Zbiórka Ratujemy łapkę Raji - zdjęcie główne

Ratujemy łapkę Raji

5 733 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Raja Titanum Grey Thai - awatar

Raja Titanum Grey Thai

Organizator zbiórki

Cześć,

jestem Raja - Thai Ridgeback, jestem psem sportowym wyjątkowej urody o wspaniałym charakterze. Ale przede wszystkim pomagałam innym psom odzyskać zdrowie psychiczne. Niestety uległam wypadkowi i musiałam mieć amputowaną lewą przednią łapkę. Pomimo starań i długiego leczenia amputacja była jedynym wyjściem. Jednak ani ja ani moi opiekunowie nie poddajemy się zbyt łatwo i specjalnie dla mnie została przygotowana endoproteza, która pomoże mi wrócić do sprawności  i znowu cieszyć się życiem. Będę mogła znowu chodzić na spacery, spędzać czas z moimi psimi kumplami i prowadzić normalne życie.  

Przeszłam już bardzo skomplikowany zabieg i jestem pierwszym w Polsce bionicznym psem, niestety leczenie nie przebiega pomyślnie, bo zostało mi tylko 8 cm zdrowej kości i muszę przejść kolejną operację gdyż moja łapa nie wytrzymuje ciężaru ciała. Dodatkowo została przygotowana dla mnie proteza końcowa z włókna węglowego za którą też musimy zapłacić. 


Pewnie zastanawiacie się czy nie prościej byłoby mi żyć bez tej jednej łapy, ale cierpię na przewlekłą anemie autohemolityczną i mój szpik kostny nie jest do końca wydolny. Z tego powodu doszło do wypadku i nie mogę teraz stracić drugiej łapy. 


Moi opiekunowie bardzo się starają jednak takie koszty są dla nich  nieosiągalne.  W marcu mija ostateczny termin wpłaty. Potrzebuję 10 000zł wpłaty za operację i koszty utrzymania, a także 5 000 na kolejną operacje i egzoprotezę. 

W moim życiu trafiłam na cudownych ludzi i mam nadzieję, że nadal będę mogła się odwdzięczyć nadal pomagając innym psom. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Raja Titanum Grey Thai - awatar

  Raja Titanum Grey Thai

  28.02.2017
  28.02.2017

  Raja przeszła skomplikowany zabieg osadzenia endoprotezy i właśnie otrzymała nową egzoproteze składającą się z aluminium i włókna węglowego. Niestety okazało się, że wystąpiła u niej niepożądana reakcja i musimy wykonać kosztowne badanie na obecność aluminium w tkankach. Raja wciąż ma reakcje zapalną aby jej ulżyć(ponieważ nie może już otrzymywać leków przeciwbólowych) musi przejść serię zabiegów laseroterapii.

  Bardzo prosimy o wsparcie gdyż wszystkie zebrane pieniądze do końca marca musimy przekazać do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt.

  Na chwilę obecną widoczna suma została przekazana klinice.
  Bardzo dziękujemy za każdy wpłacony grosz. :)

  Zdjęcie aktualizacji 3 227

Komentarze


 • Paweł od Thaia - awatar

  Paweł od Thaia

  21.03.2017
  21.03.2017

  Trzymam kciuki

 • Honorcia - awatar

  Honorcia

  18.02.2017
  18.02.2017

  Oby wszystko sie udalo i bys wrocila do zdrowia,

 • Gruzojad - awatar

  Gruzojad

  18.02.2017
  18.02.2017

  Powodzenia, Raja :)

 • Pau Luna W - awatar

  Pau Luna W

  18.02.2017
  18.02.2017

  Trzymajcie sie

 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  16.02.2017
  16.02.2017

  Oby kochana szybko wrocila do zdrowia!

5 733 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Raja Titanum Grey Thai - awatar

Raja Titanum Grey Thai

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 119

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Exodus Esesce - awatar
Exodus Esesce
50
Kinga Grünig - awatar
Kinga Grünig
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gilbert - awatar
Gilbert
20
Paweł od Thaia - awatar
Paweł od Thaia
50
Basia Royle - awatar
Basia Royle
50
Beata Aniszewska - awatar
Beata Aniszewska
50
Paulina - awatar
Paulina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij