Zbiórka ❤Pomoc dla suni z Hrebennego❤ - miniaturka zdjęcia

❤Pomoc dla suni z Hrebennego❤

Zbiórka ❤Pomoc dla suni z Hrebennego❤ - zdjęcie główne

❤Pomoc dla suni z Hrebennego❤

0 zł z 400 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Angelika Budzyńska - awatar

Angelika Budzyńska

Organizator zbiórki

Historia suni jest bardzo smutna. Została znaleziona w miejscowości Hrebenne (woj.lubelskie) u jednego z mieszkańców, gdzie się oszczeniła w budzie. Pan niestety nie mógł jej dłużej przetrzymać, ponieważ ma swoje 3 psy i alarmował aby ją zabrać. Zabrać? Tylko gdzie!!!😣

Pojawiła się "propozycja" wywiezienia jej do schroniska, a maluszki jako ślepy miot do uśpienia. Nie mogłyśmy na to pozwolić. 

Po dłuższych poszukiwaniach domu dla suni i jej 7 szczeniąt pojawiła się pani ANGELIKA D. z Lubyczy Królewskiej, która zaoferowała pomoc i przygarnęła całą gromadkę. Pani Angelika wraz z rodzicami cudownie zajmuje się NELĄ (takie dostała od nas imię) i jej dziećmi. Wiadome jest, że utrzymanie tak dużej gromadki jest bardzo kosztowne. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wsparcie finansowe dla nich. Sunia potrzebuje kosztownej karmy dla matek karmiących, witamin oraz treściwego pożywienia. Teraz jest zimno, więc wiadomo musi jeść ciepłe danie. Pani Angelika oczywiście dba o nią ( posiada również swoje dwa psy) jednak wszystko kupuje ze swoich funduszy.  Dlatego wspomóżmy ją nawet najdrobniejszą pomocą. DOBRO WRACA😊. Dziękujemy za wszystko z góry❤❤❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 400 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Angelika Budzyńska - awatar

Angelika Budzyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij