Zbiórka Pomóż mi się rozwijać - zdjęcie główne

Pomóż mi się rozwijać

329 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Agnieszka Dąbrowska - awatar

Agnieszka Dąbrowska

Organizator zbiórki

Prosimy was o POMOC - PROSZĘ, POMÓŻ ZUZI, ABY MOGŁA LEPIEJ SIĘ ROZWIJAĆ.

Zuzia jest fantastyczną 6 latką, urodziła się z wadą wrodzoną w wyniku której u Zuzi wystąpił spowolniony rozwój ruchowy, słabsze napięcie mięśni (hipotonia), wada wzroku oraz opóźnienie rozwoju mowy.

Największym naszym marzeniem jest wysłanie Zuzi na terapię do jednego z ośrodków w Stanach Zjednoczonych, gdzie dziewczynka mogłaby odbyć turnus rehabilitacyjny połączony z delfinoterapią.

Obecnie Zuzia ma 6 lat i z uwagi na występujące trudności i zaburzenia które z dnia na dzień postępują na bierząco powinny zostać włączone również różnego rodzaju terapie. Zmiany zachodzą w bardzo szybkim tempie, Zuzia rośnie i cały czas jej ciało się zmienia a co za tym idzie jej potrzeby.

Zuzia potrzebuje długotrwałej, a przede wszystkim bardzo kosztownej rehabilitacji.

Koszty wyjazdu oraz rehabilitacji są tak wysokie iż przewyższają możliwości finansowe mamy Zuzia, która ponosi sama wydatki związane z rehabilitacją i terapią córki.

Jak możesz pomóc?

Kliknij przycisk "Wpłać teraz" i przekaż dowolny datek na pomoc Zuzi Dąbrowskiej.

Udostępnij tę zbiórkę rodzinie, przyjaciołom, rodzinie na swoich mediach społecznościowych, za pomocą maila czy SMSa - im więcej osób dowie się o akcji, tym większa szansa na jej powodzenie.

Na co zbieramy ?

- Wyjazd na rehabilitację i delfinoterapię w Stanach Zjednoczonych

- Hipoterapię 

- Zajęcia na basenie 

- Terapię Tomatisa 

- Zajęcia sensoplastyczne

- Terapię ręki 

- Logopedę 

- Terapię oka

Pomoż Zuzi rozwijać się lepiej !!!

Dziękuję za wszelkie wpłaty, każdy nawet najmniejszy datek ma dla nas znaczenie i pomoże w lepszym rozwoju Zuzi.

Mama 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
329 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Agnieszka Dąbrowska - awatar

Agnieszka Dąbrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Tomek - awatar
Tomek
50
Nazmur Rakib - awatar
Nazmur Rakib
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Iwona Dmowska - awatar
Iwona Dmowska
20
Anna - awatar
Anna
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna - awatar
Anna
50
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij