Zbiórka 18letni Burasek - zdjęcie główne

18letni Burasek

790 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

[Edit 16.05.2018] Otrzymaliśmy informacje z lecznicy, że Burasek ma bardzo poważne zapalenie trzustki, z powodu podwyższonego mocznika ma również zapalenie wątroby. Ogólnie ma lepsze i gorsze chwile, otrzymuje lek przeciwbólowy tramal. Pojawiają się nawracające wymioty, w związku z czym otrzymuje również leki przeciwwymiotne. Na razie rokowania są bardzo ostrożne.

Kochani Burasek potrzebuje Waszej pomocy!

Historia Buraska - 18letniego kota nie jest zbyt wesoła. Opowiemy tyle, ile udało nam się ustalić...

Burasek mieszkał z 90letnią kobietą, która według osoby zgłaszającej nie radziła sobie z opieką nad nim. Kocur miał być przywiązywany do grzejnika, ponieważ sikał po całym mieszkaniu (stąd jego wytarcia na szyi). Burasek został więc zabrany przez osobę, która po około półtora miesiąca zgłosiła się do nas w celu oddania kota. Nagle okazało się, że nie może się nim zajmować i Burasek został przyniesiony do naszego biura.

Niestety, dla zwierzęcia w takim wieku jest to duży stres. Kiedy nagle, po tylu latach zostaje zabrany z miejsca, gdzie spędził całe swoje życie. Czy była to dobra decyzja? Tego nie wiemy.

Kot wrócić tam już nie może.

I tak Burasek znalazł się pod naszą opieką. Przyjechał w piątek i jeszcze w ten sam dzień udało nam się go umieścić u Pani Agnieszki, której bardzo dziękujemy! Kot jest bardzo chudy (skóra i kości) i widać znaczne wyłysienia na szyi.

Po nocy okazało się, że kot wymiotuje, nie chce nic jeść i źle się czuje. Natychmiast zabraliśmy go do lekarza, gdzie dziadunio zostanie w szpitalu i będzie miał robione kolejne badania. Poprzedni lekarz weterynarii podejrzewał chłoniaka i zapalenie trzustki. Czekamy na potwierdzenie tej diagnozy.

I właśnie tutaj zwracamy się z ogromną prośbą do WAS. Potrzebne są pieniądze na kolejne badania (między innymi badanie krwi IDEXX profil roszerzony jelitowo-trzustkowy) oraz opłacenie pobytu Buraska w szpitalu, a także leki i specjalistyczną karmę. Sam dzisiejszy dzień wyniósł nas już ponad 300 zł, do tego zamówiliśmy karmę gastro, która kosztuje około 100 zł. Nawet nie chcemy myśleć o kolejnych kosztach... Burasek prosi o pomoc.

Poniżej zdjęcia kart informacyjnych z wizyt, zobaczcie sami... :(

dzisiejszy dzień:Wizyty u poprzedniego lekarza weterynarii:

790 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara - awatar
Barbara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominka - awatar
Dominka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij