Zbiórka Podlaskie biedy prosza o pomoc - zdjęcie główne

Podlaskie biedy prosza o pomoc

1 035 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Ania Frąc Zwierzolub - awatar

Ania Frąc Zwierzolub

Organizator zbiórki

Ach podlasie kiedy to się skończy! 

Pod nasza opiekę trafiły 3 węgielki mamusia i córkę oraz młoda sunia w typie labka. Mama z córką były wyrzucone na parkingu przy ruchliwej ulicy. Nie mogliśmy odmówić. Sunie w typie labka ktos wyrzucil z samochodu i odjechal 😔 ludzie nie wydzieli rejestracji 😔Psiaki przebywaja w lecznicy bo nie miałyśmy gdzie ich umieścić. Płacimy 15zl za dobę i szukamy im miejsca. Suna zostanie tez wysterylizowana a mlode zaszczepione. Sunia ma około 2 lat a szczeniak 4 miesiące. Labka ok 8mc. Kochani liczymy na dobre duszę bo dla nas to dodatkowe koszty a mamy innych podopiecznych. Każda złotówka i dom na wagę złota.

PayPal [email protected] 

Z dopiskiem dla węgielkow 

Aktualizacje


 • Ania Frąc Zwierzolub - awatar

  Ania Frąc Zwierzolub

  03.12.18
  03.12.18

  Pierwsza fakture juz mam za 2 sunie na kwotę 792zl ale będzie jeszcze jedna za trzeciego węgielka na kwote 250zl. Mama i córcia mają już domy 😊 a dla trzeciej już się cos szykuje 😉

  Zdjęcie aktualizacji 22 591

1 035 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Ania Frąc Zwierzolub - awatar

Ania Frąc Zwierzolub

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Judyta - awatar
Judyta
20
K Sokol - awatar
K Sokol
200
Barbara G. Karlsson - awatar
Barbara G. Karlsson
20
K Sokol - awatar
K Sokol
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
AnaB - awatar
AnaB
30
Agnieszka Makowska - awatar
Agnieszka Makowska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij