Zbiórka Nie mogliśmy go zostawić... - zdjęcie główne

Nie mogliśmy go zostawić...

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Zbyszek pojechał na wizytę do weterynarza do Inowrocławia, z psami z Fundacji. Miał wrócić jak zawsze z tyloma psami, z iloma wyjechał... ale... u weterynarza pojawił się kierowca, który na parkingu znalazł psa... Chcąc go ratować zabrał go do samochodu i myślał, że odbierze go schronisko w Inowrocławiu, ale schronisko nie odbiera przywiezionych psów... My znamy procedurę, ale osoba z dobrym sercem, która nie chciał pozostawić psa błakającego się wśród samochodów nie wiedziała, że to nie będzie koniec udręki dla psiaka, a początek kłopotów dla człowieka.

W każdym razie pan pojechał z psiakiem do Inowrocławia i zaczął szukać pomocy wśród lekarzy... tak trafił na naszego weterynarza, a my na psa. Nie mogliśmy go zostawić, dlatego Zbyszek zamiast z 2 psami wrócił z 3.

Psiak jest zabezpieczony, nie mamy za bardzo miejsca dla niego, ale coś wykombinujemy. Nie mamy na pewno środków na kolejnego pieska... dlatego prosimy wesprzyjcie nas <3

Dziękujemy <3

Komentarze


 • J.S. - awatar

  J.S.

  09.01.2019
  09.01.2019

  Trafiłeś w najlepsze ręce i jestem pewna że niedługo pan Zbyszek znajdzie dla ciebie najlepszy domek gdzie będziesz szczęśliwy powodzenia

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   09.01.2019
   09.01.2019

   Dziękujemy za ciepłe słowa, też mamy nadzieję, że uda się znaleźć najlepszy dom :)

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
BOŻENA MUSIAŁ - awatar
BOŻENA MUSIAŁ
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
20
Halina Skipor - awatar
Halina Skipor
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
J.S. - awatar
J.S.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij