Zbiórka Nie mogliśmy go zostawić... - zdjęcie główne

Nie mogliśmy go zostawić...

600 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Zbiórka zakończona
 

Zbyszek pojechał na wizytę do weterynarza do Inowrocławia, z psami z Fundacji. Miał wrócić jak zawsze z tyloma psami, z iloma wyjechał... ale... u weterynarza pojawił się kierowca, który na parkingu znalazł psa... Chcąc go ratować zabrał go do samochodu i myślał, że odbierze go schronisko w Inowrocławiu, ale schronisko nie odbiera przywiezionych psów... My znamy procedurę, ale osoba z dobrym sercem, która nie chciał pozostawić psa błakającego się wśród samochodów nie wiedziała, że to nie będzie koniec udręki dla psiaka, a początek kłopotów dla człowieka.

W każdym razie pan pojechał z psiakiem do Inowrocławia i zaczął szukać pomocy wśród lekarzy... tak trafił na naszego weterynarza, a my na psa. Nie mogliśmy go zostawić, dlatego Zbyszek zamiast z 2 psami wrócił z 3.

Psiak jest zabezpieczony, nie mamy za bardzo miejsca dla niego, ale coś wykombinujemy. Nie mamy na pewno środków na kolejnego pieska... dlatego prosimy wesprzyjcie nas <3

Dziękujemy <3

Komentarze


 • J.S. - awatar

  J.S.

  09.01.19
  09.01.19

  Trafiłeś w najlepsze ręce i jestem pewna że niedługo pan Zbyszek znajdzie dla ciebie najlepszy domek gdzie będziesz szczęśliwy powodzenia

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   09.01.19
   09.01.19

   Dziękujemy za ciepłe słowa, też mamy nadzieję, że uda się znaleźć najlepszy dom :)

600 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
BOŻENA MUSIAŁ - awatar
BOŻENA MUSIAŁ
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
20
Halina Skipor - awatar
Halina Skipor
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
J.S. - awatar
J.S.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij