Zbiórka Amstaffy Niczyje - pilna sterylk - zdjęcie główne

Amstaffy Niczyje - pilna sterylk

630 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Sunia, która potrzebuje pilnej pomocy. Przybłąkała się do jednego z domostw w poblizu Ostrołęki. Niestety  zostać tam na stałe nie może. Psiątko  jest w bardzo zaawansowanej ciąży  ( poród w ciągu 5 dni). Warunki w których przebywa to tylko buda i osoby z wielkim sercem, które dały takie schronienie  jakie mogli. Brak środka transportu, braki finansowe, skłoniły do pilnych poszukiwań pomocy i tak trafiono na nas. Nasze Stowarzyszenie  wystawiło apel - prośbe na stronie poszukujący transportu sui do lecznicy. My ze swojej strony przekażemy karmę , obrożę . Zapłacimy również za wizytę weterynaryjną, pewnie za sterylizacje również przyjdzie nam zapłącić. Tu prośba do Was, bo przecież dzięki Waszym darowiznom utrzymujemy nasze psiaki  adociaki. Prosimy zasilcie naszą dziurawą skarpetę abyśmy spokojnie mogli pomóc tej biednej suni.  Pomaga nam na miejscu Pani Olga Małkowska https://www.facebook.com/olga.malkowska lecznica która zajmuje się sunią to Animal Centrm w Ostrołęce https://www.facebook.com/AnimalCentrum/

Udzieli Wam pełnych informacji nt. suni i planowanych działań

My staramy się jak możemy pomóc zdalnie dzięki Wam ! Serdecznie dziękujemy wszystkim,którzy pomogą bezimiennej suni z Ostołęki

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    30.10.2018
    30.10.2018

    Malutka, Kochana, niech się znajdzie dobry dom dla Ciebie i Maluszków.

630 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hanna Wiśniewska - awatar
Hanna Wiśniewska
50
Marta Tyzo - awatar
Marta Tyzo
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioletta Kostrzewa - awatar
Wioletta Kostrzewa
20
Artur Krejszeff - awatar
Artur Krejszeff
100
Renata - awatar
Renata
20
Lukasz BB - awatar
Lukasz BB
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij