Zbiórka Zysiu potrzebuje wsparcia - miniaturka zdjęcia

Zysiu potrzebuje wsparcia

Zbiórka Zysiu potrzebuje wsparcia - zdjęcie główne

Zysiu potrzebuje wsparcia

520 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Kozlowska - awatar

Justyna Kozlowska

Organizator zbiórki

Zbyniu potrzebuje wsparcia

Zbysiu został znaleziony tuż przy ruchliwej ulicy w stanie bardzo złym. Liczne rany na ciele, trudności z oddychaniem, oczy niemal całkowicie przesłonięte zniekształconą trzecią powieką sprawiły, że kot niemal w ogóle nie zważał na niebezpieczeństwo błąkając się tuż obok średnicówki, gdzie auta pędzą z ogromną prędkością. Dobra dusza nie przeszła obojętnie, zatrzymała się nad maluszkiem i popędziła z nim do weterynarza.

Zbysiu został opatrzony, zbadany, wykonaliśmy mu także niezbędne badania i włączyliśmy leki. Kociak musi dojść do siebie, leki i specjalistyczna karma to spore koszty, a to tylko jeden z kilkunastu kociaków i psów pod naszą opieką.

Potrzeba wsparcia Zbyszkowi. Pomożesz mu wrócić do zdrowia?

Zdjęcie opisu zbiórki Zysiu potrzebuje wsparcia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Justyna Kozlowska - awatar

  Justyna Kozlowska

  11.10.16
  11.10.16

  Dziękujemy bardzo za pomoc wszystkim!!!! Dzieki Wam Zbynio teraz Rysiu jest od konca lipca w swoim kochanym domu w Nowym Targu i ma wspaniała kochająca Panią!!! Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy warto pomagac!!!!

  Zdjęcie aktualności 1 444

Komentarze


 • madzia - awatar

  madzia

  01.04.16
  01.04.16

  Bidulek...

  • Justyna Kozlowska - awatar

   Justyna Kozlowska - Organizator zbiórki

   05.04.16
   05.04.16

   Dziękujemy!!!!!!!

 • Jola - awatar

  Jola

  01.04.16
  01.04.16

  Powodzenia:)

  • Justyna Kozlowska - awatar

   Justyna Kozlowska - Organizator zbiórki

   01.04.16
   01.04.16

   Dziękujemy!!!

520 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Kozlowska - awatar

Justyna Kozlowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Alicja - awatar
Alicja
15
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
KatarzynaPiotrowska - awatar
KatarzynaPiotrowska
100
Renata - awatar
Renata
10
Marzena - awatar
Marzena
10
madzia - awatar
madzia
100
Jola - awatar
Jola
30
Barbara - awatar
Barbara
20
Barbara - awatar
Barbara
20
Piotr - awatar
Piotr
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij