Zbiórka Na pomoc zwierzętom z wypadków - miniaturka zdjęcia

Na pomoc zwierzętom z wypadków Jak założyć taką zbiórkę?

Na pomoc zwierzętom z wypadków

0 zł  z 5 000 zł (Cel)

                    Od wielu lat działamy na rzecz bezdomnych zwierząt. Prawdziwą plagą stało się w ostatnim czasie pozostawianie potrąconych zwierząt na drodze przez kierowców. Wielokrotnie na drogach dochodzi do potrącenia zwierzęcia. Zazwyczaj, gdy uszkodzenia pojazdu są duże, kierowca zgłosi sprawę odpowiednim służbom. Ale są takie sytuacje, gdy pojazd odniesie małe zadrapanie, a kierowca pojedzie dalej. Zwierze zostaje skazane na męczarnie na drodze. W takich sytuacjach jesteśmy wzywani na miejsce zdarzenia, a zwierzę zabieramy pod swoją opiekę. Wymaga to wiele czasu, poświęcenia, ale nakładów pieniężnych z naszej strony - dojazd, leczenie, opieka, rehabilitacje.  Do niektórych zdarzeń dojeżdzaliśmy nawet po kilkaset kilkometrów. Mamy za sobą wiele takich działań. Kilka naszych działań pokażemy niżej.

                   

Jednym z najtrudniejszych naszych działań i decyzji było ratowanie suczki. Uległa wypadkowi pod pociągiem, który odciął jej trzy łapy.

Elmo znaleźliśmy potrąconego przez samochód, przewieziony przez nas do lekarza weterynarii, stwierdzony złamany kręgosłup, paraliż tylnych łap. Wymagało od nas wiele czasu, poszukiwania wózeczka i nowego domu. Znalazła się odpowiedzialna osoba, która przygarnęła Elmo pod swój dach.

Filmy: 

https://www.facebook.com/watch/?v=1827549467474262
https://www.facebook.com/watch/?v=1830036567225552

Ślepy, niedosłyszący staruszek znaleziony na poboczu ulicy był skrajnie wychudzony. Odchowany i odżywiony przez nas, przekazany do nowego domu.
Film: https://www.facebook.com/watch/?v=1784512888444587

Zostaliśmy do potrąconego koziołka, przewieziony do lekarza weterynarii, po opatrzeniu przewieziony do Poleskiego Parku Narodowego. 

Film: https://www.facebook.com/watch/?v=1654233851472492

Znalezione w lesie 12 szczeniaków, uratowane i przekazane do nowych domów.


INNE NASZE INTERWENCJE:

Film z ratowania innego koziołka: 

https://www.facebook.com/watch/?v=1653348534894357

Film z ratowania bociana: 

https://www.facebook.com/watch/?v=1683063091922901

Film z wypuszczenia uratowanego jerzyka: 

https://www.facebook.com/watch/?v=1673448032884407

Film z interwencji w sprawie zaniedbanego konia:

https://www.facebook.com/watch/?v=1440247682871111

Film z interwencji w sprawie psa:

https://www.facebook.com/watch/?v=1439234119639134

Więcej na naszym FanPage: https://www.facebook.com/pg/lukowskietowarzystwoprzyjaciolzwierzat


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij