Kochani! 

 Gdzieś na ulicy pośród tłumu często toczy się cicha walka o życie. Bo umierający już nie krzyczy, nie prosi.. On czeka cichutko na..śmierć. Jakiś czas trwa zawsze tułaczka. Chore i wycieńczone zwierzę rzuca błagalne spojrzenia, czekając aż ktoś wyrwie je z objęć śmierci.

Nasz fundacyjny telefon dzwoni bez przerwy. To znak, że jeszcze są ludzie pośród mas. Są jeszcze serca, które biją mocniej, widząc cierpienie zwierząt. Dziękujemy Wam Kochani za to , że jesteście <3

Mimo przepełnienia nadal zabieramy te najbardziej potrzebujące stworzenia. Nie możemy ich tam zostawić na pewną śmierć. Bez opieki weterynaryjnej i pewnego schronienia nie dadzą sobie rady. Kocie choroby są bezlitosne. Dla takiego chorego, zrezygnowanego kociaka to ostatnia szansa. Szansa na życie.

Tylko dokąd mamy je zabierać?? Niestety brak domów tymczasowych chętnych do pomocy. U naszych wolontariuszy przepełnienie a łączenie chorych kotów ze zdrowymi nie wchodzi w grę.

Potrzebujemy pilnie 10 dodatkowych klatek kenelowych. Może to nie warunki pięciogwiazdkowego hotelu, ale pozwoli nam to zabezpieczyć pewną liczbę dodatkowych zwierzaków i uratować parę lub paredziesiąt żyć więcej. Pomóżcie nam. Zakup takiej pojedyńczej klatki to niestety aż 200 zł. Na wydatek w wysokości 2000 nie możemy sobie w chwili obecnej pozwolić..

Kto dorzuci cegiełkę do zakupu? Kto podaruje wirtualnie szansę na życie?? 

Pomagajcie Kochani!! <3

Wpłaty - 18

Anita Jakuszewska - awatar
20
Anita Jakuszewska
Oliwia - awatar
20
Oliwia
Oliwia Żylińska - awatar
20
Oliwia Żylińska
magdalena holm - awatar
10
magdalena holm
dominika-figura - awatar
20
dominika-figura
SYLWIA - awatar
10
SYLWIA
Aneta - awatar
20
Aneta
Izabela - awatar
50
Izabela
Marta - awatar
10
Marta
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij