Zbiórka Apel o życie ! - zdjęcie główne

Apel o życie !

58 966 zł  z 52 000 zł (Cel)
Wpłaciło 627 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Bogdan Ciastoń - awatar

Bogdan Ciastoń

Organizator zbiórki

Nazywam się Bogdan Ciastoń, mam 44 l ,żonę Monikę i dwie urocze córki -Angelikę i Darię. Kocham moją rodzinę,  kocham życie, byłem silny,  zawsze starałem się pomagać, więcej dawać niż brać dlatego zostałem strażakiem PSP.

Szczęście nasze runęło w gruzach półtora roku temu. Zachorowałem, choć wydawało się, że to zwykła infekcja, po serii badań okazało się, że mam nowotwór, Chłoniaka Hodgkina.                Od diagnozy trwa moja gehenna. Po pierwszych seriach chemioterapii wydawało się, że schorzenie ustępuje, Radość trwała krótko, nastąpił nawrót choroby, wykazano pierwotną odporność na chemioterapię. Po kolejnych sesjach leczenia znów pojawiła się nadzieja -20% procentowa remisja nowotworu, informacje, że choroba się stabilizuje, Ale aby zwiększyć moje szanse na życie, lekarze zalecili pilne włączenie leku NIVOLUMAB. Niestety, jest on szalenie drogi, nierefundowany przez NFZ. Koszt pierwszych 4 dawek, które muszę dostać za 7 tygodni, to 52 000 zł. Tylko tak mogę zredukować chorobę na tyle, aby poddać się przeszczepowi szpiku, który daje dużą nadzieję na sukces w mojej walce.

Nie jest łatwo prosić o pomoc, ale tak wiele razy sam pomagałem innym, że zdecydowałem się na ten apel. Chcę żyć, chcę być z moją rodziną, która mnie bardzo potrzebuje. Mam wielkie wsparcie duchowe od najbliższych jednak potrzebuję także dużego wsparcia finansowego, nie stać mnie na pokrycie kosztów ratowania mojego życia. Proszę wszystkich dobrych ludzi o pomoc i wsparcie.

Wierzę, że dobro raz dane wraca. Bardzo dziękujemy z całą rodziną za każdą pomoc oraz przesłanie mojego apelu do innych osób.

Bogdan, Monika, Angelika i Daria.

Aktualizacje


 • Bogdan Ciastoń - awatar

  Bogdan Ciastoń

  29.06.18
  29.06.18

  Nie jestem w stanie znaleźć słów aby Podziękować wszystkim ludziom którzy mnie wsparli w tak trudnym momencie mojego życia. Dziękuję wraz z całą Rodziną za wsparcie finansowe jak i słowa otuchy które mobilizują do dalszej walki z chorobą. Proszę wszystkich żeby trzymali za mnie kciuki w mojej walce, a ja obiecuję że na pewno się nie poddam. Jeszcze raz Bardzo Wam Dziękuję za wszystko. Bogdan, Monika, Angelika i Daria Ciastoń.

Komentarze


 • NSZZ Solidarność przy KP PSP w Starogardzie Gdańskim - awatar

  NSZZ Solidarność przy KP PSP w Starogardzie Gdańskim

  07.07.18
  07.07.18

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Bogdanie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.18
  21.06.18

  Wracaj do zdrowia

 • Dariusz Stankiewicz - awatar

  Dariusz Stankiewicz

  14.06.18
  14.06.18

  Powrotu do zdrowia !

 • MMFF - awatar

  MMFF

  06.06.18
  06.06.18

  Trzymamy kciuki będzie dobrze!!!

  • Bogdan Ciastoń - awatar

   Bogdan Ciastoń - Organizator zbiórki

   21.06.18
   21.06.18

   Wielkie dzięki za wsparcie,Pozdrawiam!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.18
  18.05.18

  Życze szybkiego powrotu do zdrowia u mnie to samo jeszcze walcze.

58 966 zł  z 52 000 zł (Cel)
Wpłaciło 627 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Bogdan Ciastoń - awatar

Bogdan Ciastoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 627

Sagi - awatar
Sagi
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MILO - awatar
MILO
100
KM PSP Tarnów JRG 1 - awatar
KM PSP Tarnów JRG 1
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Jarek - awatar
Jarek
50
NSZZ Solidarność przy KP PSP w Starogardzie Gdańskim - awatar
NSZZ Solidarność przy KP PSP w Starogardzie Gdańskim
280
Pracownicy KP PSP w Starogardzie Gdańskim - awatar
Pracownicy KP PSP w Starogardzie Gdańskim
720

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij