Zbiórka 101 ogonków potrzebuje jedzenia - zdjęcie główne

101 ogonków potrzebuje jedzenia

151 zł z 151 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Poznański dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za jedzenie dla swoich podopiecznych.

 Zwierzaki przebywają w 101 ogonków- dom tymczasowy dla szczurów w Poznaniu (www.facebook.com/101ogonkow/).

Dom Tymczasowy 101 ogonków zbiera na spłatę zadłużenia w sklepie internetowym zooplus. W paczce znalazło się jedzonko dla naszych szczurzych podopiecznych oraz dla kota Herosa, który nadal przebywa pod naszą opieką. Bardzo proszę o pomoc w spłacie tej faktury.

Faktura została wystawiona na kwotę 150,20 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie tej faktury. To tylko dzięki Wam mamy możliwość bardzo dobrego leczenia oraz karmienia naszych podopiecznych!

Dziękujemy, że nie jesteście obojętni!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

151 zł z 151 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Barbara Łapka - awatar
Barbara Łapka
51
Monika Zajączkowska - awatar
Monika Zajączkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maciej Lorkiewicz - awatar
Maciej Lorkiewicz
10
Magdalena Dębińska-Kubiak - awatar
Magdalena Dębińska-Kubiak
20
Kasia - awatar
Kasia
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij