Zbiórka Budowa Pracowni Ceramicznej - miniaturka zdjęcia

Budowa Pracowni Ceramicznej

Aleksandra Sypiańska - awatar

Aleksandra Sypiańska

Organizator zbiórki

Kochani! Jesteśmy zdrowi i niewiele potrzebujemy do szczęścia :) Aby żyć należy się rozwijać - bo kiedy człowiek się nie rozwija to się zwija :) 

Od kilku lat lepimy dla Was ceramiczne twory, które podobno cieszą Wasze serducha i stanowią bajkowy element nie zawsze kolorowego życia ;) Swoją pasją dzielimy się z Wami również poprzez organizowanie warsztatów ceramicznych dla dzieci mniejszych, większych i całkiem starych ;) Brakuje nam jednak miejsca, do którego moglibyśmy zapraszać Was jak do domu - odlotowej pracowni z prawdziwego zdarzenia, takiej otwartej, urządzonej w klimacie naszym przodków Słowian, ze zbudowanym na wzór prehistorycznego piecem jamowym... Brakuje nam miejsca, w którym moglibyście uczyć się jak jedynie przy pomocy własnej wyobraźni i własnych rąk można stworzyć coś niepowtarzalnego - dla kogoś bliskiego, dla siebie... Brakuje nam miejsca, do którego moglibyśmy zapraszać ludzi biednej kieszeni  a bogatego serca. Miejsca, gdzie tak zwani niepełnosprawni mogliby poczuć się silnymi, zdolnymi, pięknymi istotami. 

Ten z foty powyżej to Kazimierz. Kazimierz jest tygrysem. Tylko w młodości trochę chorował... :) Kazimierz nie pomaga w lepieniu ceramiki. Kazimierz kradnie narzędzia.

Co mamy? Podobno talent :) oraz piękne miejsce w malowniczych Górach Bardzkich, na końcu świata (bez zasięgu haha!), maleńką uroczą działeczkę nad strumieniem, na której zamierzamy zbudować naszą pracownię. 

Czego nie mamy? Pieniędzy na zbudowanie pracowni.

 A ten z foty powyżej to Marley - jeden z czterech przygarniętych przez nas wielkopsów :) Marley w niczym nie pomaga. Marley jest żrącym wiadro jedzenia dziennie szczeniorem a to nie pomaga w zgromadzeniu środków na budowę ;)

Nie chcemy nic za darmo :) W zamian za podarowane nam pieniądze proponujemy Wam różnego rodzaju formy odwdzięki :) zapraszamy, więc do udziału w bazarku i licytacji naszych ceramicznych tworów oraz biletów wstępu na warsztaty ceramiczne :)

Wszystkie zebrane w tym miejscu środki zostaną wykorzystane wyłącznie na budowę i wyposażenie pracowni, co udokumentujemy odpowiednimi kwitami oraz fotorelacją z postępu prac ;)

Pomożecie? ... :)

Z góry serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie!

Pracownia Ceramiczna Janowczarnia

Ola i Muzzy <3 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Monika Matyjaszczyk - awatar

    Monika Matyjaszczyk

    10.01.19
    10.01.19

    Powodzenia w realizacji planów i marzeń.

Aleksandra Sypiańska - awatar

Aleksandra Sypiańska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Monika Matyjaszczyk - awatar
50
Monika Matyjaszczyk
Dominika Duda-Szydło - awatar
50
Dominika Duda-Szydło

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij