Zbiórka Uratuj ze mną kolejnego futrzaka - miniaturka zdjęcia

Uratuj ze mną kolejnego futrzaka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uratuj ze mną kolejnego futrzaka - zdjęcie główne

Uratuj ze mną kolejnego futrzaka

3 074 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Olga Siporska - awatar

Olga Siporska

Organizator zbiórki

Kochani,

Jestem osobą prywatną, niezrzeszoną z żadną fundacją. Od wielu, wielu lat pomagam bezdomnym, porzuconym, chorym zwierzętom….w przeciągu mojego 30-sto letniego życia miałam w domu ok. 100 tymczasowiczów….za własne pieniądze wyleczyłam kilkadziesiąt….

Każdego dnia wracając z pracy nie myślę o tym jak przyjemnie będzie usiąść na sofie i odpocząć, tylko w tym czasie zaczyna się prawdziwa harówka…. 

Najpierw karmię koty, które zostały osierocone przez swoją właścicielkę. Koty nie adopcyjne, pół dzikie…. Karmię je codziennie od czerwca zeszłego roku…. Później jadę na ogródki działkowe, gdzie jest stado wolnożyjących kotów, które doglądam i dokarmiam….Następnie po drodze mam 2 psiaków, których właściciel nie za bardzo radzi sobie w życiu a przez to psiaki nie zawsze mają co jeść :( Oczywiście ciągle intensywnie szukam dla nich nowych właścicieli…. 

No i po całym tym objeździe wracam do domu by nakarmić moje stadko…mam 5 psów (wszystkie znalezione, lub zabrane z interwencji) oraz 2 kotki (sprowadzone z Grecji po ciężko przebytym kocim katarze)… dodatkowo oczywiście musze nakarmić swoje tymczasy…..

W między czasie reaguje na wszystkie apele porzuconych zwierzaków w mojejokolicy oraz prowadzę stronę Zwierzęta Sulejówek na fb….Pod swoją opieką mam:

1.     Sunie Draszkę znalezioną na ulicy, która od grudniazeszłego roku była na ulicy…. Znalazłam ją w piątek a już w niedziele urodziła  2 maluchy…. Teraz całą 3 jest u mnie i za 3-4tygodnie będę się rozglądać za domami dla nich.

2.     Koteczkę Fridę, która jest bardzo wystraszona stratąmamy…ma tylko 6-7 tygodni i bardzo się boi człowieka. Z każdym dniem jest corazlepiej….

3.     2 psiaki, którego właściciel zmarł a rodzina nie jestzainteresowana opieką nad codziennie ktoś przyjeżdża by je karmić. Dodatkowozbieram na kastrację oraz pełną profilaktykę (szczepienia, odrobaczenia,zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom)

4.     Ok. 20 wolnożyjących kotów, które mają często pasożyty,choroby układu odpornościowego, lub poważniejsze schorzenia. 

5.     Bezdomną szczenną sunie, której za grosz złapać niemogę i zbieram pieniądze na specjalistę w tej dziedzinie. Sunie koniecznietrzeba wysterylizować bo dopiero co 6 maluchów od niej zabrałam z pola L

6.     W domach znajomych mam łącznie 9 kociaków, gdzie ciąglena pomoc ode mnie czeka 5 maluchów, dla których nie mam miejsca

7.     Zostały mi również zgłoszone 6 szczeniaków, dla którychciągle szukam DT, ale w ostateczności wylądują u mnie (tu potrzebna pełnaprofilaktyka od odrobaczenia do wszystkich szczepień)

8.     No i jedzie do mnie sunia z Podlasia, maleńka ok. 5kg., która siedziała na półmentrowym łańcuchu bo zagryzła kurę L(sterylka, szczepienia)

Dodatkowo jestem członkiem grupy TROP, która łapie psiaki, które są nie dozłapania….. W tygodniu poświęcam ok. 20 h w trasie, lub ganiając za psiakami.No i oczywiście zajmuję się wyłapywaniem na sterylizację kotek wolnożyjących.Za zabiegi płaci urząd, ale bez mojego sprzętu i czasu mało, która kotkazostałaby złapana (urząd nie posiada zarówno klatek pułapek, jak i kontenerówdo przewożenia kotów). 

Pragnę przypomnieć, że te wszystkie zwierzęta są pod moją opieką. Pozawsparciem znajomych i nieraz dobrych dusz, które znając moją działalność narzecz zwierząt czasem przywożą mi karmę. Za całą resztę płacę z własnejkieszeni…. :(

Nie ubolewam nad swoim losem, bo niesienie pomocy daje mi ogromnąprzyjemność, ale niestety w okresie letnim jest zawsze więcej potrzebujących amoje skromne możliwości powoli się wyczerpują…

Jestem zmuszona czasem odmawiać pomocy co jest bardzo przykre :(

Na ten moment na sterylizacje czekają 3 suczki i 4 kotki.. 9 kociakówpotrzebuje środków na odobaczenie, 1 jest leczony na świerzb a 5 na koci katar.8 szczeniaków czeka pełna profilaktyka u weterynarza (odrobaczenie izaszczepienie), 2 psy do kastracji i 5 dorosłych psów potrzebuje szczepień.

To wszystko kosztuje i choć boli mnie serce bez Waszej pomocy, nie dam radypomóc kolejnym bidom :(

Zatem pomóżcie mi proszę a dzięki temu będziecie odpowiedzialni za zdrowie,życie i szczęście naszych czworonożnych przyjaciół….

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 074 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Olga Siporska - awatar

Olga Siporska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Hania - awatar
Hania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Wojtek - awatar
Wojtek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Hania - awatar
Hania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata Jakubiak - awatar
Renata Jakubiak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij