
Witam serdecznie. Jestem osobą transseksualną, ktora ma duże wahania hormonalne z naturalnych przyczyn (ciało naprzemian produkuje męskie i żeńskie hormony), co skutkuje dużymi trudnościami w funkcjonowaniu codziennym. Zbieram na leczenie hormonalne i lekarzy, co pozwoli mi unormować moją chorobę i normalnie żyć. Niestety w Polsce to temat tabu, a osoby z podobnym schorzeniem jak moje, są traktowane bardzo marginalnie. Ale ja nigdy się łatwo nie poddaję i liczę na Was. Dziękuję za każdą pomoc!
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!