Zbiórka "18procent" wspiera Dorotkowo - zdjęcie główne

"18procent" wspiera Dorotkowo

1 535 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Waldek Miś - awatar

Waldek Miś

Organizator zbiórki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy sportowcami amatorami, sympatykami biegania, kolarstwa oraz triathlonu. Do tej pory nie spotkaliśmy w bezpośredniej rywalizacji na zawodach triathlonowych, ale to się zmieni 26 czerwca 2016 roku na Mistrzostwach Polski w Suszu na dystansie half-ironman, tzw. połówce (1900m pływania, 90km jazdy rowerem, 21,1 km biegu). Dlatego wymyśliliśmy rywalizację "Czy złapie Misia Mróz" i nadaliśmy jej kryptonim "18procent", bo dokładnie tyle wynosi dotychczasowa różnica czasu na dystansie 1/4 IM pomiędzy nami. (Marek 2h51m , Waldek 2h:25m)

O nas słów kilka

Marek za siedzibę prawie od urodzenia obrał Malbork, zawodowo prowadzi własną firmę - Biuro Obsługi Firm Pio-Mar. Pierwszy kontakt ze sportem to szkoła średnia i 8 lat w podnoszeniu ciężarów. Po 3 kolejnych latach sportowej amnezji i problemach ze swobodnym zawiązaniem butów w jesieni 2006 roku wkręcił się w bieganie.
Autor bloga pasjaczyniwolnym.pl, poświęconego realizacji marzeń, wspierania motywacji i ukazania życia od strony sportowej pasji.

Zdjęcie opisu zbiórki "18procent" wspiera Dorotkowo

Waldek obecnie mieszka w Gdańsku, zawodowo pracuje jako informatyk. Na ścieżki biegowo sportowe wyruszył w 2013 roku, miłośnik rockowej muzyki. Ulubionym sportem jest bieganie, szczególnie w pięknych okolicznościach przyrody. Autor bloga waldekmis.pl , na którym stara się przekazać swoją pasję innym.

Zdjęcie opisu zbiórki "18procent" wspiera Dorotkowo

Po co?

Zabawa zorganizowana na facebook.com polega na wytypowaniu różnicy w minutach pomiędzy czasami zawodników na mecie, ze wskazaniem na czyją korzyść (np 36min dla Marka)

Doping w rywalizacji ma na celu zmotywowanie zawodników do solidnego przygotowania się do zawodów, a ponadto dostarczyć nieco rozrywki naszym kibicom. Zapraszamy do wytypowania wyniku, oraz kibicowania. Wierzymy, że będzie Wam (kibicom) przyświecać hasło "18procent" i liczymy, że przynajmniej taki odsetek bawiących się razem z nami dokona symbolicznej wpłaty "piątaka" na konto Fundacji Dorotkowo. 

(wszystkie zebrane środki na Pomagam.pl zostaną bezpośrednio przekazane Fundacji Dorotkowo)

Nie liczymy tylko na zasobność Twojego portfela, chcemy dać coś od siebie i dlatego każdy z nas w ramach rywalizacji coś postanawia i zobowiązuje się publicznie do dotrzymania obietnicy: 

Waldek :

 • W przypadku przegranej zobowiązuje się do miesięcznej (31 dniowej, liczonej od dnia następnego  po zawodach) abstynencji wyrobów piwowarskich i browarniczych, których jest ogromnym smakoszem :)  Równowartość pełnej skrzynki ulubionego złocistego płynu zostanie przekazana na konto Fundacji Dorotkowo
 • Ponadto za każde wpłacone 100 PLN na konto Fundacji zobowiązuje się do abstynencji przez dodatkowy miesiąc (każde 100PLN = 1 miesiąc).

Ograniczanie spożycia piwa ma ogromny wpływ na wyniki w sporcie, o prezencji na plaży nie wspominając. :) Dodatkowym atutem będzie konieczność ćwiczenia silnej woli i determinacji, która jest kluczowym elementem podczas rywalizacji w sportach wytrzymałościowych. Nie pozwolicie chyba, abym zaniedbywał trening mentalny, prawda? :)

Marek :

 • W przypadku przegranej zobowiązuje się do przeprowadzenia trzech treningów o charakterze biegowo-ogólnorozwojowym ( w tym jeden wyjazdowy ) z wychowankami lokalnego Ośrodka Wychowawczego. Środki finansowe w wysokości kosztów porażki Waldka, zostaną wpłacone na konto fundacji Dorotkowo..
 • Ponadto, za każde 100 PLN, które wpłynie na konto fundacji, Marek zobowiązuje się do przeprowadzenia dodatkowego treningu dla Wychowanków Ośrodka

O Fundacji Dorotkowo

Fundacja Dorotkowo zajmuje się rehabilitacją osób niepełnosprawnych, a w szczególności obciążonych trisomią 21 (zespołem Downa), wspomaga funkcjonowanie ich w społeczeństwie, a także wspiera rodziny osób niepełnosprawnych.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie fundacji http://dorotkowo.pl więc nie chciałbym tutaj ich powielać.

Fundacja Dorotkowo jest nam szczególnie bliska, ponieważ ma pod swoja opieką moją (Waldek) siostrzenicę Marysię. Uważamy, że ogrom pracy, wsparcia i dobrego serca z jakim spotykają się dzieci będące pod opieką Fundacji zasługują na nagrodę i dlatego chcielibyśmy poprzez własny wkład wspomóc działanie fundacji i Was serdecznie do tego namawiamy. :)

#dobropowraca

Przybij piątkę - przelej piątkę! :D

Zdjęcie opisu zbiórki "18procent" wspiera Dorotkowo

Aktualizacje


 • Waldek Miś - awatar

  Zakończenie rywalizacji !

  29.06.2016
  29.06.2016

  Kochani !!!
  Bardzo dziekujemy za zainteresowanie naszą akcją, za wpłaty, za dobre słowo, za okrzyki na trasie. W ostatnia niedzielę Mróz złapał Misia i przybiegł na metę zaledwie 3 minuty później, wiec wygrywa rywalizację. Niebawem podsumujemy akcję w szerszym zakresie, a tymczasem bardzo dziekujemy wszystkim, którzy dodawali nam otuchy na zawodachw Suszu !!

  Zdjęcie aktualizacji 1 067

Komentarze


 • Waldek - awatar

  Waldek

  29.06.2016
  29.06.2016

  Wpłata za przegranie rywalizacji "18procent". Bardzo się starałem, ale tym razem się nie udało. Dziękuje niniejszym wszystkim, którzy brali udział w naszej zabawie.

 • Jack - awatar

  Jack

  24.06.2016
  24.06.2016

  Świetna akcja!

 • G.Z. - awatar

  G.Z.

  18.06.2016
  18.06.2016

  na szczęście zostaje jeszcze winko i wódeczka :-)

 • WR - awatar

  WR

  16.06.2016
  16.06.2016

  Sorry za kolejny miesiąc :)

 • mati - awatar

  mati

  14.05.2016
  14.05.2016

  Za życiówkę w maratonie

1 535 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Waldek Miś - awatar

Waldek Miś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Waldek - awatar
Waldek
100
Mariusz - awatar
Mariusz
20
Jack - awatar
Jack
30
Wojtek - awatar
Wojtek
25
Bartosz - awatar
Bartosz
20
Waldemar - awatar
Waldemar
5
G.Z. - awatar
G.Z.
50
Sylwester - awatar
Sylwester
20
Waldemar - awatar
Waldemar
10
WR - awatar
WR
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij