Zbiórka Ratujmy Różyczkę - zdjęcie główne

Ratujmy Różyczkę

3 385 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób

Konająca Różyczka resztkami sił musiała doczołgać się do ścieżki prowadzącej na którąś z działek, by zostać w końcu zauważoną 💔❗

Maleńka Różyczka już nie ma sił na nic więcej, ani na walkę o życie ani na to, by choćby stanąć o własnych łapkach.


Nasi Inspektorzy na szczęście po otrzymaniu zgłoszenia odnaleźli sunię i czym prędzej udali się do Lecznicy weterynaryjnej.

Sytuacja jest naprawdę DRAMATYCZNA 💔😢

Różyczka ma ropowicę - całe ciałko ma pod skórą ropę, która sprawia okrutny ból, pełno ran i opuchlizna.

Sunia ma zapalenie płuc ❗❗

Zapalenie oskrzeli ❗❗

Wątroba jest ogromnie powiększona, co spowodowało przesunięcie się organów wewnętrznych.

Serduszko jest przyciśnięte i nasza Różyczka ma duszności 💔

Każdy oddech sprawia ból i trudność 😢

Różyczka ma również przepuklinę 💔

Tyle nieszczęść i bólu dźwiga jeden maleńki pies 💔

Kochani, ktoś doprowadził to maleństwo do takiego stanu i pozostawił na działkach rekreacyjnych w Wodnicy 💔

Szukamy sprawcy ❗❗❗

Błagamy Was o wsparcie w leczeniu Różyczki.

Napełnijmy Jej serce od nowa nadzieją i miłością. 

Prosimy sprawmy mały cud i tchnijmy życie ❤

Komentarze


 • Jacek - awatar

  Jacek

  09.01.2020
  09.01.2020

  Trzymaj się mała

 • Małgorzata Kozłowska - awatar

  Małgorzata Kozłowska

  01.01.2020
  01.01.2020

  Życzę Różyczce, żeby wróciła do pełni zdrowia i znalazła kochający dom.

3 385 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób

Wpłaty: 114

Jolanta Zych - awatar
Jolanta Zych
50
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
20
Jowita - awatar
Jowita
20
Elzbieta - awatar
Elzbieta
20
Barbara Jankowska - awatar
Barbara Jankowska
20
Ania - awatar
Ania
20
Ewa& Mietek - awatar
Ewa& Mietek
50
Adriana - awatar
Adriana
20
Celina dla suni Różyczki - awatar
Celina dla suni Różyczki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij