Zbiórka Budowa Pracowni Ceramicznej - miniaturka zdjęcia

Budowa Pracowni Ceramicznej

Zbiórka Budowa Pracowni Ceramicznej - zdjęcie główne

Budowa Pracowni Ceramicznej

200 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Sypiańska - awatar

Aleksandra Sypiańska

Organizator zbiórki

Kochani! Jesteśmy zdrowi i niewiele potrzebujemy do szczęścia :) Aby żyć należy się rozwijać - bo kiedy człowiek się nie rozwija to się zwija :) 

Od kilku lat lepimy dla Was ceramiczne twory, które podobno cieszą Wasze serducha i stanowią bajkowy element nie zawsze kolorowego życia ;) Swoją pasją dzielimy się z Wami również poprzez organizowanie warsztatów ceramicznych dla dzieci mniejszych, większych i całkiem starych ;) Brakuje nam jednak miejsca, do którego moglibyśmy zapraszać Was jak do domu - odlotowej pracowni z prawdziwego zdarzenia, takiej otwartej, urządzonej w klimacie naszym przodków Słowian, ze zbudowanym na wzór prehistorycznego piecem jamowym... Brakuje nam miejsca, w którym moglibyście uczyć się jak jedynie przy pomocy własnej wyobraźni i własnych rąk można stworzyć coś niepowtarzalnego - dla kogoś bliskiego, dla siebie... Brakuje nam miejsca, do którego moglibyśmy zapraszać ludzi biednej kieszeni  a bogatego serca. Miejsca, gdzie tak zwani niepełnosprawni mogliby poczuć się silnymi, zdolnymi, pięknymi istotami. 

Ten z foty powyżej to Kazimierz. Kazimierz jest tygrysem. Tylko w młodości trochę chorował... :) Kazimierz nie pomaga w lepieniu ceramiki. Kazimierz kradnie narzędzia.

Co mamy? Podobno talent :) oraz piękne miejsce w malowniczych Górach Bardzkich, na końcu świata (bez zasięgu haha!), maleńką uroczą działeczkę nad strumieniem, na której zamierzamy zbudować naszą pracownię. 

Czego nie mamy? Pieniędzy na zbudowanie pracowni.

 A ten z foty powyżej to Marley - jeden z czterech przygarniętych przez nas wielkopsów :) Marley w niczym nie pomaga. Marley jest żrącym wiadro jedzenia dziennie szczeniorem a to nie pomaga w zgromadzeniu środków na budowę ;)

Nie chcemy nic za darmo :) W zamian za podarowane nam pieniądze proponujemy Wam różnego rodzaju formy odwdzięki :) zapraszamy, więc do udziału w bazarku i licytacji naszych ceramicznych tworów oraz biletów wstępu na warsztaty ceramiczne :)

Wszystkie zebrane w tym miejscu środki zostaną wykorzystane wyłącznie na budowę i wyposażenie pracowni, co udokumentujemy odpowiednimi kwitami oraz fotorelacją z postępu prac ;)

Pomożecie? ... :)

Z góry serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie!

Pracownia Ceramiczna Janowczarnia

Ola i Muzzy <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Monika Matyjaszczyk - awatar

    Monika Matyjaszczyk

    10.01.19
    10.01.19

    Powodzenia w realizacji planów i marzeń.

200 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Sypiańska - awatar

Aleksandra Sypiańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Matyjaszczyk - awatar
Monika Matyjaszczyk
50
Dominika Duda-Szydło - awatar
Dominika Duda-Szydło
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij