Zbiórka Z Zielonym zwierzęta ratujesz - miniaturka zdjęcia

Z Zielonym zwierzęta ratujesz Jak założyć taką zbiórkę?

Z Zielonym zwierzęta ratujesz

146 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ada Kobylska - awatar

Ada Kobylska

Organizator zbiórki

  Jesteśmy grupą uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. Zaangażowaną w program ,,Zwolnieni z Teorii''. 

Zapraszamy do zapoznania się z opisem projektu ,,Z Zielonym Liceum pomagasz, ratujesz - zwierzęta adoptujesz''.

Z dnia na dzień rośnie problem bezdomności zwierząt. Niestety, większość ludzi ignoruje ten fakt, gdyż nie wypływa on bezpośrednio na ich życie. My, uczniowie I LO w Kozienicach postanowiliśmy nie być obojętni na krzywdę naszych czworonożnych przyjaciół i wziąć udział w projekcie ,,Zwolnieni z Teorii''. Od początku roku pomagamy w lokalnych schroniskach, urządzamy zbiórki pieniędzy i promujemy adopcję zwierząt. Najważniejszym celem naszego projektu jest uświadamianie lokalnej społeczności. Staramy się przekonać ludzi, że bezdomne wcale nie znaczy gorsze. Adopcja musi być jednak dobrze przemyślaną decyzją. Pragniemy by ludzie zrozumieli, że zwierzęta również mają uczucia i nie wolno traktować ich jak zabawki. Uświadamiamy, że adopcja to nie jest jedyna forma pomocy - wystarczy chwila poświęcona czworonogowi, aby sprawić mu radość i przywrócić wiarę w ludzi.

Zbieramy pieniądze dla Pionkowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami. Zachęcamy do wsparcia i wpłacenia symbolicznej złotówki. Każdy grosz to dla nas duże wsparcie. Zebrane pieniądze przeznaczymy na ozonator dla kotów z Pionkowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami.  

                                                                                                                           Zespół Projektu

                                                        ,,Z Zielonym Liceum pomagasz, ratujesz - zwierzęta adoptujesz''

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ada Kobylska - awatar

  Ada Kobylska

  25.04.2019
  25.04.2019

  Zapraszam do odwiedzenia naszego:
  Facebooka
  @Z Zielonym Liceum pomagasz,ratujesz-zwierzęta adoptujesz
  Instagrama
  @zzielonym_pomagasz
  Youtube
  @zzielonym_pomagasz ratujesz, zwierzęta adoptujesz
  tam możecie na bieżąco śledzić nasze działania :D

146 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ada Kobylska - awatar

Ada Kobylska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nina - awatar
Nina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Wspierasz Waszej Akcji :) - awatar
Anonimowy Wspierasz Waszej Akcji :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Edyta Tarczyńska - awatar
Edyta Tarczyńska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij