Zbiórka Bruno kontra nowotwór mózgu - zdjęcie główne

Bruno kontra nowotwór mózgu

24 298 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 384 osoby
Wpłać teraz
 
Paweł Szynkowski - awatar

Paweł Szynkowski

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami niespełna 5 letniego Bruna. 

W maju 2018 nasze życie stanęło do góry nogami. W niespełna tydzień czasu dowiedzieliśmy się, że nasz synek ma wyściółczaka anaplastycznego, na szczęście trafiliśmy do CZD w Warszawie, gdzie zoperowano guza mózgu. 

Rozpoczęliśmy leczenie w klinice onkologii CZD. Jesteśmy w trakcie pierwszej chomioterapii. Prosimy o pomoc finansową ludzi o dobrym sercu, każda złotówka w naszej sytuacji bardzo nam pomoże. 

Mieszkamy ok. 270 km od Warszawy. Środki przeznaczone będą na dojazdy do Kliniki, zakupy środków okołomedycznych, żywności specjalnego przeznaczenia.

Brunuś jest wesołym i pogodnym chłopcem, mamy nadzieję, że wygramy tą walkę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paweł Szynkowski - awatar

  Paweł Szynkowski

  04.11.18
  04.11.18

  Radioterapia 2-miesięczna zakończona bez większych komplikacji, jednak nie obyło się bez skutków ubocznych – większą część pobytu Bruno był żywiony pozajelitowo. Trzy tygodnie w domu szybko minęły. Za parę dni wyruszamy znowu na kolejne cykle chemioterapii. Na koniec listopada przewidywany jest kontrolny rezonans magnetyczny. Trzymajcie kciuki…

  Zdjęcie aktualizacji 21 553

Komentarze


 • SKLEP JAŚ - awatar

  SKLEP JAŚ

  20.07.20
  20.07.20

  POWROTU DO ZDROWIA

 • Rydz - awatar

  Rydz

  07.07.20
  07.07.20

  😘

 • Joanna Witkowska - awatar

  Joanna Witkowska

  01.07.20
  01.07.20

  Wpłata od Ośrodka Zdrowia w Osięcinach. Życzymy dużo zdrówka dla Bruna.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.19
  01.12.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.19
  01.09.19

  👍

24 298 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 384 osoby
Wpłać teraz
 
Paweł Szynkowski - awatar

Paweł Szynkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 384

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ragazzo - awatar
Ragazzo
20
Cider factory - awatar
Cider factory
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
SKLEP JAŚ - awatar
SKLEP JAŚ
200
Hurtownia Bogucki - awatar
Hurtownia Bogucki
200
ROLMONTER #gaszynchallange - awatar
ROLMONTER #gaszynchallange
100
NZOZ Wyszyna - awatar
NZOZ Wyszyna
300
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij