Zbiórka Dla Michała-DOM-ŻYCIE-RODZINA - miniaturka zdjęcia

Dla Michała-DOM-ŻYCIE-RODZINA Jak założyć taką zbiórkę?

Dla Michała-DOM-ŻYCIE-RODZINA

5 406 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Król - awatar

Gosia Król

Organizator zbiórki

Witam wszystkich o dobrym SERCU ❤️, chętnych do pomocy naszemu znajomemu oraz jego rodzinie. Koledze w 2 godziny spłonął dosłownie cały dobytek życia. Dom-mieszkanie-świeżo po remoncie-rzeczy-meble (wszystko) poszło z dymem. Celem zbiórki jest pomoc w odbudowie domu oraz powrót do normalnego życia. Dla mnie oraz moich kolegów pomoc dla Michała i jego rodziny jest bezcenna, robimy to z chęci pomocy powrotu do normalności. KAŻDY POWINIEN MIEĆ SWÓJ DOM DO KTÓREGO WRACA Z UŚMIECHEM 🙂NA TWARZY... Jeśli ktoś wie co oznacza strata całego dobytku życia w 2 godziny oraz braku dachu nad głową dla siebie oraz rodziny - PROSZĘ POMÓŻMY MICHAŁOWI.. Każdy grosz zbliży Michała do powrotu do rzeczywistości...,, Miłość jest dwukierunkową ulicą będącą ciągle w budowie"... POMAGAJMY.👌

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.06.2019
  15.06.2019

  Dobrych ludzi wokół życzę!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2019
  14.06.2019

  ♥️

5 406 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Król - awatar

Gosia Król

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 103

Gosia Król - awatar
Gosia Król
5
danek - awatar
danek
50
urszula orzechowska - awatar
urszula orzechowska
50
dan. - awatar
dan.
20
Urszula Orzechowska - awatar
Urszula Orzechowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jan Jeczmionka - awatar
Jan Jeczmionka
100
Kinga Janowska - awatar
Kinga Janowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert Wożniak - awatar
Robert Wożniak
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij