Zbiórka Z Zielonym zwierzęta ratujesz - miniaturka zdjęcia

Z Zielonym zwierzęta ratujesz Jak założyć taką zbiórkę?

Z Zielonym zwierzęta ratujesz

146 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ada Kobylska - awatar

Ada Kobylska

Organizator zbiórki

  Jesteśmy grupą uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. Zaangażowaną w program ,,Zwolnieni z Teorii''. 

Zapraszamy do zapoznania się z opisem projektu ,,Z Zielonym Liceum pomagasz, ratujesz - zwierzęta adoptujesz''.

Z dnia na dzień rośnie problem bezdomności zwierząt. Niestety, większość ludzi ignoruje ten fakt, gdyż nie wypływa on bezpośrednio na ich życie. My, uczniowie I LO w Kozienicach postanowiliśmy nie być obojętni na krzywdę naszych czworonożnych przyjaciół i wziąć udział w projekcie ,,Zwolnieni z Teorii''. Od początku roku pomagamy w lokalnych schroniskach, urządzamy zbiórki pieniędzy i promujemy adopcję zwierząt. Najważniejszym celem naszego projektu jest uświadamianie lokalnej społeczności. Staramy się przekonać ludzi, że bezdomne wcale nie znaczy gorsze. Adopcja musi być jednak dobrze przemyślaną decyzją. Pragniemy by ludzie zrozumieli, że zwierzęta również mają uczucia i nie wolno traktować ich jak zabawki. Uświadamiamy, że adopcja to nie jest jedyna forma pomocy - wystarczy chwila poświęcona czworonogowi, aby sprawić mu radość i przywrócić wiarę w ludzi.

Zbieramy pieniądze dla Pionkowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami. Zachęcamy do wsparcia i wpłacenia symbolicznej złotówki. Każdy grosz to dla nas duże wsparcie. Zebrane pieniądze przeznaczymy na ozonator dla kotów z Pionkowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami.  

                                                                                                                           Zespół Projektu

                                                        ,,Z Zielonym Liceum pomagasz, ratujesz - zwierzęta adoptujesz''

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ada Kobylska - awatar

  Ada Kobylska

  25.04.2019
  25.04.2019

  Zapraszam do odwiedzenia naszego:
  Facebooka
  @Z Zielonym Liceum pomagasz,ratujesz-zwierzęta adoptujesz
  Instagrama
  @zzielonym_pomagasz
  Youtube
  @zzielonym_pomagasz ratujesz, zwierzęta adoptujesz
  tam możecie na bieżąco śledzić nasze działania :D

146 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ada Kobylska - awatar

Ada Kobylska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nina - awatar
Nina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Wspierasz Waszej Akcji :) - awatar
Anonimowy Wspierasz Waszej Akcji :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Edyta Tarczyńska - awatar
Edyta Tarczyńska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij