Zbiórka Pomóż ocalić życie Ollie - zdjęcie główne

Pomóż ocalić życie Ollie

0 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Grudzień - awatar

Sebastian Grudzień

Organizator zbiórki

Nasz mały szczeniak Buldog francuski Ollie jest naprawdę chory na infekcję Ogoniastka jelitowego. Zużyłem już wszystkie swoje oszczędności, aby utrzymać ją przy życiu (ponieważ ubezpieczenie jej nie obejmuje), ale skończyłem i jeśli nie będziemy w stanie zebrać wystarczającej ilości pieniędzy, będzie ona musiała zostać odłożona. Mój syn Szymon pytał mnie każdego dnia, odkąd skończył 3 lata dla psa, i czekałem wiele lat, aby upewnić się, że pies da mu najlepsze życie. Musiałem poczekać, aż będzie w stanie mi pomóc ze wszystkimi obowiązkami, których wymagają psy (jestem samotnym ojcem, który wykonuje trzy prace), a także stabilnym dochodem, dobrym miejscem do życia, itp. Szymon cierpi z powodu lęku , ma ataki paniki i naprawdę ciężkie chwile z jego ADHD i wiedziałem, że pies będzie miał poważne skutki terapeutyczne na niego, i to ma. Niestety, Ollie jest naprawdę chora i chcemy być w stanie dać jej szansę na walkę z pasożytami, z którymi cierpi i żyć zdrowo, szczęśliwe życie z nami. Zarówno ja, jak i mój syn jesteśmy teraz zdruzgotani, to zdecydowanie najgorsza sytuacja, przez całe moje życie, podczas gdy ja piszę to we łzach Widzę, jak nasze małe Ollie układają się bez całej tej energii i szczęścia, które miała wcześniej, i obok niej widzę, jak mój syn płacze i ma niepokój.Jeśli możesz przyczynić się do wniesienia czegokolwiek, co pomoże nam objąć leczenie, przekaż darowiznę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Grudzień - awatar

Sebastian Grudzień

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij