Zbiórka Pomoc w ratowaniu mojego życia - miniaturka zdjęcia

Pomoc w ratowaniu mojego życia

Mariola Stańko - awatar

Mariola Stańko

Organizator zbiórki

Mam na imię Mariola, mam 45 lat.

Od 2012 roku choruję na raka jelita grubego, chorobę zdiagnozowano u mnie w trakcie ciąży. Obecnie mam przerzuty w wątrobie, w śledzionie, w miednicy, w płucach i w innych częściach ciała.

Nastąpił dalszy postęp choroby, wzrost już istniejących guzów oraz kolejne przerzuty. 23.06.2017r. zamknięto definitywnie moje leczenie w Klinice Onkologicznej w Lublinie, gdyż nie ma dla mnie żadnego skutecznego leczenia systemowego.

Pojawiła się nadzieja na zatrzymanie choroby przy pomocy nowoczesnego leku, który niestety nie jest refundowany, a koszt miesięcznej kuracji wynosi 19 000 zł.  Produkt jest stosowany w leczeniu osób dorosłych, u których już zastosowano lub nie można zastosować innych dostępnych metod leczenia. 

Walczę każdego dnia o swoje życie, a nadzieję daje mi mój 5 letni syn. Do tej pory przy wsparciu rodziny dawałam radę samodzielnie, jednak aktualnie kwota potrzebna na leczenie przekracza moje możliwości finansowe. Ponadto w wyniku wcześniejszych chemioterapii mam uszkodzone nerki, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Dlatego zwracam się z prośbą do ludzi dobrego serca o wsparcie w ratowaniu mojego życia. Ten bardzo kosztowny lek daje szansę na moje wyleczenie i wychowanie syna.


Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób mnie wspierają.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Mariola Stańko - awatar

Mariola Stańko

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij