Zbiórka na leczenie NIKOLI - zdjęcie główne

na leczenie NIKOLI

1 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Katarzyna Grzegorz - awatar

Katarzyna Grzegorz

Organizator zbiórki

Nikola to owczarek niemiecki, który towarzyszy Kasi od dziecka. W wieku prawie 13 lat zaczęła się choroba u psa, którą ciężko jest zdiagnozować pod kątem neurologicznym bez wykonania rezonansu. Pies nagle zasłabł w domu - dostał prawdopodobnie wylew. Opis: nogi się rozjechaly, poruszała się- przewracając, głowa pieska wykrzywia się w prawo, do tego oczopląs. Pojechaliśmy z psem do lecznicy dla zwierząt, gdzie otrzymała serię witamin, antybiotyk w zastrzykach i sterydy. Obecnie zastrzyki i leki podaje Kasia

Kochani. Był czas, kiedy Kasia (właścicielka Nikoli) pomagała zwierzętom i ludziom. Pracowała na prawie 3 etaty, by utrzymać mieszkanie z wynajmu, siebie, zwierzęta, a dodatkowy etat był praca dla zwierząt, przekazywała z tytulu tej pracy darowizny na facebookowe zwierzęta, również datki dla osób chorych. Kasia zachorowała w 2016 roku, a choroba ta nie pozwala jej już aktywnie pomagać. Teraz Kasia tej pomocy sama potrzebuje (problemy neurologiczne i onkologiczne), pomocy przy zwierzętach i dla zwierząt. Obecnie możliwości Kasi są znikome jeśli chodzi o dalsze pomaganie finansowe innym.

Zbieram dla Kasi pieniążki lecz nie na jej zdrowie, a na leczenie zwierząt. Nikola jest już psim staruszkiem i potrzebuje diagnostyki obrazowej, chcemy wykluczyc guza mozgu, a rezonans psa jest kosztowny, ok 1500 zł na Śląsku. Kasia pochodzi z Inowrocławia, lecz mieszka od niedawna w Małopolsce. Ma obecnie dwa koty i dwa psy, poświęca się temu całym sercem. Pomóżmy Kasi uzbierać fundusze na rezonans psa oraz na wyleczenie jej adoptowanego pieska Mikolajka z nadziąślaka. Dziękuję. Grzegorz

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Katarzyna Grzegorz - awatar

Katarzyna Grzegorz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij