Zbiórka 101 ogonków potrzebuje jedzenia - zdjęcie główne

101 ogonków potrzebuje jedzenia

151 zł  z 151 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Poznański dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za jedzenie dla swoich podopiecznych.

 Zwierzaki przebywają w 101 ogonków- dom tymczasowy dla szczurów w Poznaniu (www.facebook.com/101ogonkow/).

Dom Tymczasowy 101 ogonków zbiera na spłatę zadłużenia w sklepie internetowym zooplus. W paczce znalazło się jedzonko dla naszych szczurzych podopiecznych oraz dla kota Herosa, który nadal przebywa pod naszą opieką. Bardzo proszę o pomoc w spłacie tej faktury.

Faktura została wystawiona na kwotę 150,20 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie tej faktury. To tylko dzięki Wam mamy możliwość bardzo dobrego leczenia oraz karmienia naszych podopiecznych!

Dziękujemy, że nie jesteście obojętni!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

151 zł  z 151 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Barbara Łapka - awatar
Barbara Łapka
51
Monika Zajączkowska - awatar
Monika Zajączkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maciej Lorkiewicz - awatar
Maciej Lorkiewicz
10
Magdalena Dębińska-Kubiak - awatar
Magdalena Dębińska-Kubiak
20
Kasia - awatar
Kasia
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij