Zbiórka Końskie życie w naszych rękach - miniaturka zdjęcia

Końskie życie w naszych rękach

Zbiórka Końskie życie w naszych rękach - zdjęcie główne

Końskie życie w naszych rękach

2 196 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Domagała - awatar

Justyna Domagała

Organizator zbiórki

UWAGA! POMÓŻ URATOWAĆ KOŃSKIE ŻYCIE!!

 Wszyscy możemy wiele. W mojej pracy nierzadko spotykam się z bezwzględnością i brakiem empatii wobec zwierząt. Konie traktowane są przedmiotowo, pełnią funkcję tylko użytkową do pracy lub oddawane są na rzeź.  Walczę o zmianę tego myślenia, posiadam własną stajnię z 10 końmi oraz prowadzę pensjonat dla nich.

Urzekła mnie sprawa pewnego 12 letniego, zdrowego wałacha, który nie ma nawet nadanego imienia. Masakra. Koń przebywa u handlarza i jest skazany na rzeź. W danej chwili nie jestem w stanie ponieść całkowitych kosztów finansowych, aby odkupić tego konika, gdyż moja stajnia jest w budowie i ciężko jest mi utrzymać wszystko materialnie.

W tym momencie proszę was wszystkich o ludzką pomoc. Jeśli uda nam się zebrać kwotę ceny mięsa, kowala oraz koszt utrzymania to uratujemy życie bezbronnego konia!

Bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby pomóc. Liczę na  Was!! Dobro zawsze wraca

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Domagała - awatar

  Justyna Domagała

  13.10.18
  13.10.18

  Już z nami....

  Zdjęcie aktualizacji 20 746

Komentarze


 • Agata Domagala - awatar

  Agata Domagala

  13.10.18
  13.10.18

  Powodzenia :)

 • Ewelina Wojdyla (Domagala) - awatar

  Ewelina Wojdyla (Domagala)

  11.10.18
  11.10.18

  Powodzenia

 • Robert Skrzypczak - awatar

  Robert Skrzypczak

  11.10.18
  11.10.18

  Powodzenia w zebraniu całej kwoty

2 196 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Domagała - awatar

Justyna Domagała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Pomagajmy - awatar
Pomagajmy
20
Paulina - awatar
Paulina
20
Grzegorz Karpiński - awatar
Grzegorz Karpiński
100
Andrzej kowalczyk - awatar
Andrzej kowalczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta - awatar
Edyta
20
Monika - awatar
Monika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij