Zbiórka Pomoc zwierzętom z Bałtowa  - zdjęcie główne

Pomoc zwierzętom z Bałtowa

5 295 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kiczyńska - awatar

Katarzyna Kiczyńska

Organizator zbiórki


Ratujmy zwierzęta z Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego!!! 

POTRZEBNA POMOC!

600 zwierząt potrzebuje jedzenia i leków. W obliczu pandemii brakuje środków. Sytuacja jest naprawdę trudna. Prosimy pomóż, udostępnij!!


Tak było...


Bałtowski Kompleks Turystyczny od wielu lat był dla naszej trzypokoleniowej rodziny miejscem magicznym, pełnym niespodzianek, miejscem stwarzającym możliwości przeżycia niepowtarzalnych przygód,miejscem, gdzie można  było się pobawić, spędzić cudowne chwile z rodziną i przyjaciółmi, miejscem gwarantującym udany odpoczynek. Uwielbialiśmy rodzinne wypady na narty, spotkania z Mikołajem w jego klimatycznej chatce, spotkania z Elzą I Anną czy Jurasiem. Nie wyobrażaliśmy sobie pobytu w Bałtowie bez odwiedzenia Zwierzyńca - domu kilkuset zwierząt, które co dzień rano budziły to miejsce do życia i o każdej porze witały z radością każdego, kto odwiedzał Dolny czy Górny Zwierzyniec. Były atrakcją, nie tylko dla najmłodszych, ale towarzyszących im rodziców czy dziadków, którzy ulegali także  ich urokowi. Bo jak nie uśmiechnąć się do przeuroczego przedstawiciela bydła szkockiego zwanego przez nas “ sfilcowanym bizonem”, czy nie zatrzymać się dłużej przy wybiegu rodziny  niesfornych lemurów, jak nie obserwować stada surykatek lub nie pohuczeć  wieczorem z puszczykiem czy sową z Dolnego Zwierzyńca. Niezapomniane wrażenia i sporą dawkę wiedzy o strusiach, żubrach i lamach gwarantowała wyprawa do Zwierzyńca Górnego. Pokochaliśmy te zwierzęta dzięki naszej Oli - najmłodszej uczestniczce rodzinnych weekendowych wypadów, z którą kilkakrotnie w ciągu dnia odwiedzaliśmy zwierzyniec i zawsze podstępem musieliśmy ją stamtąd wyciągać.

Pokochaliśmy klimat tego niezwykłego miejsca i wszystkich jego mieszkańców!

Tak jest ...


Niestety,w związku z panującą pandemią  wszystko się nieoczekiwanie zmieniło. Zostaliśmy zaskoczeni niecodzienną sytuacją. Minął miesiąc nim przestaliśmy skupiać się na sobie i najbliższych. Przyszła refleksja, a z nią niepokój o naszych czworonożnych przyjaciół z Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Oczywistym był dla nas fakt,  że wprowadzone ograniczenia spowodowały zamknięcie kompleksu dla turystów, co oznaczało jedno - pogorszenie sytuacji finansowej kompleksu, a co za tym idzie, pogorszenie warunków życia zwierząt...

Zadzwoniliśmy do Bałtowa I krótka rozmowa z pracownikami kompleksu potwierdziła nasze przypuszczenia. Sytuacja z każdym dniem staję się bardziej dramatyczna. Obawy budzi dalszy los sześciuset  zwierząt , których utrzymanie (karma, leki) co miesiąc pochłaniają ok. 150 000 zł. 

Pragnieniem naszej rodziny jest, aby bydło, jaki ,owce, jelenie, żubry, strusie, lamy, dziki, emu, krowy, kuce, alpaki, papugi, surykatki, małpy, osły i wiele innych zwierząt z Dolnego I Górnego Zwierzyńca miały zapewnioną opiekę na takim poziomie, aby mogły przetrwać ten wrogi również dla nich czas, aby nie cierpiały I nie umierały z powodu braku środków na ich utrzymanie. By mogły dalej pozostać w kompleksie. One same się nie obronią, nie poproszą o pomoc. Nasi czworonożni przyjaciele potrzebują naszego wsparcia, dlatego zwracamy się do Wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny, którzy mają wrażliwe serca i potrafią bezinteresownie wesprzeć potrzebujących z gorącym apelem: 

Pomóżcie przetrwać zwierzętom z Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego!  

Ich los zależy od nas wszystkich ! 

Mamy świadomość, że wielu sympatyków Bałtowskiego Kompleksu znalazło się w bardzo trudnej sytuacji finansowej z powodu pandemii, ale wierzymy, że Ci z Państwa, którzy są w stanie pomóc, nie pozostaną obojętni na naszą prośbę i finansowym wsparciem przyczynią się do zaspokojenia podstawowych potrzeb  600 zwierzęcych przyjaciół. 

Prosimy,przyłączcie się do naszej akcji, wesprzyjcie finansowo Bałtowski Zwierzyniec.

Uratujmy to miejsce, bo naprawdę warto!

Jak będzie?

Mamy nadzieję, że wróci normalność i znów całymi rodzinami odwiedzimy Bałtowski Kompleks Turystyczny, a podczas spaceru po Zwierzyńcu z dumą popatrzymy na zwierzęta, które także nam zawdzięczają życie! 

                                                                                                            Rodzina Kiczyńskich


Zbiórka zorganizowana za zgodą Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. 

Podany numer konta należy do kompleksu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 295 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kiczyńska - awatar

Katarzyna Kiczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 108

Andrzej Gryma - awatar
Andrzej Gryma
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Pętek - awatar
Aleksandra Pętek
20
Karol Komański - awatar
Karol Komański
20
Katarzyna Michalska - awatar
Katarzyna Michalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Magda - awatar
Magda
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij