Zbiórka Na nerkową kotke spod szpitala - zdjęcie główne

Na nerkową kotke spod szpitala

1 320 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Luiza Pawlak - awatar

Luiza Pawlak

Organizator zbiórki

Nazywam się Luiza Pawlak ,od wieku lat zajmuje się bezdomnymi  kotami.

Potrzebna jest pomoc dla koteczki.Kotka  koczowała 2 tyg pod wejściem do Szpitala,próbowała wejść do środka jakby szukała pomocy ,ale ludzie ją przepędzali.Zlitowała się pracownica i wystawiła kartonik  przed wejśćiem z kocem..po 2 tygodniach zgłosiła się do mnie o pomoc dla kotki.Kotka skrajnie wycieńczona ,odwodniona ,parametry nerkowe wysokie .Kotka naprawde miała szczęście że przeżyła w tym stanie w jakim była,nie jadła nie piła nie miała siły wstać,w jamie ustnej zrobiły się nadżerki które krwawiły.Kotke z jednej kliniki przetransportowałam do drugiej ,gdzie od półtora tygodnia przebywa pod kroplówkami.Kotka zaczęła jeść mocznik  spadł,kotka coraz lepiej się czuje .Koszta jakie uzbierałam już na kotke niestety są zbyt małe na koszta leczenia jakie już wyszły  w dwóch klinikach a kotka jeszcze zostanie tam do 14 marca.

Aktualizacje


 • Luiza Pawlak - awatar

  Luiza Pawlak

  21.03.2019
  21.03.2019

  Brakuje n opłacenie faktury 453zł

  Zdjęcie aktualizacji 28 382

1 320 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Luiza Pawlak - awatar

Luiza Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
190
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sylwana - awatar
Sylwana
30
Adrianna Jastrzębska - awatar
Adrianna Jastrzębska
10
Greg - awatar
Greg
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia Suwalska - awatar
Klaudia Suwalska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bozena - awatar
Bozena
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij