Zbiórka Bruno kontra nowotwór mózgu - miniaturka zdjęcia

Bruno kontra nowotwór mózgu

Zbiórka Bruno kontra nowotwór mózgu - zdjęcie główne

Bruno kontra nowotwór mózgu

24 238 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 381 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Szynkowski - awatar

Paweł Szynkowski

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami niespełna 5 letniego Bruna. 

W maju 2018 nasze życie stanęło do góry nogami. W niespełna tydzień czasu dowiedzieliśmy się, że nasz synek ma wyściółczaka anaplastycznego, na szczęście trafiliśmy do CZD w Warszawie, gdzie zoperowano guza mózgu. 

Rozpoczęliśmy leczenie w klinice onkologii CZD. Jesteśmy w trakcie pierwszej chomioterapii. Prosimy o pomoc finansową ludzi o dobrym sercu, każda złotówka w naszej sytuacji bardzo nam pomoże. 

Mieszkamy ok. 270 km od Warszawy. Środki przeznaczone będą na dojazdy do Kliniki, zakupy środków okołomedycznych, żywności specjalnego przeznaczenia.

Brunuś jest wesołym i pogodnym chłopcem, mamy nadzieję, że wygramy tą walkę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paweł Szynkowski - awatar

  Paweł Szynkowski

  04.11.18
  04.11.18

  Radioterapia 2-miesięczna zakończona bez większych komplikacji, jednak nie obyło się bez skutków ubocznych – większą część pobytu Bruno był żywiony pozajelitowo. Trzy tygodnie w domu szybko minęły. Za parę dni wyruszamy znowu na kolejne cykle chemioterapii. Na koniec listopada przewidywany jest kontrolny rezonans magnetyczny. Trzymajcie kciuki…

  Zdjęcie aktualizacji 21 553

Komentarze


 • SKLEP JAŚ - awatar

  SKLEP JAŚ

  20.07.20
  20.07.20

  POWROTU DO ZDROWIA

 • Rydz - awatar

  Rydz

  07.07.20
  07.07.20

  😘

 • Joanna Witkowska - awatar

  Joanna Witkowska

  01.07.20
  01.07.20

  Wpłata od Ośrodka Zdrowia w Osięcinach. Życzymy dużo zdrówka dla Bruna.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.19
  01.12.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.19
  01.09.19

  👍

24 238 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 381 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Szynkowski - awatar

Paweł Szynkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 381

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
SKLEP JAŚ - awatar
SKLEP JAŚ
200
Hurtownia Bogucki - awatar
Hurtownia Bogucki
200
ROLMONTER #gaszynchallange - awatar
ROLMONTER #gaszynchallange
100
NZOZ Wyszyna - awatar
NZOZ Wyszyna
300
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Starostwo Powiatowe w Radziejowie - awatar
Starostwo Powiatowe w Radziejowie
145
Rydz - awatar
Rydz
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij