100 Iron Man Rysia z Wituni

5 026 zł z 4 700 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Karol Mejgier - awatar

Karol Mejgier

Organizator zbiórki

Nazywam się Ryszard Kałaczyński, mieszkam w  Wituni.

Na początek troszkę o moich dokonaniach sportowych:

W 2014-2015 r przebiegłem 366 maratonów w 366 dni. Przebiegłem Polskę w 7 dni od Zakopanego do Sopotu - 800 km.   Uczestniczyłem  w wielu biegach maratońskich, ultramaratońskich, górskich, 6 dniowych  w Polsce i zagranicą. Na tą chwilę zajmuję 1 miejsce w rankingu ilości przebiegniętych Maratonów, mam ich na koncie ponad 700. Moją biografia została opisana w książce "Wytrwać w biegu". 

Moim kolejnym wyzwaniem i marzeniem jest pokonanie 100 Iron Man w 100 dni. W ramach przygotowań, zaplanowałem na ten rok start w 10 zawodach triatlonowych w różnych miejscach w Polsce. Niestety chęci to nie wszystko, potrzebuje waszego wsparcia, sam koszt zapisów to 4 700 zł .

Planuję wystartować:

1) 13.06 - 1/2 IM Charzykowy k/Chojnic
2) 27.06 - 1/4 IM Poznań
3) 28.06 - 1/2 IM Poznań /ranga Mistrzostw Polski/
4) 05.07 - 1/2 IM Bydgoszcz
 5) 19.07 - 1/2 IM Elbląg
6) 02.08 - 1/2 IM Gdynia /zawody cyklu Iron Man/
7) 22.08 - PEŁEN IM - Borówno k/Bydgoszczy
8) 29.08 - 1/2 IM Przechlewo
9) 06.09 - PEŁEN IM - Malbork /ranga Mistrzostw Polski/
10) 13.09 - 1/4 IM Śrem

Proszę Was o wsparcie i kibicowanie :)

Dziękuję Rysiu Kałaczyński.


Aktualności


 • Karol Mejgier - awatar

  Karol Mejgier

  07.02.20
  07.02.20

  W imieniu Ryśka bardzo dziękuję wszystkim Wpłacającym za wsparcie projektu. Udało się osiągnąć cel! Zgromadzone środki pozwolą opłacić startowe w najważniejszych imprezach triathlonowych w 2020 roku w Polsce! Nie pozostaje nic innego jak zakończyć zbiórkę. Jeszcze raz OGROMNE DZIĘKI WSZYSTKIM!

Komentarze


 • TERESA TESSA - awatar

  TERESA TESSA

  01.02.20
  01.02.20

  Zawsze wtedy myślę o moim bracie, któremu się nie udało.

 • Ania Cieslik (wychowana w Wiecborku z pozdrowieniami z Londynu!) - awatar

  Ania Cieslik (wychowana w Wiecborku z pozdrowieniami z Londynu!)

  31.01.20
  31.01.20

  Pozdrowienia dla was wszystkich! Niesamowita inspiracja i motywacja dla każdego, nie ważne jaka płeć, wiek, czy fitness - jazdy może zacząć i zmieniać swoje życie obojętnie jakie cele czy motywacje sobie postawi! Pozdrowienia i może jak kiedyś zawitam do Wiecborka to się dołączę! Uściski dla wszystkich z pozytywnym nastawieniem do życia i wola walki aby być szczęśliwszym i widzieć jutro w odpowiednich kolorach!

 • Andrzej 'meloniq' Piotrowski - awatar

  Andrzej 'meloniq' Piotrowski

  24.01.20
  24.01.20

  Baw się dobrze! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.01.20
  23.01.20

  Powodzenia 😊

5 026 zł z 4 700 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Karol Mejgier - awatar

Karol Mejgier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 85

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zdzisław Heller - awatar
Zdzisław Heller
100
Damian Wróbel-Kulawik - awatar
Damian Wróbel-Kulawik
500
M&MK - awatar
M&MK
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz - awatar
Mateusz
15
Marcin - awatar
Marcin
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij