Zbiórka ❤Pomoc dla suni z Hrebennego❤ - miniaturka zdjęcia

❤Pomoc dla suni z Hrebennego❤ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka ❤Pomoc dla suni z Hrebennego❤ - zdjęcie główne

❤Pomoc dla suni z Hrebennego❤

0 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Budzyńska - awatar

Angelika Budzyńska

Organizator zbiórki

Historia suni jest bardzo smutna. Została znaleziona w miejscowości Hrebenne (woj.lubelskie) u jednego z mieszkańców, gdzie się oszczeniła w budzie. Pan niestety nie mógł jej dłużej przetrzymać, ponieważ ma swoje 3 psy i alarmował aby ją zabrać. Zabrać? Tylko gdzie!!!😣

Pojawiła się "propozycja" wywiezienia jej do schroniska, a maluszki jako ślepy miot do uśpienia. Nie mogłyśmy na to pozwolić. 

Po dłuższych poszukiwaniach domu dla suni i jej 7 szczeniąt pojawiła się pani ANGELIKA D. z Lubyczy Królewskiej, która zaoferowała pomoc i przygarnęła całą gromadkę. Pani Angelika wraz z rodzicami cudownie zajmuje się NELĄ (takie dostała od nas imię) i jej dziećmi. Wiadome jest, że utrzymanie tak dużej gromadki jest bardzo kosztowne. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wsparcie finansowe dla nich. Sunia potrzebuje kosztownej karmy dla matek karmiących, witamin oraz treściwego pożywienia. Teraz jest zimno, więc wiadomo musi jeść ciepłe danie. Pani Angelika oczywiście dba o nią ( posiada również swoje dwa psy) jednak wszystko kupuje ze swoich funduszy.  Dlatego wspomóżmy ją nawet najdrobniejszą pomocą. DOBRO WRACA😊. Dziękujemy za wszystko z góry❤❤❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Budzyńska - awatar

Angelika Budzyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij