Zbiórka Walka o życie bez choroby - miniaturka zdjęcia

Walka o życie bez choroby

Zbiórka Walka o życie bez choroby - zdjęcie główne

Walka o życie bez choroby

6 617 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Jaworska - awatar

Wiktoria Jaworska

Organizator zbiórki

Cześć 


Nazywam się Wiktoria. Mam 21 lat i zamiast cieszyć się z życia i budować swoją przyszłość zmagam się z problemami z którymi nikt nie powinien się zmagać. Od 3 lat moim życiem żądza choroba. Anoreksja najpierw przychodzi jako przyjaciółka a później odbiera ci wszytko, nawet chęć do życia.


Równo rok temu odbyłam leczenie które uratowało mi życie. Byłam w stanie dojść do siebie i prawie odzyskałam dawne życie. Miałam nawet wrócić na studia. Niestety koronawirus pokrzyżował mi plany a zamknięcie i załamanie psychiczne spowodowało że straciłam cały postęp w leczeniu na który tak ciężko pracowałam. Pojawiły się nowe lęki. 


Teraz jestem w najcięższym stanie od dawna. Bez leczenia skończy się to dla mnie prawdopodobnie prędzej czy później śmiercią. Potrzebuje waszej pomocy. Nie ma odpowiedniego leczenia na NFZ dla osób z takimi schorzeniami, oferowane są tylko pobyty szpitalne które nie pomagają w pełni odbudować się fizycznie i psychicznie. Zbieram na leczenie (6- tygodniowy pobyt z mnóstwem psychoterapii) Tylko na to. Błagam pomóżcie mi odzyskać zdrowie i życie ❤️


W razie pytań podaje mój e-mail: 

[email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karola - awatar

  Karola

  08.08.20
  08.08.20

  Trzymaj się dzielnie Kochana 💞

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.08.20
  01.08.20

  Trzymam mocno za Ciebie kciuki. Jesteś bardzo silna! Ten trudny czas pokrzyżował Ci plany, ale Ty dalej walczysz a to najwazniejsze❤ Wierzę z całych sił, że Ci się uda😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.07.20
  22.07.20

  Trzymaj sie, dziewczyno! Taka choroba to megatrudna sytuacja, ale wierzę, że dasz radę! 💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.07.20
  20.07.20

  Jesteś silną i madrą osobą. To wymaga wielkiej odwagi-prośba o pomoc. Wierzę, że pokonasz chorobę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.07.20
  15.07.20

  Trzymam mocno za Ciebie kciuki! Sama przeszłam epizod anoreksji i bulimii w swoim życiu i wiem dobrze, że najtrudniejszy moment to zrozumieć, że to nie ja kontroluję siebie ale to już choroba kontroluje mnie i mam problem. Ty już masz to za sobą. Sam fakt, że już przeszłaś leczenia i dałaś radę wtedy wstać, a teraz kiedy czujesz, że upadasz to nadal chcesz wstać i szukasz pomocy oznacza, że jesteś niezwykle silna. Z taką postawą na pewno wygrasz, choć bitew może być wiele ale ostateczne zwycięstwo nad chorobą będzie Twoje. To wszystko dzieje się w naszej głowie i nie zawsze mamy kontrolę nad tym co do niej przychodzi ale możemy zadecydować czy podejmiemy wyzwanie czy się od razu poddamy. Ty wybrałaś walkę i ona uczyni cię silniejszą od każdej innej osoby która była 'zdrowa'. Nie jesteś sama z tym pamiętaj, są ludzie którzy chcą Ci pomóc a i wielu z nas ma różne. lęki i problemy natury psychicznej. Musimy sobie pomagać :) jeśli masz ochotę po prostu pogadać daj znac! :)

  • Wiktoria Jaworska - awatar

   Wiktoria Jaworska - Organizator zbiórki

   15.07.20
   15.07.20

   Nawet nie potrafię ująć jak wiele znaczą dla mnie te słowa. Postrzegałam siebie jako najgorszą i słabą za to że zmarnowałam daną szanse. To dodało mi otuchy No i trochę takiej..pewności w tym co robię. Jest mi ciężko, czy możemy się jakoś skontaktować No przez instagrama czy Facebooka i popisać?

6 617 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Jaworska - awatar

Wiktoria Jaworska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 138

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Konrad rączka szalik - awatar
Konrad rączka szalik
13
Konrad Rączka zestaw młodego - awatar
Konrad Rączka zestaw młodego
15
Konrad Rączka tour de Pologne - awatar
Konrad Rączka tour de Pologne
15
Konrad Rączka lubianka - awatar
Konrad Rączka lubianka
15
Konrad Rączka koszulka Olech - awatar
Konrad Rączka koszulka Olech
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Grażyna Bielecka-Korus - awatar
Grażyna Bielecka-Korus
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karola - awatar
Karola
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij