Zbiórka Amstaffy Niczyje - pilna sterylk - zdjęcie główne

Amstaffy Niczyje - pilna sterylk

630 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Sunia, która potrzebuje pilnej pomocy. Przybłąkała się do jednego z domostw w poblizu Ostrołęki. Niestety  zostać tam na stałe nie może. Psiątko  jest w bardzo zaawansowanej ciąży  ( poród w ciągu 5 dni). Warunki w których przebywa to tylko buda i osoby z wielkim sercem, które dały takie schronienie  jakie mogli. Brak środka transportu, braki finansowe, skłoniły do pilnych poszukiwań pomocy i tak trafiono na nas. Nasze Stowarzyszenie  wystawiło apel - prośbe na stronie poszukujący transportu sui do lecznicy. My ze swojej strony przekażemy karmę , obrożę . Zapłacimy również za wizytę weterynaryjną, pewnie za sterylizacje również przyjdzie nam zapłącić. Tu prośba do Was, bo przecież dzięki Waszym darowiznom utrzymujemy nasze psiaki  adociaki. Prosimy zasilcie naszą dziurawą skarpetę abyśmy spokojnie mogli pomóc tej biednej suni.  Pomaga nam na miejscu Pani Olga Małkowska https://www.facebook.com/olga.malkowska lecznica która zajmuje się sunią to Animal Centrm w Ostrołęce https://www.facebook.com/AnimalCentrum/

Udzieli Wam pełnych informacji nt. suni i planowanych działań

My staramy się jak możemy pomóc zdalnie dzięki Wam ! Serdecznie dziękujemy wszystkim,którzy pomogą bezimiennej suni z Ostołęki

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    30.10.2018
    30.10.2018

    Malutka, Kochana, niech się znajdzie dobry dom dla Ciebie i Maluszków.

630 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hanna Wiśniewska - awatar
Hanna Wiśniewska
50
Marta Tyzo - awatar
Marta Tyzo
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioletta Kostrzewa - awatar
Wioletta Kostrzewa
20
Artur Krejszeff - awatar
Artur Krejszeff
100
Renata - awatar
Renata
20
Lukasz BB - awatar
Lukasz BB
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij