Zbiórka Podlaskie biedy prosza o pomoc - zdjęcie główne

Podlaskie biedy prosza o pomoc

1 035 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Ania Frąc Zwierzolub - awatar

Ania Frąc Zwierzolub

Organizator zbiórki

Ach podlasie kiedy to się skończy! 

Pod nasza opiekę trafiły 3 węgielki mamusia i córkę oraz młoda sunia w typie labka. Mama z córką były wyrzucone na parkingu przy ruchliwej ulicy. Nie mogliśmy odmówić. Sunie w typie labka ktos wyrzucil z samochodu i odjechal 😔 ludzie nie wydzieli rejestracji 😔Psiaki przebywaja w lecznicy bo nie miałyśmy gdzie ich umieścić. Płacimy 15zl za dobę i szukamy im miejsca. Suna zostanie tez wysterylizowana a mlode zaszczepione. Sunia ma około 2 lat a szczeniak 4 miesiące. Labka ok 8mc. Kochani liczymy na dobre duszę bo dla nas to dodatkowe koszty a mamy innych podopiecznych. Każda złotówka i dom na wagę złota.

PayPal [email protected] 

Z dopiskiem dla węgielkow 

Aktualizacje


 • Ania Frąc Zwierzolub - awatar

  Ania Frąc Zwierzolub

  03.12.2018
  03.12.2018

  Pierwsza fakture juz mam za 2 sunie na kwotę 792zl ale będzie jeszcze jedna za trzeciego węgielka na kwote 250zl.
  Mama i córcia mają już domy 😊 a dla trzeciej już się cos szykuje 😉

  Zdjęcie aktualizacji 22 591

1 035 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Ania Frąc Zwierzolub - awatar

Ania Frąc Zwierzolub

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Judyta - awatar
Judyta
20
K Sokol - awatar
K Sokol
200
Barbara G. Karlsson - awatar
Barbara G. Karlsson
20
K Sokol - awatar
K Sokol
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
AnaB - awatar
AnaB
30
Agnieszka Makowska - awatar
Agnieszka Makowska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij