Zbiórka Budowa Pracowni Ceramicznej - zdjęcie główne

Budowa Pracowni Ceramicznej

200 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Aleksandra Sypiańska - awatar

Aleksandra Sypiańska

Organizator zbiórki

Kochani! Jesteśmy zdrowi i niewiele potrzebujemy do szczęścia :) Aby żyć należy się rozwijać - bo kiedy człowiek się nie rozwija to się zwija :) 

Od kilku lat lepimy dla Was ceramiczne twory, które podobno cieszą Wasze serducha i stanowią bajkowy element nie zawsze kolorowego życia ;) Swoją pasją dzielimy się z Wami również poprzez organizowanie warsztatów ceramicznych dla dzieci mniejszych, większych i całkiem starych ;) Brakuje nam jednak miejsca, do którego moglibyśmy zapraszać Was jak do domu - odlotowej pracowni z prawdziwego zdarzenia, takiej otwartej, urządzonej w klimacie naszym przodków Słowian, ze zbudowanym na wzór prehistorycznego piecem jamowym... Brakuje nam miejsca, w którym moglibyście uczyć się jak jedynie przy pomocy własnej wyobraźni i własnych rąk można stworzyć coś niepowtarzalnego - dla kogoś bliskiego, dla siebie... Brakuje nam miejsca, do którego moglibyśmy zapraszać ludzi biednej kieszeni  a bogatego serca. Miejsca, gdzie tak zwani niepełnosprawni mogliby poczuć się silnymi, zdolnymi, pięknymi istotami. 

Ten z foty powyżej to Kazimierz. Kazimierz jest tygrysem. Tylko w młodości trochę chorował... :) Kazimierz nie pomaga w lepieniu ceramiki. Kazimierz kradnie narzędzia.

Co mamy? Podobno talent :) oraz piękne miejsce w malowniczych Górach Bardzkich, na końcu świata (bez zasięgu haha!), maleńką uroczą działeczkę nad strumieniem, na której zamierzamy zbudować naszą pracownię. 

Czego nie mamy? Pieniędzy na zbudowanie pracowni.

 A ten z foty powyżej to Marley - jeden z czterech przygarniętych przez nas wielkopsów :) Marley w niczym nie pomaga. Marley jest żrącym wiadro jedzenia dziennie szczeniorem a to nie pomaga w zgromadzeniu środków na budowę ;)

Nie chcemy nic za darmo :) W zamian za podarowane nam pieniądze proponujemy Wam różnego rodzaju formy odwdzięki :) zapraszamy, więc do udziału w bazarku i licytacji naszych ceramicznych tworów oraz biletów wstępu na warsztaty ceramiczne :)

Wszystkie zebrane w tym miejscu środki zostaną wykorzystane wyłącznie na budowę i wyposażenie pracowni, co udokumentujemy odpowiednimi kwitami oraz fotorelacją z postępu prac ;)

Pomożecie? ... :)

Z góry serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie!

Pracownia Ceramiczna Janowczarnia

Ola i Muzzy <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Monika Matyjaszczyk - awatar

    Monika Matyjaszczyk

    10.01.2019
    10.01.2019

    Powodzenia w realizacji planów i marzeń.

200 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Aleksandra Sypiańska - awatar

Aleksandra Sypiańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Matyjaszczyk - awatar
Monika Matyjaszczyk
50
Dominika Duda-Szydło - awatar
Dominika Duda-Szydło
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij