Zbiórka Zyzia kontra RAK  - zdjęcie główne

Zyzia kontra RAK

613 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Zyzia tzw. Bąbelek to cudowny kot, który wiele przeżył. Jest z nami od niedawna.

Kotka została znaleziona i od razu wszystkim skradła serca.

Mimo swojego wyglądu spowodowanego licznymi guzkami na skórze, ma już wielu zwolenników. Jest bardzo pieszczotliwym kotem i pragnie ciągłego kontaktu z człowiekiem.

Widok kota wszystkich zszokował. Przystąpiliśmy do badań diagnostycznych. Co powoduje tak liczne guzki?

Została wykonana biopsja aspiracyjna cienkoigłowa w kilku miejscach na skórze, która potwierdziła neoplazję komórek tucznych. Znaczny rozrost zmian oraz atypia komórek świadczą o zaawansowanym procesie.


Badania radiologiczne klatki piersiowej nie wykazały przerzutów oraz innych patologicznych zmian.

Wykonano badanie USG w którym również nie stwierdzono obecności wolnego płynu, zmian na śledzionie i wątrobie oraz nerkach.

Badania krwi,nie wskazały znacznych nieprawidłowości.

Nasz Bąbelek cierpi na Mastocytome postać skórna o średniej/znacznej złośliwości. Rozległość zmian nie pozwała na usunięcie ich chirurgicznie. Jedynym wyjściem jest chemioterapia. 

 Niestety leki, badania i chemioterapia jest bardzo kosztowna !!!


Wiele kotów z postacią skórną MCT, może żyć przez wiele lat przy odpowiednim leczeniu.

Jest osoba która podjęła się opieki nad Zyzią w domu by zapewnić jej komfortowe warunki. Ciepło i miłość, które są niezbędne w walce z nowotworem. 

Kotka jest cały czas pod opieką Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Chełmku oraz pod opieką medyczną w Gabinecie Weterynaryjnym Animal-Vet Zasole.

Dlatego w imieniu schroniska zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe w leczeniu Bąbelka !!!

Skradła nasze serca, może i was urzeknie ta urocza chora kicia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
613 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Martyna Dębiec - awatar
Martyna Dębiec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna P. - awatar
Anna P.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maciek - awatar
Maciek
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij