Zbiórka Kryzys finansowy Przystani - zdjęcie główne

Kryzys finansowy Przystani

48 505 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ostatni czas jest dla nas trudny. Coraz częściej pojawiają się takie chwile, kiedy dobry humor i optymizm gdzieś się ulatniają. Zazwyczaj jest tak, że kiedy jedno z nas jest w gorszej kondycji, pozostali ciągną go za uszy, wspierają i wspólnie sobie radzimy z kłopotami. Teraz nie ma nikogo, kto ma siłę wspierać pozostałych. Wszyscy jesteśmy zmęczeni, zestresowani i zdenerwowani nieustanymi kłopotami i kłodami, które los wtacza nam pod nogi. Kłopoty zdrowotne naszych podopiecznych, papierologia, która potrafi przygnębić  najsilniejszych. Nieustanna walka o lepszy  byt naszych zwierząt, o zapewnienie komfortu, jakim się im należy i nieustanne próby zabezpieczenia Przystani przed kolejnym zatopieniem. Remont w Przystani trwa od maja.  Kończymy naprawiać jedno, okazuje się, że trzeba naprawić kolejne. Dzięki Waszemu wsparciu, krok po kroku odbudowujemy przystań.  Walczymy z czasem, ścigamy się z nim.   Musimy wszystkie prace zamknąć nim przyjdzie mróz i śnieg. Jeśli nie zdążymy, będziemy musieli czekać do wiosny, a z wieloma rzeczami nie wolno czekać, bo skończy się to kolejną tragedią, kolejnym zalaniem. Niestety dziś otrzymaliśmy faktury, które dosłownie wgniotły nas w ziemię. Przy każdym remoncie, okazuje się, że nie wystarczy konsekwentna realizacja plany, zawsze pojawiają się niespodzianki, które generują dodatkowe koszty. Mamy do zapłacenia trzy faktury, w sumie na około 50 tysięcy złotych. Nie mamy tyle, po prostu tyle nie mamy, nie mamy z czego zapłacić. Nie mamy pomysłu, co z tym zrobić. Piszemy ten tekst, bo tylko Wy możecie nam pomóc, w tej trudnej sytuacji.

Błagamy o pomoc…

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.01.18
  09.01.18

  Oby jak najwiecej zwierzat znalazlo u was pomoc, a jak najmniej ich jej potrzebowalo :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.12.17
  28.12.17

  Bardzo szanuje Wasza pracę i sserce do niej !! Duzo zdrowia dla Was i zwierzatek oraz Bozego Blogoslawienstwa!!

 • Agata - awatar

  Agata

  11.12.17
  11.12.17

  Dziękuję za Waszą pracę i miłość do zwierząt <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.12.17
  11.12.17

  Powodzenia :-)

 • Joanna - awatar

  Joanna

  11.12.17
  11.12.17

  Na dobry początek tygodnia...

48 505 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 465

Damian - awatar
Damian
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irena Bandurska-Rębisz - awatar
Irena Bandurska-Rębisz
20
Asia - awatar
Asia
20
Paulina - awatar
Paulina
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij