Zbiórka Pomóż mi się rozwijać - zdjęcie główne

Pomóż mi się rozwijać

329 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Dąbrowska - awatar

Agnieszka Dąbrowska

Organizator zbiórki

Prosimy was o POMOC - PROSZĘ, POMÓŻ ZUZI, ABY MOGŁA LEPIEJ SIĘ ROZWIJAĆ.

Zuzia jest fantastyczną 6 latką, urodziła się z wadą wrodzoną w wyniku której u Zuzi wystąpił spowolniony rozwój ruchowy, słabsze napięcie mięśni (hipotonia), wada wzroku oraz opóźnienie rozwoju mowy.

Największym naszym marzeniem jest wysłanie Zuzi na terapię do jednego z ośrodków w Stanach Zjednoczonych, gdzie dziewczynka mogłaby odbyć turnus rehabilitacyjny połączony z delfinoterapią.

Obecnie Zuzia ma 6 lat i z uwagi na występujące trudności i zaburzenia które z dnia na dzień postępują na bierząco powinny zostać włączone również różnego rodzaju terapie. Zmiany zachodzą w bardzo szybkim tempie, Zuzia rośnie i cały czas jej ciało się zmienia a co za tym idzie jej potrzeby.

Zuzia potrzebuje długotrwałej, a przede wszystkim bardzo kosztownej rehabilitacji.

Koszty wyjazdu oraz rehabilitacji są tak wysokie iż przewyższają możliwości finansowe mamy Zuzia, która ponosi sama wydatki związane z rehabilitacją i terapią córki.

Jak możesz pomóc?

Kliknij przycisk "Wpłać teraz" i przekaż dowolny datek na pomoc Zuzi Dąbrowskiej.

Udostępnij tę zbiórkę rodzinie, przyjaciołom, rodzinie na swoich mediach społecznościowych, za pomocą maila czy SMSa - im więcej osób dowie się o akcji, tym większa szansa na jej powodzenie.

Na co zbieramy ?

- Wyjazd na rehabilitację i delfinoterapię w Stanach Zjednoczonych

- Hipoterapię 

- Zajęcia na basenie 

- Terapię Tomatisa 

- Zajęcia sensoplastyczne

- Terapię ręki 

- Logopedę 

- Terapię oka

Pomoż Zuzi rozwijać się lepiej !!!

Dziękuję za wszelkie wpłaty, każdy nawet najmniejszy datek ma dla nas znaczenie i pomoże w lepszym rozwoju Zuzi.

Mama 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
329 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Dąbrowska - awatar

Agnieszka Dąbrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Tomek - awatar
Tomek
50
Nazmur Rakib - awatar
Nazmur Rakib
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Iwona Dmowska - awatar
Iwona Dmowska
20
Anna - awatar
Anna
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna - awatar
Anna
50
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij