Zbiórka Na początek lepszego życia - miniaturka zdjęcia

Na początek lepszego życia

Zbiórka Na początek lepszego życia - zdjęcie główne

Na początek lepszego życia

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Bernadeta Pniak - awatar

Bernadeta Pniak

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Bernadeta, mam 26lat. Jestem mama juz prawie 3 letniego Filipka.

Utworzyłam ta zbiórkę ze względow zdrowtonych, marzeń, i mojego dziecka. 

Po narodzinach mojego szczęścia niestety zaczęły mi się problemy z kręgosłupem, myślałam ze to minie i wszystko wróci do normy, po 2 latach wróciłam do pracy niestety po 4 miesiącach moj kręgosłup nie dal rady. Zostalam zmuszona isc na l4 po badaniach i rezonansie okazalo sie ze mam przepukline ostra w odcinku lędzwiowym,  po konsultacji z rehabilitantem dostalam leki przeciwzapalne przeciwbolowe, zostalam skierowana do neurochirurga na dalsze leczenie czy rehabilitacja da radę czy będzie konieczna operacja. Mam zakaz pracy tam gdzie pracowałam i na chwile obecna wogole nie podejmować sie żadnej pracy. 

Jest mi z tym bardzo ciężko gdyz jestem osobą która nie usiedzi w miejscu. 

Założylam ta zbiórkę żeby uzbierac na początek działalności gospodarczej chciala bym w swojej miejscowości otworzyć sklep z odzieżą uzywana i nowa głównie markowa. Na chwilę obecną moje marzenia i plany stanęły na towar opłatę lokalu romant i urządzenie potrzebuje okolo 20-25tys mysllam ze skorzystam z dofinansowania unijnego niestety urząd pracy ma takie wymogi ze nie jestem wstanie tego przeskoczyć, czekam cierpliwe na kwiecień z nadzieją ze pojawia sie dofinansowania unijne wojewódzkie wtedy bede skladac wniosek o dotacje. Te 5tys które chciała bym uzbierac to na początek oplacic lokal zus i pokazać ze jaki kolwiek mam wkład by dostać dotacje, niestety nie stać mnie na kredyt gdyz mam juz z mężem duży kredyt musieliśmy remontont mieszkania zrobić rok temu, rodzina nie jest w stanie pomoc mi finansowo jedynie mogą pomoc w pracach związanych z dostawa towaru czy remontem lokalu. 

Prawdopodobnie nie będę mogla podjąć pracy fizycznej ze względu na kręgosłup bo jeszcze nie wiem jak to sie skończy, dlatego bardzo bym chciala mieć cos swojego gdzie to ja bede decydować o tym ile mogę i jestem wstanie zrobić. 

Bardzo dziękuję za każdą 1zl 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Bernadeta Pniak - awatar

Bernadeta Pniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij