Zbiórka Na pomoc zwierzętom z wypadków - miniaturka zdjęcia

Na pomoc zwierzętom z wypadków Jak założyć taką zbiórkę?

Na pomoc zwierzętom z wypadków

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

                    Od wielu lat działamy na rzecz bezdomnych zwierząt. Prawdziwą plagą stało się w ostatnim czasie pozostawianie potrąconych zwierząt na drodze przez kierowców. Wielokrotnie na drogach dochodzi do potrącenia zwierzęcia. Zazwyczaj, gdy uszkodzenia pojazdu są duże, kierowca zgłosi sprawę odpowiednim służbom. Ale są takie sytuacje, gdy pojazd odniesie małe zadrapanie, a kierowca pojedzie dalej. Zwierze zostaje skazane na męczarnie na drodze. W takich sytuacjach jesteśmy wzywani na miejsce zdarzenia, a zwierzę zabieramy pod swoją opiekę. Wymaga to wiele czasu, poświęcenia, ale nakładów pieniężnych z naszej strony - dojazd, leczenie, opieka, rehabilitacje.  Do niektórych zdarzeń dojeżdzaliśmy nawet po kilkaset kilkometrów. Mamy za sobą wiele takich działań. Kilka naszych działań pokażemy niżej.

                   

Jednym z najtrudniejszych naszych działań i decyzji było ratowanie suczki. Uległa wypadkowi pod pociągiem, który odciął jej trzy łapy.

Elmo znaleźliśmy potrąconego przez samochód, przewieziony przez nas do lekarza weterynarii, stwierdzony złamany kręgosłup, paraliż tylnych łap. Wymagało od nas wiele czasu, poszukiwania wózeczka i nowego domu. Znalazła się odpowiedzialna osoba, która przygarnęła Elmo pod swój dach.

Filmy: 

https://www.facebook.com/watch/?v=1827549467474262
https://www.facebook.com/watch/?v=1830036567225552

Ślepy, niedosłyszący staruszek znaleziony na poboczu ulicy był skrajnie wychudzony. Odchowany i odżywiony przez nas, przekazany do nowego domu.
Film: https://www.facebook.com/watch/?v=1784512888444587

Zostaliśmy do potrąconego koziołka, przewieziony do lekarza weterynarii, po opatrzeniu przewieziony do Poleskiego Parku Narodowego. 

Film: https://www.facebook.com/watch/?v=1654233851472492

Znalezione w lesie 12 szczeniaków, uratowane i przekazane do nowych domów.


INNE NASZE INTERWENCJE:

Film z ratowania innego koziołka: 

https://www.facebook.com/watch/?v=1653348534894357

Film z ratowania bociana: 

https://www.facebook.com/watch/?v=1683063091922901

Film z wypuszczenia uratowanego jerzyka: 

https://www.facebook.com/watch/?v=1673448032884407

Film z interwencji w sprawie zaniedbanego konia:

https://www.facebook.com/watch/?v=1440247682871111

Film z interwencji w sprawie psa:

https://www.facebook.com/watch/?v=1439234119639134

Więcej na naszym FanPage: https://www.facebook.com/pg/lukowskietowarzystwoprzyjaciolzwierzat


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij