Zbiórka 18letni Burasek - zdjęcie główne

18letni Burasek

790 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

[Edit 16.05.2018] Otrzymaliśmy informacje z lecznicy, że Burasek ma bardzo poważne zapalenie trzustki, z powodu podwyższonego mocznika ma również zapalenie wątroby. Ogólnie ma lepsze i gorsze chwile, otrzymuje lek przeciwbólowy tramal. Pojawiają się nawracające wymioty, w związku z czym otrzymuje również leki przeciwwymiotne. Na razie rokowania są bardzo ostrożne.

Kochani Burasek potrzebuje Waszej pomocy!

Historia Buraska - 18letniego kota nie jest zbyt wesoła. Opowiemy tyle, ile udało nam się ustalić...

Burasek mieszkał z 90letnią kobietą, która według osoby zgłaszającej nie radziła sobie z opieką nad nim. Kocur miał być przywiązywany do grzejnika, ponieważ sikał po całym mieszkaniu (stąd jego wytarcia na szyi). Burasek został więc zabrany przez osobę, która po około półtora miesiąca zgłosiła się do nas w celu oddania kota. Nagle okazało się, że nie może się nim zajmować i Burasek został przyniesiony do naszego biura.

Niestety, dla zwierzęcia w takim wieku jest to duży stres. Kiedy nagle, po tylu latach zostaje zabrany z miejsca, gdzie spędził całe swoje życie. Czy była to dobra decyzja? Tego nie wiemy.

Kot wrócić tam już nie może.

I tak Burasek znalazł się pod naszą opieką. Przyjechał w piątek i jeszcze w ten sam dzień udało nam się go umieścić u Pani Agnieszki, której bardzo dziękujemy! Kot jest bardzo chudy (skóra i kości) i widać znaczne wyłysienia na szyi.

Po nocy okazało się, że kot wymiotuje, nie chce nic jeść i źle się czuje. Natychmiast zabraliśmy go do lekarza, gdzie dziadunio zostanie w szpitalu i będzie miał robione kolejne badania. Poprzedni lekarz weterynarii podejrzewał chłoniaka i zapalenie trzustki. Czekamy na potwierdzenie tej diagnozy.

I właśnie tutaj zwracamy się z ogromną prośbą do WAS. Potrzebne są pieniądze na kolejne badania (między innymi badanie krwi IDEXX profil roszerzony jelitowo-trzustkowy) oraz opłacenie pobytu Buraska w szpitalu, a także leki i specjalistyczną karmę. Sam dzisiejszy dzień wyniósł nas już ponad 300 zł, do tego zamówiliśmy karmę gastro, która kosztuje około 100 zł. Nawet nie chcemy myśleć o kolejnych kosztach... Burasek prosi o pomoc.

Poniżej zdjęcia kart informacyjnych z wizyt, zobaczcie sami... :(

dzisiejszy dzień:Wizyty u poprzedniego lekarza weterynarii:

790 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara - awatar
Barbara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominka - awatar
Dominka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij