Zbiórka Zwierzaki z Ukrainy w DT - zdjęcie główne

Zwierzaki z Ukrainy w DT

20 171 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 228 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W obliczu wydarzeń rozgrywających się w Ukrainie czujemy się zobowiązani, aby pomóc nie tylko ludziom, ale również zwierzętom znajdującym się w stanie wojny. 

Od pierwszych dni wojny jeździmy na granicę, wozimy dary a także odbieramy transporty psów i kotów, którym następnie szukamy schronienia w domach tymczasowych!

Pod naszą bezpośrednią opiekę trafiło 20 zwierząt, które są leczone i trafiły w domowe warunki. To na ich leczenie i utrzymanie zbieramy pieniądze na tej zbiórce - to o pomoc dla nich Was prosimy!

Zwierzętom szukamy domów stałych w Polsce. Przyjechały one do nas z wielu objętych wojną/okupacją miejsc w Ukrainie. Uciekły od wojny, śmierci, przemocy... Przyjechały po nowe życie, po bezpieczeństwo, spokojne życie.

Zbieramy przede wszystkim na utrzymanie (w tym LECZENIE!) zwierzaków w domach tymczasowych, do których trafiają po przebytej kwarantannie!

Oprócz tego potrzebne są nam środki na inne najpotrzebniejsze rzeczy typu: transportery, żwirek, posłania, kuwety, smycze, obroże.

Czekają nas też wizyty w lecznicach, ale o tym będziemy pisać na bieżąco na naszym Fb i instagramie!

Przyda się naprawdę każda złotówka, abyśmy mogli kontynuować działania!

Razem damy radę pomóc wszystkim potrzebującym, wierzymy w to!

Nasze działania możecie na bieżąco śledzić na grupie: https://www.facebook.com/groups/vivainterwencje

Kot Ryżyj przeszedł pod naszą opieką poważny zabieg ratujący życie.

Barsik przyjechał do nas leżący - czeka go kosztowne leczenie, ale psiak już zaczyna próbować samodzielnie się poruszać! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Wiola - awatar

  Wiola

  30.04.2022
  30.04.2022

  Dla Bracika

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.2022
  29.04.2022

  UWAGA! PROSZĘ PRZECZYTAJ, NIE PEŁNOSPRAWNY PAN, ŻYJĄCY W SKRAJNEJ BIEDZIE STARA SIĘ URATOWAĆ SWOJEGO CHOREGO PSIEGO PRZYJACIELA. PAN ROBERT WOLI KUPIĆ ZWIERZAKOM JEDZENIE NIŻ DLA SIEBIE A TERAZ NIE MA NA LECZENIE SWOJEGO PUPILA. PROSZĘ O KAŻDĄ ZŁOTÓWKE NA RATOWANIE ZEUSA. https://zbieram.pl/x89f7gv

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.2022
  20.04.2022

  Bo kocham

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.2022
  20.04.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. BŁAGAŁAM JUŻ WSZĘDZIE. PROSZĘ PAŃSTWA NA KOLANACH, MOJE MALEŃSTWO UMIERA, A MOJE SIĘ TYLKO PATRZEĆ, NIE MAM NAWET ZŁOTÓWKI NA DALSZE LECZENIE, ZROBIE WSZYSTKO TYLKO PROSZĘ POMÓŻCIE NAM. https://zbieram.pl/3gmf87k

20 171 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 228 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 228

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Angelika - awatar
Angelika
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olga - awatar
Olga
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aneta - awatar
Aneta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Siarhei - awatar
Siarhei
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij