Zbiórka na leczenie NIKOLI - zdjęcie główne

na leczenie NIKOLI

1 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Grzegorz - awatar

Katarzyna Grzegorz

Organizator zbiórki

Nikola to owczarek niemiecki, który towarzyszy Kasi od dziecka. W wieku prawie 13 lat zaczęła się choroba u psa, którą ciężko jest zdiagnozować pod kątem neurologicznym bez wykonania rezonansu. Pies nagle zasłabł w domu - dostał prawdopodobnie wylew. Opis: nogi się rozjechaly, poruszała się- przewracając, głowa pieska wykrzywia się w prawo, do tego oczopląs. Pojechaliśmy z psem do lecznicy dla zwierząt, gdzie otrzymała serię witamin, antybiotyk w zastrzykach i sterydy. Obecnie zastrzyki i leki podaje Kasia

Kochani. Był czas, kiedy Kasia (właścicielka Nikoli) pomagała zwierzętom i ludziom. Pracowała na prawie 3 etaty, by utrzymać mieszkanie z wynajmu, siebie, zwierzęta, a dodatkowy etat był praca dla zwierząt, przekazywała z tytulu tej pracy darowizny na facebookowe zwierzęta, również datki dla osób chorych. Kasia zachorowała w 2016 roku, a choroba ta nie pozwala jej już aktywnie pomagać. Teraz Kasia tej pomocy sama potrzebuje (problemy neurologiczne i onkologiczne), pomocy przy zwierzętach i dla zwierząt. Obecnie możliwości Kasi są znikome jeśli chodzi o dalsze pomaganie finansowe innym.

Zbieram dla Kasi pieniążki lecz nie na jej zdrowie, a na leczenie zwierząt. Nikola jest już psim staruszkiem i potrzebuje diagnostyki obrazowej, chcemy wykluczyc guza mozgu, a rezonans psa jest kosztowny, ok 1500 zł na Śląsku. Kasia pochodzi z Inowrocławia, lecz mieszka od niedawna w Małopolsce. Ma obecnie dwa koty i dwa psy, poświęca się temu całym sercem. Pomóżmy Kasi uzbierać fundusze na rezonans psa oraz na wyleczenie jej adoptowanego pieska Mikolajka z nadziąślaka. Dziękuję. Grzegorz

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Grzegorz - awatar

Katarzyna Grzegorz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij