Zbiórka Operacja nogi szczeniaka Guci - miniaturka zdjęcia

Operacja nogi szczeniaka Guci Jak założyć taką zbiórkę?

Operacja nogi szczeniaka Guci

606 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

EDYCJA_ Gucia jest już po operacji nogi, którą miała 26 maja 2017, u dr Olkowskiego, w Auxilium w Milanówku. Operacja przebiegła pomyślnie, za chwile zdjęcie szwów, a po ok 7 tyg od operacji (ok połowy lipca) wyjęcie gwoździa mocującego, więc znów narkoza ;(

Koszt operacji wyniósł 1027 zł. Dojdą wizyty kontrolne, plus rtg. Za kilka miesięcy, jak wydobrzeje musimy zrobić sterylkę, więc dojdzie ze 300-400 zł ;(

Tak więc - zbiórka trwa, bo koszty będą ;(

Gucia jest szczeniakiem zabranym z zimnego boksu przechowalni w Kozienicach, do Azylowego Stada.  Azylowe to zwierzaki ratowane przeze mnie od wielu lat - z ulicy, z przechowalni, ze schronisk. Staruszki, szczeniaki, psy w złym stanie do leczenia. Prowadzę to Przytulisko z dobrego serca, mam taka misję chyba ;) Nie mam fundacji, większość kosztów ponoszę sama z moim Sławkiem, który ciężko pracuje, aby utrzymać nas i 25 zwierzaków - ich leczenie, karmę, preparaty.. Tu potrzeba naprawdę dużo pieniędzy. Jednak w wielu przypadkach muszę poprosić o pomoc - nie dla siebie - dla zwierzaka. I dobrze, że są ludzie o złotych sercach, którzy wspomagają moje działania. 

Teraz w potrzebie jest Gucia. Mały szkrab, który by chętnie pobiegał - ale mu nie wolno, bo ma genetyczną wadę w budowie kolana i wypada jej rzepka. To nie jest śmiertelne. Tyle, ze cholernie ją boli, a nie leczone - doprowadzi do uszkodzenia wiązadeł, ścięgien i wyłączenie kończyny z funkcjonowania. 

Ortopedzi wyliczyli koszt operacji od 1200 do 2000 zł, plus koszty rehabilitacji - ile , nie wiem ;(

Czekamy na ostateczną wizytę u dr. Kowalczyka i zapisujemy się na operację! Ale tu potrzebna Wasza pomoc! Nie mam tyle pieniędzy. Zwierzaki ciągle potrzebują wizyt u weta - chory jest Gacek i Roki, dwa staruszki. No nie mam, po prostu nie mam kasy.

Gucia chciałaby znaleźć kochający dom.  Ale najpierw muszę ja postawić na nogi. Do tej pory na Gucię wydałam już 640 zł - dwie konsultacje ortopedyczne plus preparaty na stawy.  Gucia pochłania też mnóstwo podkładów, bo nie może zbyt często biegać po dworze.

PROSZĘ - POMÓŻ GUCI POBIEGNĄĆ PO ZDROWIE!!Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Atosowa - awatar

  Atosowa

  19.05.2017
  19.05.2017

  Trzymaj się Maluchu... jak zlapie jeszcze grosza wspomoge :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.2017
  12.03.2017

  Dla niuni

  • Monika Kubiszewska - awatar

   Monika Kubiszewska - Organizator zbiórki

   12.03.2017
   12.03.2017

   Bardzo dziękuję!! Zrobię wszystko, żeby dziewczyna mogła biegać i cieszyć się życiem ;) Azylowe pozdrawiają ;) https://www.facebook.com/AzyloweStado/

606 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Atosowa - awatar
Atosowa
50
Ewa Jaskółka - awatar
Ewa Jaskółka
30
Dominika - awatar
Dominika
50
Anna Dudek-Zamorska - awatar
Anna Dudek-Zamorska
20
Magdalena Barwińska - awatar
Magdalena Barwińska
10
Małgorzata Durda - awatar
Małgorzata Durda
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij