Zbiórka Końskie życie w naszych rękach - miniaturka zdjęcia

Końskie życie w naszych rękach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Końskie życie w naszych rękach - zdjęcie główne

Końskie życie w naszych rękach

2 196 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Domagała - awatar

Justyna Domagała

Organizator zbiórki

UWAGA! POMÓŻ URATOWAĆ KOŃSKIE ŻYCIE!!

 Wszyscy możemy wiele. W mojej pracy nierzadko spotykam się z bezwzględnością i brakiem empatii wobec zwierząt. Konie traktowane są przedmiotowo, pełnią funkcję tylko użytkową do pracy lub oddawane są na rzeź.  Walczę o zmianę tego myślenia, posiadam własną stajnię z 10 końmi oraz prowadzę pensjonat dla nich.

Urzekła mnie sprawa pewnego 12 letniego, zdrowego wałacha, który nie ma nawet nadanego imienia. Masakra. Koń przebywa u handlarza i jest skazany na rzeź. W danej chwili nie jestem w stanie ponieść całkowitych kosztów finansowych, aby odkupić tego konika, gdyż moja stajnia jest w budowie i ciężko jest mi utrzymać wszystko materialnie.

W tym momencie proszę was wszystkich o ludzką pomoc. Jeśli uda nam się zebrać kwotę ceny mięsa, kowala oraz koszt utrzymania to uratujemy życie bezbronnego konia!

Bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby pomóc. Liczę na  Was!! Dobro zawsze wraca

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Domagała - awatar

  Justyna Domagała

  13.10.2018
  13.10.2018

  Już z nami....

  Zdjęcie aktualizacji 20 746

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Agata Domagala - awatar

  Agata Domagala

  13.10.2018
  13.10.2018

  Powodzenia :)

 • Ewelina Wojdyla (Domagala) - awatar

  Ewelina Wojdyla (Domagala)

  11.10.2018
  11.10.2018

  Powodzenia

 • Robert Skrzypczak - awatar

  Robert Skrzypczak

  11.10.2018
  11.10.2018

  Powodzenia w zebraniu całej kwoty

2 196 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Domagała - awatar

Justyna Domagała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Pomagajmy - awatar
Pomagajmy
20
Paulina - awatar
Paulina
20
Grzegorz Karpiński - awatar
Grzegorz Karpiński
100
Andrzej kowalczyk - awatar
Andrzej kowalczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta - awatar
Edyta
20
Monika - awatar
Monika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij