Zbiórka Ratujemy łapkę Raji - miniaturka zdjęcia

Ratujemy łapkę Raji

Zbiórka Ratujemy łapkę Raji - zdjęcie główne

Ratujemy łapkę Raji

5 733 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Wpłać teraz
 
Raja Titanum Grey Thai - awatar

Raja Titanum Grey Thai

Organizator zbiórki

Cześć,

jestem Raja - Thai Ridgeback, jestem psem sportowym wyjątkowej urody o wspaniałym charakterze. Ale przede wszystkim pomagałam innym psom odzyskać zdrowie psychiczne. Niestety uległam wypadkowi i musiałam mieć amputowaną lewą przednią łapkę. Pomimo starań i długiego leczenia amputacja była jedynym wyjściem. Jednak ani ja ani moi opiekunowie nie poddajemy się zbyt łatwo i specjalnie dla mnie została przygotowana endoproteza, która pomoże mi wrócić do sprawności  i znowu cieszyć się życiem. Będę mogła znowu chodzić na spacery, spędzać czas z moimi psimi kumplami i prowadzić normalne życie.  

Przeszłam już bardzo skomplikowany zabieg i jestem pierwszym w Polsce bionicznym psem, niestety leczenie nie przebiega pomyślnie, bo zostało mi tylko 8 cm zdrowej kości i muszę przejść kolejną operację gdyż moja łapa nie wytrzymuje ciężaru ciała. Dodatkowo została przygotowana dla mnie proteza końcowa z włókna węglowego za którą też musimy zapłacić. 


Pewnie zastanawiacie się czy nie prościej byłoby mi żyć bez tej jednej łapy, ale cierpię na przewlekłą anemie autohemolityczną i mój szpik kostny nie jest do końca wydolny. Z tego powodu doszło do wypadku i nie mogę teraz stracić drugiej łapy. 


Moi opiekunowie bardzo się starają jednak takie koszty są dla nich  nieosiągalne.  W marcu mija ostateczny termin wpłaty. Potrzebuję 10 000zł wpłaty za operację i koszty utrzymania, a także 5 000 na kolejną operacje i egzoprotezę. 

W moim życiu trafiłam na cudownych ludzi i mam nadzieję, że nadal będę mogła się odwdzięczyć nadal pomagając innym psom. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Raja Titanum Grey Thai - awatar

  Raja Titanum Grey Thai

  28.02.17
  28.02.17

  Raja przeszła skomplikowany zabieg osadzenia endoprotezy i właśnie otrzymała nową egzoproteze składającą się z aluminium i włókna węglowego. Niestety okazało się, że wystąpiła u niej niepożądana reakcja i musimy wykonać kosztowne badanie na obecność aluminium w tkankach. Raja wciąż ma reakcje zapalną aby jej ulżyć(ponieważ nie może już otrzymywać leków przeciwbólowych) musi przejść serię zabiegów laseroterapii. Bardzo prosimy o wsparcie gdyż wszystkie zebrane pieniądze do końca marca musimy przekazać do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt. Na chwilę obecną widoczna suma została przekazana klinice. Bardzo dziękujemy za każdy wpłacony grosz. :)

  Zdjęcie aktualizacji 3 227

Komentarze


 • Paweł od Thaia - awatar

  Paweł od Thaia

  21.03.17
  21.03.17

  Trzymam kciuki

 • Honorcia - awatar

  Honorcia

  18.02.17
  18.02.17

  Oby wszystko sie udalo i bys wrocila do zdrowia,

 • Gruzojad - awatar

  Gruzojad

  18.02.17
  18.02.17

  Powodzenia, Raja :)

 • Pau Luna W - awatar

  Pau Luna W

  18.02.17
  18.02.17

  Trzymajcie sie

 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  16.02.17
  16.02.17

  Oby kochana szybko wrocila do zdrowia!

5 733 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Wpłać teraz
 
Raja Titanum Grey Thai - awatar

Raja Titanum Grey Thai

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 119

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Exodus Esesce - awatar
Exodus Esesce
50
Kinga Grünig - awatar
Kinga Grünig
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gilbert - awatar
Gilbert
20
Paweł od Thaia - awatar
Paweł od Thaia
50
Basia Royle - awatar
Basia Royle
50
Beata Aniszewska - awatar
Beata Aniszewska
50
Paulina - awatar
Paulina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij