Zbiórka na leczenie NIKOLI - miniaturka zdjęcia

na leczenie NIKOLI

Zbiórka na leczenie NIKOLI - zdjęcie główne

na leczenie NIKOLI

1 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Katarzyna Grzegorz - awatar

Katarzyna Grzegorz

Organizator zbiórki

Nikola to owczarek niemiecki, który towarzyszy Kasi od dziecka. W wieku prawie 13 lat zaczęła się choroba u psa, którą ciężko jest zdiagnozować pod kątem neurologicznym bez wykonania rezonansu. Pies nagle zasłabł w domu - dostał prawdopodobnie wylew. Opis: nogi się rozjechaly, poruszała się- przewracając, głowa pieska wykrzywia się w prawo, do tego oczopląs. Pojechaliśmy z psem do lecznicy dla zwierząt, gdzie otrzymała serię witamin, antybiotyk w zastrzykach i sterydy. Obecnie zastrzyki i leki podaje Kasia

Kochani. Był czas, kiedy Kasia (właścicielka Nikoli) pomagała zwierzętom i ludziom. Pracowała na prawie 3 etaty, by utrzymać mieszkanie z wynajmu, siebie, zwierzęta, a dodatkowy etat był praca dla zwierząt, przekazywała z tytulu tej pracy darowizny na facebookowe zwierzęta, również datki dla osób chorych. Kasia zachorowała w 2016 roku, a choroba ta nie pozwala jej już aktywnie pomagać. Teraz Kasia tej pomocy sama potrzebuje (problemy neurologiczne i onkologiczne), pomocy przy zwierzętach i dla zwierząt. Obecnie możliwości Kasi są znikome jeśli chodzi o dalsze pomaganie finansowe innym.

Zbieram dla Kasi pieniążki lecz nie na jej zdrowie, a na leczenie zwierząt. Nikola jest już psim staruszkiem i potrzebuje diagnostyki obrazowej, chcemy wykluczyc guza mozgu, a rezonans psa jest kosztowny, ok 1500 zł na Śląsku. Kasia pochodzi z Inowrocławia, lecz mieszka od niedawna w Małopolsce. Ma obecnie dwa koty i dwa psy, poświęca się temu całym sercem. Pomóżmy Kasi uzbierać fundusze na rezonans psa oraz na wyleczenie jej adoptowanego pieska Mikolajka z nadziąślaka. Dziękuję. Grzegorz

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Katarzyna Grzegorz - awatar

Katarzyna Grzegorz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij