Zbiórka Budowa Pracowni Ceramicznej - zdjęcie główne

Budowa Pracowni Ceramicznej

200 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Sypiańska - awatar

Aleksandra Sypiańska

Organizator zbiórki

Kochani! Jesteśmy zdrowi i niewiele potrzebujemy do szczęścia :) Aby żyć należy się rozwijać - bo kiedy człowiek się nie rozwija to się zwija :) 

Od kilku lat lepimy dla Was ceramiczne twory, które podobno cieszą Wasze serducha i stanowią bajkowy element nie zawsze kolorowego życia ;) Swoją pasją dzielimy się z Wami również poprzez organizowanie warsztatów ceramicznych dla dzieci mniejszych, większych i całkiem starych ;) Brakuje nam jednak miejsca, do którego moglibyśmy zapraszać Was jak do domu - odlotowej pracowni z prawdziwego zdarzenia, takiej otwartej, urządzonej w klimacie naszym przodków Słowian, ze zbudowanym na wzór prehistorycznego piecem jamowym... Brakuje nam miejsca, w którym moglibyście uczyć się jak jedynie przy pomocy własnej wyobraźni i własnych rąk można stworzyć coś niepowtarzalnego - dla kogoś bliskiego, dla siebie... Brakuje nam miejsca, do którego moglibyśmy zapraszać ludzi biednej kieszeni  a bogatego serca. Miejsca, gdzie tak zwani niepełnosprawni mogliby poczuć się silnymi, zdolnymi, pięknymi istotami. 

Ten z foty powyżej to Kazimierz. Kazimierz jest tygrysem. Tylko w młodości trochę chorował... :) Kazimierz nie pomaga w lepieniu ceramiki. Kazimierz kradnie narzędzia.

Co mamy? Podobno talent :) oraz piękne miejsce w malowniczych Górach Bardzkich, na końcu świata (bez zasięgu haha!), maleńką uroczą działeczkę nad strumieniem, na której zamierzamy zbudować naszą pracownię. 

Czego nie mamy? Pieniędzy na zbudowanie pracowni.

 A ten z foty powyżej to Marley - jeden z czterech przygarniętych przez nas wielkopsów :) Marley w niczym nie pomaga. Marley jest żrącym wiadro jedzenia dziennie szczeniorem a to nie pomaga w zgromadzeniu środków na budowę ;)

Nie chcemy nic za darmo :) W zamian za podarowane nam pieniądze proponujemy Wam różnego rodzaju formy odwdzięki :) zapraszamy, więc do udziału w bazarku i licytacji naszych ceramicznych tworów oraz biletów wstępu na warsztaty ceramiczne :)

Wszystkie zebrane w tym miejscu środki zostaną wykorzystane wyłącznie na budowę i wyposażenie pracowni, co udokumentujemy odpowiednimi kwitami oraz fotorelacją z postępu prac ;)

Pomożecie? ... :)

Z góry serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie!

Pracownia Ceramiczna Janowczarnia

Ola i Muzzy <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Monika Matyjaszczyk - awatar

    Monika Matyjaszczyk

    10.01.2019
    10.01.2019

    Powodzenia w realizacji planów i marzeń.

200 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Sypiańska - awatar

Aleksandra Sypiańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Matyjaszczyk - awatar
Monika Matyjaszczyk
50
Dominika Duda-Szydło - awatar
Dominika Duda-Szydło
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij