Zbiórka Nowe życie dla konia - zdjęcie główne

Nowe życie dla konia

0 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Hanna Borowik - awatar

Hanna Borowik

Organizator zbiórki

Witajcie,
Jestem Hania. Wraz z kuzynką wybrałyśmy się przy okazji wizyty na działce, na targ zrobić zakupy spożywcze. Tego dnia los chciał że niestety odbywał się tam również koński targ. Niestety, bo przyszło nam zobaczyć okropny widok tego jak traktowane są konie na takim targu. Poniewierane, przywiązane na krótkich sznurkach lub łańcuchach bez możliwości najdrobniejszego ruchu, wpychane siłą do ciężarówek i bite, to zapewne widok na wszystkich końskich targach. Pomimo naszych prób interwencji zostałyśmy tylko zbluzgane. W przypływie emocji zastanawiałyśmy się nawet nad wykupem któregoś z koni jeszcze tego samego dnia, no tak, tylko co dalej, gdzie ulokujemy konia? Obie jesteśmy koniarami i miałyśmy łzy w oczach, łzy bezsilności, ale jeszcze mocniej pewnie płakały konie.

Jeszcze tego samego dnia, po powrocie do domu zrodziło się postanowienie: uratujemy chociaż jedną, a może i dwie biedy końskie których przeznaczeniem jest rzeź. Chociaż tyle chcemy zrobić i w tym celu prosimy o wsparcie. Chcemy odnowić na działce pomieszczenie: stajenkę na 2 konie, bo kiedyś konie były obecne w naszym życiu jak byłyśmy małymi szkrabami. Pomieszczenie zostało, ale teraz zamieszkują je tylko kury. Na działce na stałe mieszka osoba która końmi będzie się zajmowała. W zależności od funduszy, chcemy wykupić i dać lepsze życie jednemu lub idealnie dwóm koniom (bo koń to zwierzę stadne). Część wkładu własnego już mamy, zaoferowano nam nawet pomoc w odnowieniu budynku, barkuje jednak dodatkowych funduszy na dokończenie planu, dlatego liczymy na Waszą pomoc jeżeli również Wam nie obojętny jest los koni.
Serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Hanna Borowik - awatar

Hanna Borowik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij