Zbiórka Dla Michała-DOM-ŻYCIE-RODZINA - miniaturka zdjęcia

Dla Michała-DOM-ŻYCIE-RODZINA

Dla Michała-DOM-ŻYCIE-RODZINA

5 406 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Wpłać teraz
 
Gosia Król - awatar

Gosia Król

Organizator zbiórki

Witam wszystkich o dobrym SERCU ❤️, chętnych do pomocy naszemu znajomemu oraz jego rodzinie. Koledze w 2 godziny spłonął dosłownie cały dobytek życia. Dom-mieszkanie-świeżo po remoncie-rzeczy-meble (wszystko) poszło z dymem. Celem zbiórki jest pomoc w odbudowie domu oraz powrót do normalnego życia. Dla mnie oraz moich kolegów pomoc dla Michała i jego rodziny jest bezcenna, robimy to z chęci pomocy powrotu do normalności. KAŻDY POWINIEN MIEĆ SWÓJ DOM DO KTÓREGO WRACA Z UŚMIECHEM 🙂NA TWARZY... Jeśli ktoś wie co oznacza strata całego dobytku życia w 2 godziny oraz braku dachu nad głową dla siebie oraz rodziny - PROSZĘ POMÓŻMY MICHAŁOWI.. Każdy grosz zbliży Michała do powrotu do rzeczywistości...,, Miłość jest dwukierunkową ulicą będącą ciągle w budowie"... POMAGAJMY.👌

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.06.19
  15.06.19

  Dobrych ludzi wokół życzę!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.19
  14.06.19

  ♥️

5 406 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Wpłać teraz
 
Gosia Król - awatar

Gosia Król

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 103

Gosia Król - awatar
Gosia Król
5
danek - awatar
danek
50
urszula orzechowska - awatar
urszula orzechowska
50
dan. - awatar
dan.
20
Urszula Orzechowska - awatar
Urszula Orzechowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jan Jeczmionka - awatar
Jan Jeczmionka
100
Kinga Janowska - awatar
Kinga Janowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert Wożniak - awatar
Robert Wożniak
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij