Zbiórka Stop targom zwierząt! #żywytowar - miniaturka zdjęcia

Stop targom zwierząt! #żywytowar Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Stop targom zwierząt! #żywytowar - zdjęcie główne

Stop targom zwierząt! #żywytowar

6 006 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób

Od wielu lat zajmujemy się sprawą transportów i targów zwierząt, gdzie tysiące zwierząt rocznie doznają bólu i cierpienia z powodu  bezsensownie długiej podróży, braku wody i pożywienia, oraz przemocy zadawanej im przez handlarzy. 

Odwiedzamy targi w całej Polsce, dokumentujemy nieprawidłowości, informujemy właściwe instytucje, o ujawnionych przestępstwach informujemy organa ścigania, jak również interweniujemy na miejscu. 

W 2017 roku, podczas kontroli targu krów w Radzyminie, ujawniliśmy krowę leżącą w pełnym słońcu, na betonowej nawierzchni, związaną w nienaturalny sposób. Na skutek naszej interwencji, krowa została rozwiązana, przeprowadzona w cień i napojona. W poprzednich latach, interweniowaliśmy w przypadkach krów transportowanych w stanie leżącym i w wyniku naszych interwencji, udało się doprowadzić do ich eutanazji w celu humanitarnego skrócenia ich cierpienia. 

Interweniujemy również zatrzymując wspólnie z Policją, czy Inspekcją Transportu Drogowego transporty zwierząt, kontrolując stan i warunki przewozu.

W 2016 roku opublikowaliśmy duży raport z kontroli targów zwierząt w Polsce, który trafił do wszystkich kompetentnych instytucji w kraju. Inspekcja Weterynaryjna zobowiązała się wtedy do wzmożenia kontroli na targach, jednak nie przyniosły one realnych zmian w traktowaniu zwierząt przez handlarzy. W 2016 roku zostały również zamknięte dwa targi, które wcześniej kontrolowaliśmy. 

W 2017 roku udało nam się zainteresować sprawą targów zwierząt posłów, którzy poważnie rozważają delegalizację tego procederu. 

Do tej pory udało nam się również zebrać prawie 50 000 podpisów pod petycją za zakazem organizacji targów. Strona naszego projektu to: http://polskitarg.pl

Ta działalność pochłania ogromne koszty, głównie związane z dojazdami, często w bardzo odległe miejsca, bo najważniejsze jest dla nas, aby być na targach, obserwować sytuację i gromadzić dowody, które potem będą argumentem w dyskusji o zamknięciu tych miejsc.

W tym roku chcemy nadal kontrolować targi i transporty, zbierać dowody i prowadzić działania pokazujące to cierpienie szerokiej publiczności i politykom. Do tego potrzebujemy Waszej pomocy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.11.2018
  12.11.2018

  Oby jak najszybciej udało się zatrzymać horror..

 • Carol Pul - awatar

  Carol Pul

  04.09.2018
  04.09.2018

  Jesteście wspaniali,bo kto jak nie Wy?!

 • Jola - awatar

  Jola

  07.03.2018
  07.03.2018

  Jesteście wspaniali:) Powodzenia!

6 006 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób

Wpłaty: 118

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamil Kacprzak - awatar
Kamil Kacprzak
20
Emilia i Marcin - awatar
Emilia i Marcin
100
Jolanta - awatar
Jolanta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij