Zbiórka Żywność dla najuboższych - zdjęcie główne

Żywność dla najuboższych

110 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Pomóż nam pomagać!

Gorący Apel Stowarzyszenia Poranek: prosimy o Twoje Wsparcie!

W naszym Punkcie Wydawania Żywności przy ul. Żeromskiego 3 we Wrocławiu codziennie pomagamy osobom w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej. Naszymi beneficjentami są osoby chore, niepełnosprawne, seniorzy oraz rodziny wielodzietne.

Chcemy nadal pomagać naszym podopiecznym, jednak coraz częściej brakuje nam żywności, którą moglibyśmy ich wspierać.

Apelujemy o Twoje wsparcie – dołącz do zbiórki, przekaż darowiznę finansową. Każda kwota, każda złotówka ma ogromne znaczenie i pozwoli nam uratować tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

 

Stowarzyszenie Poranek jest organizacją działającą na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Od 10 lat wspieramy naszych beneficjentów, którzy otrzymują pomoc żywnościową. Prowadzimy dwa punkty wydawania żywności: we Wrocławiu i Lidzbarku Warmińskim. Pod opieką Stowarzyszenia Poranek znajduje się około 2000 podopiecznych.

Naszą misją jest niesienie pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej. Przychodzą do nas ludzie w wielkiej potrzebie, często po prostu głodni – nie stać ich na zakup żywności, więc proszą o takie podstawowe produkty jak chociażby chleb.

 

Obejrzyj film o naszej działalności: https://www.facebook.com/watch/?v=1032250731521504

Poznaj i posłuchaj naszych podopiecznych. Dowiedz się, jak wiele znaczy dla nich nasza pomoc – żywność, którą dostają w Punkcie. Często jesteśmy dla nich ostatnim ratunkiem.

 

Zapraszamy też na naszą stronę internetową – zapoznaj się z historiami niektórych naszych beneficjentów: https://poranek.pl/historie-naszych-beneficjentow/

 

Prosimy, wesprzyj nas tak, jak tylko możesz!


Bez Ciebie nie damy rady! Choć dwoimy się i troimy, coraz częściej brakuje nam żywności.

Każda wpłata, mała czy duża, przyczyni się do realizacji naszego celu i zapewni nam możliwość zakupu podstawowych produktów spożywczych dla naszych podopiecznych.

Serdecznie zapraszamy Cię do współpracy i wsparcia finansowego. Możesz być pewien, że każda, nawet najdrobniejsza pomoc finansowa spotka się z naszej strony z wielkim uznaniem i wdzięcznością.

 

Przekazując swoje wsparcie, przyczyniasz się nie tylko do dostarczenia podstawowych artykułów żywnościowych, ale również nadziei i uśmiechu na twarzach ludzi w potrzebie.

Dziękujemy z całego serca za Twoje wsparcie!

Liczymy na Ciebie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
110 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij