Zbiórka Pomagamy Zuzi - zdjęcie główne

Pomagamy Zuzi

4 920 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Wpłać teraz
 
Magda Joanna - awatar

Magda Joanna

Organizator zbiórki

Witam wszystkich o dobrych sercach. Zbieram pieniążki na rehabilitację Zuzi która skończyła 2 miesiące i ma obniżone napięcie mięśniowe. Wymaga rehabilitacji. Niestety na NFZ trzeba długo czekać a my czekać nie możemy więc podjęliśmy rehabilitację prywatnie. Każda wizyta kosztuje. Miesięczny koszt rehabilitacji wynosi 960-1080zł. Z całego serca prosimy o pomoc w pozyskiwaniu środków na rehabilitację Zuzi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Elżbieta Głowacka - awatar

  Elżbieta Głowacka

  17.02.18
  17.02.18

  Dużo zdrowia dla Zuzi 😀

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.02.18
  07.02.18

  Zdrowka życzymy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.18
  06.02.18

  Dużo zdrówka dla Zuzanki

 • Gracjana Butryn - awatar

  Gracjana Butryn

  31.01.18
  31.01.18

  Duzo zdrowka dla Zuzi! :)

 • bernadetta szewczyk - awatar

  bernadetta szewczyk

  21.01.18
  21.01.18

  zdrowka aniolku :*

4 920 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Wpłać teraz
 
Magda Joanna - awatar

Magda Joanna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 135

Danuta - awatar
Danuta
20
Elżbieta Głowacka - awatar
Elżbieta Głowacka
26
Elżbieta Głowacka - awatar
Elżbieta Głowacka
25
Elżbieta Głowacka - awatar
Elżbieta Głowacka
25
Elżbieta Głowacka - awatar
Elżbieta Głowacka
20
Ania - awatar
Ania
20
Agnieszka Boksa - awatar
Agnieszka Boksa
72
Pola - awatar
Pola
30
Marcin Bidas - awatar
Marcin Bidas
33
Barbara szlezer - awatar
Barbara szlezer
31

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij