.

W konkursach startują uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, uczniowie z ogromną pasją przygotowują się do tych wydarzeń, dla niektórych to pierwsze tego typu doświadczenie - zaprezentowanie siebie przed innymi. To dla wszystkich wielkie wyzwanie i ogrom pracy. Dlatego chcieliśmy wszystkim uczestnikom podziękować za wkład pracy chociaż drobną nagrodą ;)  Chcemy tym samym pokazać, że szkoła to nie tylko siedzenie w ławkach ale super aktywne działanie, a nauka przez zabawę i pozytywnie nakręconą atmosferę jest nie tylko porywająca ale i pasjonująca ;)

Dodatkowo z naszej strony jako podziękowanie za udzielone wsparcie możemy zaproponować: partnerstwo w organizacji konkursu, reklamę na stronie internetowej szkoły, możliwość wystawienia swojego stoiska podczas konkursu lub postawieniu standu reklamowego w naszej szkole w trakcie trwania konkursu jak i po jego zakończeniu.

 • Konkurs/wydarzenie o zasięgu miejskim i gminnym III edycja Słupskich Dni Komputerowych  (26.04.2017), 
 • Konkurs o zasięgu miejskim i gminnym "SDK Scratch"
 • Konkurs o zasięgu miejskim i gminnym III Słupski Konkurs Robotyki „RobotS” (26.04.2017), 


Strona internetowa szkoły http://www.zsp1slupsk.pl 

Fanpage facebook https://www.facebook.com/sdkslupsk/

Strona wydarzenia SDK http://new.zsp1slupsk.pl/node/58

Strona konkursu RobotS http://new.zsp1slupsk.pl/node/31


Na stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje o w/w wydarzeniach.

 

 

Serdecznie dziękujemy 

Organizatorzy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku (dawny Elektryk)

ul. Szczecińska 60, 76-200 Słupsk

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak) - awatar

  Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak)

  28.02.2017
  28.02.2017

  powodzenia!

104 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku - awatar

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Szymon 'Hitman' Burak - awatar
Szymon 'Hitman' Burak
2
Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak) - awatar
Kacper Nizioł z 3TI (rolniczak)
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij